تاکتیک های اثبات شده در بازاریابی شرکت های وابسته – 7 اسرار جدا از سایر رقبا
اینجا در این مقاله ، شما 7 تاکتیک اثبات شده در تجارت بازاریابی شرکت های وابسته را کشف و یاد خواهید گرفت تا اطمینان حاصل کنید که در تجارت بازاریابی شرکت های وابسته و برجسته باقی می مانید.

* اجرای طرح تجاری بازاریابی شرکت های وابسته ثابت. شکی نیست که برنامه ریزی اولین عامل مهم برای همه مشاغل در جهان است. این باعث صرفه جویی در وقت و هزینه شما می شود. کارهای واگرد و انجام مجدد به حداقل می رسد. همچنین وقتی برنامه بازاریابی شرکت های وابسته ثابت خود را داشته باشید ، زمان بیشتری برای رشد تجارت وابسته خود خواهید داشت. با کمال تعجب ، من دریافته ام که چندین کارآفرین بازاریابی وابسته ، برنامه تجاری بازاریابی وابسته ثابت خود را دارند. این طرح تجاری برای کلیه کارآفرینان بازاریابی شرکت های وابسته که به دنبال چگونگی گام برداشتن به سمت رقبا و رشد تجارت خود هستند ، ضروری است. ایده های بسیار خوبی برای بازاریابی شرکت های بزرگ است که می توانید با یک برنامه تجاری ثابت روزانه همراه شوید. نکات عالی بازاریابی شرکت های وابسته برای این روش ، شروع برنامه ریزی ماهانه ، هفتگی و روزانه برای مشاغل وابسته خود است.

* به ایده های بازاریابی وابسته وابسته بپردازید. ایده ها ، تکنیک ها یا استراتژی های بازاریابی شرکت های وابسته بسیاری برای به دست آوردن کمیسیون شرکت های وابسته بیشتر در اینترنت وجود دارد. ایده های تهاجمی بازاریابی شرکت های وابسته یکی از موثرترین راه ها برای کسب فروش بیشتر و ایجاد تجارت بازاریابی وابسته با سودآوری بالا است. کلید اصلی موفقیت شما در این روشهای اثبات شده در بازاریابی شرکتهای وابسته این است که تبلیغات محصولات وابسته خود را با چندین تکنیک بازاریابی سازگار نگه دارید. تجربیات من نشان می دهد که شما با این تاکتیک های اثبات شده به طیف وسیع تری از مشتریان خواهید رسید و فروش وابسته بیشتری خواهید داشت. به عنوان مثال ، می توانید محصولات وابسته خود را از طریق ایمیل مارکتینگ تبلیغ کنید. ایده بیشتر تهاجمی این است که برای ارسال محصولات وابسته خود ، ایمیل های با کیفیت (به عنوان مثال پیام پیگیری یا ایمیل های پخش شده) برای مشترکان خود ارسال کنید.

* ایده های بازاریابی وابسته خود را ترکیب کنید. این تاکتیک اثبات شده در بازاریابی شرکت های وابسته بسیار قدرتمند است به ویژه برای ایجاد مشاغل وابسته در منازل بسیار سودآور در طولانی مدت. تمام کاری که شما باید برای تاکتیک های اثبات شده در تجارت بازاریابی وابسته خود انجام دهید این است که فکر کنید. ذهنیت خلاقیت یکی از موفقیت های اساسی این تاکتیک ها است. به عنوان مثال ، می توانید با ارسال مقالاتی با کیفیت بالا و کاملاً کامل برای مشترکان خود ، بازاریابی ایمیلی را با مقاله بازاریابی اعمال کنید. با استفاده از آن مقالات کاملاً کامل ، می توانید خوانندگان را به سمت وب سایت خود هدایت کنید یا مقالات خود را در وب سایت های آنها مجدداً چاپ کنید.

* تجارت بازاریابی وابسته خود را با ابزار خودکار کنید. با انجام مشاغل روزمره در بازاریابی شرکت های وابسته ، دیگر فرصتی برای تفکر و رشد تجارت وابسته خود نخواهید داشت. بالاترین توصیه من یافتن یک نرم افزار یا ابزار خودکار برای کمک به شما در ارائه خودکار خدمات یا محصولات است. بدیهی است که به عنوان مثال ، نرم افزار پاسخ دهنده خودکار برای تحویل ایمیل ، خبرنامه یا اطلاعات تبلیغات خود به مشترکان ، یکی از ضروریات نرم افزارهای خودکار است. با استفاده از این نرم افزار پاسخ دهنده خودکار ، می توانید به طور خودکار برای مشترکین یا حتی مشتریان خود ایمیل ارسال و پاسخ دهید. من مطمئن هستم که با استفاده از این نوع نرم افزارهای خودکار ، شما خود را به عنوان وظیفه معمول روزمره آزاد خواهید کرد و زمان بیشتری برای رشد تجارت بازاریابی وابسته خود خواهید داشت.

* از کمیسیون و تجارت وابسته خود محافظت کنید. هکرها و هکرهای زیادی در اینترنت وجود دارد. این یک ایده کاملا عالی برای بازاریابی شرکت های وابسته است که از کمیسیون شرکت های وابسته و تجارت شما با نرم افزار محافظت می کند. با استفاده از آن نرم افزار ، اطمینان حاصل خواهید کرد که کمیسیون وابسته شما توسط اشخاص ثالث در اینترنت به سرقت نمی رود. بسیاری از نرم افزارهای محافظت از پیوند ، پیشگیری و تبدیل برای پیوندهای وابسته شما در اینترنت وجود دارد. مثال دیگر برای محافظت از مشاغل وابسته در منزل ، تهیه پشتیبان از اطلاعات و لیست مهم شماست. این امر برای شرکتهای وابسته ضروری است تا اطمینان حاصل شود که مشاغل بازاریابی وابسته در هیچ شرایطی ضرر نمی کنند.

* مشوق ها و پاداش های عالی ارائه دهید. شکی نیست که اگر دو کارآفرین بازاریابی وابسته وجود داشته باشد که محصولات وابسته یکسانی را در همان صنعت تبلیغ می کنند ، برنده شخصی است که مشوق ها و پاداش های بهتری را به مشتریان بالقوه ارائه دهد. نمونه هایی از مشوق ها و پاداش های عالی می تواند این باشد: بسته نرم افزاری ، مجموعه ای از گزارش های ویژه ، خدمات عالی فوق العاده و کتاب های عالی. ایده های عالی بازاریابی وابسته برای یافتن پاداش ها عبارتند از: یافتن محصولات فروش مجدد و انجام گزارش های ویژه.

* از رقبای خود جاسوسی کنید. نگاه کردن به رقبا ، تاکتیک قدرتمند و اثبات شده در تجارت بازاریابی وابسته است. در صورت داشتن رقبای خود ، می توانید با عضویت در خبرنامه یا خرید محصولاتشان ، جاسوسی کنید. مثالهای جالب دیگر عبارتند از: جاسوسی از کلمات کلیدی و تاریخچه تغییر وب سایت های آنها. بسیاری از ابزارهای کلمات کلیدی جاسوسی یا نرم افزار وب سایت ردیابی در اینترنت برای جاسوسی از رقبای شما وجود دارد. من شخصاً معتقدم که این تاکتیک ها به اثبات رسیده و یک روش جایگزین عالی در تجارت بازاریابی وابسته است.
افکار نهایی ، بدیهی است که شما می توانید با کسانی که بالای 7 تاکتیک اثبات شده در بازاریابی وابسته دارند ، از رقبا جدا باشید. نکته مهم ، اولین کلید موفقیت شما ارائه طرح کسب و کار بازاریابی وابسته ثابت است. سپس ، تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که اکنون این روش ها را در برنامه تبلیغات بازاریابی وابسته خود قرار دهید. در طولانی مدت نتایج عالی خواهید دید. و شما در تجارت بازاریابی وابسته موفق خواهید شد

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *