ایده آل بازاریابی شبکه ای
برای افرادی که به تازگی ارائه مشاغل بازاریابی شبکه ای را مشاهده کرده اند معمول است که می توانند اطلاعات بیشتری در مورد مشاغلی که به صورت آنلاین نشان داده شده است بررسی کنند. اگرچه این مقاله نمی گوید که به طور قطعی بهترین تجارت شبکه در حال حاضر است ، اما به شما خواهد گفت که در انتخاب یک شرکت بازاریابی شبکه به دنبال چه چیزی باشید.
اگر به طور فعال در جستجوی مشاغل بازاریابی شبکه ای هستید ، اینها نکاتی هستند که می توانند در تصمیم گیری صحیح به شما کمک کنند.
(1) چه مدت فعالیت بازاریابی شبکه ای است؟ شاید مجبور باشید بین یک شرکت جدید MLM و یک شرکت مستقر تصمیم بگیرید. ممکن است یک شرکت جدید جایگاه جدیدی در بازار پیدا کرده و چشم اندازهای موجود را فراهم کند. نکته منفی برای پیوستن به این شرکت ها عامل خطر است. شرکت های MLM که کمتر از دو سال سن دارند ، خطرناک ترین عضویت در آنها هستند. و بیشتر آنها پس از چند سال سقوط کرده و می سوزند. شرکت های تاسیس شده دارای سابقه و ثبات مالی و سابقه قابل بررسی هستند اما شاید از ایده های جدید محروم باشند. برخی ممکن است راکد شوند و از تغییر زمان خودداری کنند. شرکت بازاریابی شبکه ای همچنین باید زیرساخت های مستحکم و مستقیمی داشته باشد. شرکتی را پیدا کنید که از قدرت کافی برای پشتیبانی از توسعه برخوردار باشد و توانایی مقابله با تغییرات فناوری را داشته باشد.
(2) آیا اعضای جدید می توانند در اینجا بیشتر بخوانید به سرعت از تجارت کسب درآمد کنند؟ یک شرکت بازاریابی شبکه ای خوب به یک استخدام کننده جدید اجازه می دهد تا به سرعت در کسب و کار شروع به کسب درآمد کند. ارجحیت در ماه اول ثبت نام آنهاست. اگر محصولات به راحتی در بازار عرضه شوند این اتفاق می افتد. این امر همچنین باعث ایجاد باور جدید در استخدام شده و انگیزه برای ادامه فعالیت می شود. این همچنین اثبات این موضوع است که ارزش کل کار برای استخدام جدید ارزشمند است.
(3) آیا جهانی است؟ آیا دامنه جهانی دارد؟ آیا این شرکت در کشورهای دیگر تاسیس شده است؟ این به صاحب مشاغل اجازه می دهد دامنه بیشتری برای گسترش تجارت خود داشته باشند.
(4) تجارت خوب MLM محصولی خواهد داشت که بازار بخواهد و رقابتی باشد. مطالب مرتبط داشتن کالایی که قیمت آن بیش از حد باشد فایده ای ندارد. در اقتصاد رکود اقتصادی ، این مهم تر است زیرا بازار به دنبال محصولات ارزان تر است. حداقل این محصول باید دارای قیمت رقابتی باشد. این باید محصولات یا محصولات مورد نیاز بازار باشد. باید یک نیاز را برطرف کند. محصولات باید دارای امتیاز فروش قدرتمندی باشند که آن را منحصر به فرد می کند. اگر شرکت من ویتامین می فروشد ، باید بتوانم در مورد محصولم چیزی بگویم که آن را از سایر محصولات متمایز کند.
(5) به دنبال شرکتی باشید که با زمان تغییر کند. متأسفانه برخی از شرکتهای بازاریابی شبکه ای تغییرات را تطبیق نمی دهند و توسط دیگر شرکتهای بازاریابی شبکه ای که با روندهای فعلی در بازار MLM سازگارتر هستند ، کنار گذاشته می شوند.
(6) به شرکتی بپیوندید که برای پیشرفت شما به عنوان یک شخص وقت و تلاش خواهد گذاشت. توسعه خود در بازاریابی شبکه ای مهم است. شما باید قبل از اینکه به یک رهبر در تجارت تبدیل شوید ، خود را توسعه دهید. شما باید اعتماد به نفس پیدا کنید و یاد بگیرید در ارتباط با مردم بهتر شوید. اکثر افرادی که به این صنعت می پیوندند ، از خود تصویری کم دارند که باید بر اساس آنها ساخته شود. موفق شدن فقط به معنای کسب درآمد بیشتر نیست ، بلکه به معنای توسعه خود ، بهبود روابط با مردم است. از این گذشته ، شما در مشاغل مردمی هستید و تجارت شما درمورد مردم و کمک به مردم است. بهترین شرکت ها تعادل بین کمک به کسب و کار صاحبان مشاغل و ارائه ابزارهای آموزشی برای توسعه آنها را حفظ می کنند.
(7) آیا این شرکت توسط دستگاههای دولتی تأیید شده است؟ شرکت های عضو این ارگان ها باید مطابق با دستورالعمل های مربوط به رفتار اخلاقی و تجارت منصفانه باشند. اگر شرکت بازاریابی شبکه ای که به آن می پیوندید عضو این آژانس ها باشد ، یک امتیاز مثبت است. شرکت شما در صورت عضو بودن ، آرم این اجسام را در وب سایت ها و بروشورهای خود حمل می کند.
(8) رتبه بندی بازاریابی شبکه ای همچنین می توانید رتبه بندی شرکت های بازاریابی چند سطح را در وب سایت هایی مانند MLMrankings.com بررسی کنید. این سایت می تواند اطلاعاتی در مورد عملکرد شرکت های شناخته شده بازاریابی شبکه ارائه دهد.
جستجوی شغل ایده آل بازاریابی شبکه ای می تواند یک کار چالش برانگیز باشد زیرا نظرات در این مورد متفاوت است. بهتر است به دنبال شرکتی باشید که نیازهای شما را برآورده کند و به شما در تحقق اهداف کمک کند. امیدوارم این مقاله به شما در انتخاب خوب کمک کند. همانطور که مشاهده می کنید قبل از تصمیم گیری در مورد مشاغل بازاریابی شبکه برای پیوستن به فاکتورهای زیادی باید در نظر گرفت. ممکن است بخواهید با شرکتی ثبت نام کنید که می تواند سریع پول به جیب شما بگذارد و به شما کمک کند درآمد طولانی مدت داشته باشید ، در عین حال شما را به عنوان یک شخص توسعه دهد. همچنین به چشم انداز شرکت برای آینده نگاه کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *