شما می توانید نظرسنجی های بیشتری را پرداخت کنید که پول نقد را پرداخت می کنند
اگر نظرسنجی هایی که پول نقد می پردازند زیاد است ، پس چرا کسی درآمد زیادی ندارد؟ به نظر نمی رسد هرکسی که می شناسید در سایت های نظرسنجی صرف نظر کرده یا با آنها کار می کند فقط ماهی بیست دلار درآمد دارد؟ خوب ، اگر این نکات بعدی را جدی بگیرید و در هنگام بررسی نظرسنجی هایی که پول نقد می پردازند و بیشترین پول ممکن را به شما می دهند ، با آنها همراه باشید ، آن روزها از بین خواهد رفت.
اگر من حدود 5 ساعت از روز خود را به تحقیق درمورد مشکل سایت های نظرسنجی که پول کافی نمی دهند اختصاص ندادم ، شما الان این مقاله را نمی خواندید. من حدود 3 سال پیش از کل صنعت دست می کشیدم. خوشبختانه ، پشت میزم نشستم و وسایل را به دست خودم گرفتم. من تایپ کردم و مثل یک در اینجا بیشتر بخوانید فرد دیوانه خواندم ، سعی کردم یک نقطه را کشف کنم که دارای مطلق ترین اطلاعات در مورد نظرسنجی است که پول نقد و مقدار زیادی از آن را پرداخت می کند. من همچنین در جستجوی ریزه کاری ها درباره مکان هایی بودم که اصلاً پول زیادی نمی دهند.
آیا می دانید چه چیزی پیدا کردم؟ من فهمیدم که همه کارهای من در گذشته ترحم انگیز بود. روشهایی که من برای یادگیری در مورد سایتهای مناسب بررسی سزاوار پرداختم کاملاً وحشتناک بودند. البته ، دقیقاً مثل بقیه ، من فکر می کردم که موتورهای جستجو تنها چیزی هستند که در این بلوک وجود دارند و آنها تنها راه ممکن برای دیدن لیست بزرگی از سایت های نظرسنجی شگفت انگیز هستند. خوب ، این برای من جواب نداد ، و من شرط می بندم که برای شما نیز موثر نبوده است. اگر اخیراً هر مکانی از نظر سنجی که پیدا کرده مطالب بیشتر اید مربوط به لیست موتور باشد ، شرط می بندم که همه این مکان ها تقریباً هزینه ای ندارند.
راه حل سریع این بود که توجه خود را به هیئت مدیره پیام معطوف کنم. توجه کامل من منظور من از “توجه کامل” این است که اکنون تنها چیزی است که بخصوص بزرگترین مورد استفاده می کنم. افراد بزرگ مانند هر چیز دیگری خارج از خانه نیستند ، زیرا از هر جهت اسپم در صورت شما پرواز نخواهد کرد. از آنجا که هیئت مدیره قابل توجه است ، شما همچنین می توانید انواع موضوعات مربوط به نظرسنجی ها را با پرداخت پول نقد ، با انبوهی از پست هایی که پول کلان در آن پنهان شده است ، آماده کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *