7 ایده جالب برای محوطه سازی برای اقامتگاه های دبی
تصور کنید که یک روح آرامش بخشی را با عزیزانتان در باغ شما سپری می کند. این زندگی شما را خوشحال می کند ، نه؟ شما می توانید چنین محیطی را در خانه خود حتی در شهر شلوغی مانند دبی ایجاد کنید. اینجاست که شرکت های محوطه سازی در دبی بازی می کنند. آنها می توانند ایده های کمی را به ذهن متبادر کنند که می تواند چگونگی برنامه ریزی باغچه شما را ایده پردازی کند. در اینجا اوج دزدکی حرکت کردن در مورد آنچه که آنها می توانند برای شما داشته باشند تا باغ رویایی خود را داشته باشید ، است.

* گیاهانی که گرما را ضرب می کنند هنگام برنامه ریزی برای محوطه سازی ، نه تنها زیبایی بلکه شرایط آب و هوایی غالب نیز باید در نظر گرفته شود. ما از آب و هوای دبی و اینکه گرمای تاول آور آفتاب به گیاهان لطیف شما در باغ شما چیست آگاه هستیم. با درک شرایط ، آن دسته از گیاهان را می کاریم که به طور کلی مقاوم هستند اما از آن ظاهر ظریف نیز برخوردارند. این گیاهان را اینجا می توان در خاک یا حتی پارچ های پر از آب پرورش داد. یکی از رایج ترین آنها گیاه پول است. ساکولنت ، شاخ گوزن ، زانادو ، کاکتوس ، لیلی زرد ، شمعدانی و غیره نیز وجود دارد.

* سبزیجات –در باغ گلدان باغ همیشه به کاشت گیاهانی که فقط زینتی هستند نیست. ما همچنین می توانیم گیاهانی تولید کنیم که خوراکی تولید می کنند بدون آنکه زیبایی بصری باغ شما به خطر بیفتد. بار دیگر شرایط آب و هوایی در نظر گرفته شده و آن دسته از سبزیجات و گیاهانی که در یک جعبه کوچک یا جعبه های پنجره مانند نعناع ، رزماری ، جعفری و ریحان کاشته می شوند ، مورد توجه قرار می گیرند. این نقش به عنوان یک باغ سودمند در مبنای چیدمان چشم نواز عمل می کند.

* گراس مصنوعی دمای دبی هرگز حفظ سبزه چمن را برای ما آسان نمی کند. اگر منظره کاملاً بزرگی به آن اضافه شود ، از نظر نگهداری و هزینه وضعیت خراب است. گزینه جایگزین حداکثر که ما ارائه می دهیم نصب چمن مصنوعی است. شرکت های محوطه سازی در دبی در نصب یکی از کارهایی که مقرون به صرفه است کار بزرگی انجام می دهند.

* FOUNTAIN WATER شرکت های منظره سازی همچنین می توانند به شما اعطا کنند ، محیطی آرام که در یک بعد از ظهر گرم روی صندلی چمن کنار چشمه نشسته اید و به صدای چکه و آب جوشان آب گوش می دهید. نصب فواره های آب نیز زیبایی باغ را برجسته می کند. انتخاب این سازه های آب گسترده است و در اندازه های مختلف وجود دارد که می تواند متناسب با نیاز شما تنظیم شود. برخی از نمونه ها استخرهای کوی ، چشمه قطره قطره ای زیبا ، چشمه آبشار سنگی ، چشمه آب تندیس ، چشمه حباب دار ، آبشارها و غیره است.

* زندگی در فضای باز آیا آرزو می کنید تعطیلات را با یک محیط اوقات فراغت در خانه خود سپری کنید؟ ساده! از شرکت های محوطه سازی بخواهید تا با بازسازی ایوان یا نصب پاسیوی شیک ، ظرافت را به فضاهای کوچک یا بزرگ فضای باز شما بیفزایند. شما می توانید قدیمی یا مدرن بروید. طراحان داخلی همچنین معتقدند که رنگ ها می توانند به طرز چشمگیری بر روحیه و احساسات فرد تأثیر بگذارند. با رنگ آمیزی مجدد فضای بیرونی خود با رنگهای زنده ، ذهن خود را تازه کنید. همچنین می توانید یک بار یا باربیکیو را برای معاشرت با دوستان خود راه اندازی کنید. به راحتی می توانید به ترکیبی آسمانی از خانه و تعطیلات برسید.

* PERGOLAPergolas سازه های باغی است که معمولاً در آب و هوای کویر یافت می شود و از این رو بهترین پیشنهاد برای باغ های شما در دبی است. کلاه فرنگی یک ساختار خطی طولانی بر روی یک مسیر باغی با ستونها یا ستونهایی است که از تیرهای متقابل و یک شبکه باز پشتیبانی می کنند ، یک راهرو سایه دار ، گذرگاه یا محل نشستن تشکیل می دهند. این می تواند یک ساختار فردی باشد یا می تواند به یک خانه متصل شود. کلاه فرنگی محلی برای رشد انگور فراهم می کند که سایه ایجاد می کند. برخی از طرح های جدید ، مشبک هایی را در مطالب مرتبط بالای تیرهای متقاطع قرار می دهند که سایه ای مخلوط ایجاد می کنند ، اما هنوز هم باعث می شود که بسیاری از آفتاب ها بتابند.

* gazebo GAZEBOA یکی دیگر از ساختارهای باغ است که هشت ضلعی است و اغلب به عنوان محلی برای جمع آوری و استراحت استفاده می شود. این ساختار به قرن هجدهم برمی گردد که در دامنه تپه ها ساخته شده است تا مناظر باشکوه حومه شهر را برجسته کند. به طور کلی ، آنها از همه طرف باز هستند اما اکنون با افزودن صفحات به روز شده اند. شما همیشه می توانید با ایجاد یک فضای باز در فضای باز خود یک zing اضافه کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *