مشاغل مستقر در خانه -3 مزایا و معایب برتر
من به عنوان یک تاجر 30 ساله مستقر در خانه ، می فهمم که چرا می خواهید برای خود از خانه به تجارت بپردازید. من کاملا متوجه شدم اما قبل از شروع پرواز به خانه ، ممکن است بخواهید از شخصی که مدتهاست این کار را انجام داده و حتی زمانی که انجام چنین کاری رایج نبود ، صحبت کنید.
اکنون چمن ها همیشه سبزتر نیستند و گاهی اوقات هم واقعاً این گونه است! من در حال نوشتن کتاب در این زمینه هستم ، بنابراین این فقط یک مرور کلی بسیار کوچک است ، اما برای شروع تصمیم گیری ، شما می خواهید 3 مزیت اصلی کار در خانه و همچنین 3 مورد را در نظر بگیرید. معایب اصلی در صورت داشتن شخصیت ، خلق و خوی و سبک کار برای موفقیت در مشاغل مستقر در خانه ، به درک نزدیکتر خواهید شد.
مزایا:

* فرزندپروری: اگر پدر و مادر اصلی هستید ، مشاغل مستقر در خانه به شما امکان انعطاف پذیری والدین موفق و کارآمد را می دهد.

* سایر درآمد خانوار: با داشتن شخص دیگری در خانه (شوهر ، همسر ، همسر خانه ، زندگی در شریک زندگی) با درآمد خوب ، مزیت این مطالب مرتبط است که شما همچنین انعطاف پذیری لازم برای حمایت از زیرساخت های آنها را دارید. تا بتوانند در کارشان راحتی و موفقیت بیشتری داشته باشند. فیش حقوقی ثابت آنها می تواند درآمد خود اشتغالی را جبران کند که ممکن است روزهای بیشتری را ارائه دهد اما روزهای پرداخت متناقض است. اما انعطاف پذیری شما امنیت مدیریت خانگی را در اختیار آنها قرار می دهد.

* آموزش در منزل: والدینی که در منزل مدرسه می شوند می توانند وظیفه تحصیل در منزل برای فرزندان خود را حفظ کنند در حالی که درآمد نیمه وقت خود را از خانه می گیرند. می توان با این دو تعهد همکاری ایجاد کرد.
معایب:

* چند وظیفه ای: اگر در انجام چند وظیفه مهارت ندارید ، این می تواند نوع خاصی از سبک زندگی باشد. ممکن است به نظر برسد که شما دائماً در محافل در حال اجرا هستید ، بدون اینکه کنترل کمی داشته باشید ، اما اگر در مدیریت زمان ، در انجام چند وظیفه و مدیریت پروژه مهارت دارید ، این یک مزیت خواهد بود.

* فقط بگویید نه: اگر در نه گفتن مهارت ندارید. اتفاقی که برای یک فرد خود اشتغالی می افتد این است که مردم فکر می کنند شما “کار نمی کنید” زیرا “شغل قابل مشاهده” ندارید. بنابراین آنها از شما لطف خواهند کرد ، یا از شما داوطلب خواهند شد ، یا از شما می خواهند که برای آنها کار کنید ، بدون اینکه متوجه شوند که این کار روز کاری شما را کاهش می دهد. درصورتیکه قادر به گفتن نه به لطف و نه به وقفه در طول روز کاری خود نیستید ، از این طریق درآمد کسب نخواهید کرد.

* رهبری: اگر شما به شخصی احتیاج دارید که به شما بگوید چه کاری انجام دهید ، این برای کار در خانه یک ضرر است. شما باید رئیس خود باشید و این بدان معناست که هر روز مجبورید کار خود را تعیین کنید. همچنین باید وقت مرخصی به خود اختصاص دهید و به خود بگویید وقت آن است که به خانه بروید ، زمان آن است که “کار را متوقف کنید”.
در اینجا بیشتر بخوانید

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *