در اینجا یک معما برای شما است
چگونه می توانید نیروی فروش خود را بدون …
… افراد بیشتری استخدام می کنید؟
… وقت اضافی را صرف آموزش فروش می کنید؟
… هزینه اضافی برای حقوق و کارمزد خرج می کنید؟
دست برداشتن از؟
پاسخ این است … نامه نویسی ایمیل!
بله ، احتمالاً دیدید که دارد می آید. و من می دانم ، این یکی از معماهای لاغری بود که در زندگی خود شنیده اید. اما درست است!
داشتن کپی خوب مانند داشتن یک فروشنده مجازی کارگر آزاد است. شما یک صفحه فرود ایجاد می کنید که در آن افراد می توانند در لیست ایمیل شما ثبت نام کنند ، ترافیک زیادی را به آن صفحه برسانند ، و به طور مرتب از طریق ایمیل محصولات خود را برای آنها ایمیل ارسال کرده و فروش محصولات را مشاهده کنند.
عالی به نظر می رسد؟
اما درست مثل هر چیز دیگری در این دنیا ، هر چیز خوب جنبه در اینجا بیشتر بخوانید تاریک خود را دارد.
بگذار توضیح بدهم.
هنگامی که پیشنهاد خود را به مشتریان بالقوه خود ارائه می دهید ، آنها بدبین خواهند شد و محصولات موجود در محصول شما را زیر سوال می برند. به صورت حضوری می توانید به راحتی اعتراض های مشتریان بالقوه خود را نسبت به محصول خود برطرف کنید.
اما وقتی در اینترنت می فروشید ، انجام این کار دشوارتر است زیرا آنها از نظر جسمی جلوی شما نیستند. به همین دلیل هر زمان که نسخه خود را می نویسید ، باید اعتراض آنها را پیش بینی کنید. شما باید بتوانید آنچه را که ممکن است هنگام شنیدن پیشنهاد شما (یا در این مورد بخوانید) به پیشنهاد شما فکر می کنند پیش بینی کنید و سپس بلافاصله در نسخه خود به آن رسیدگی کنید.
به همین دلیل است که وقتی با مشتری کار می کنم ، همیشه از آنها یک سری س researchالات اینجا تحقیق در بازار می پرسم. یک سوال خاص که از آنها می پرسم این است:
“سه مورد (یا بیشتر) اعتراض چیست که ممکن است وقتی مشتریان بالقوه در مورد محصول یا خدمات شما اطلاعات کسب می کنند ، مطرح شود؟ و چگونه می توانید به این اعتراضات رسیدگی کنید؟”
این سوالی است که باید از خود بپرسید و هنگامی که محصول یا خدمات خود را به لیست خود می فروشید هنگام ارسال در ایمیل ، در مورد آن صحبت کنید. و اگر این کار را به درستی انجام دهید ، تقریباً اگر نه تمام ، مقاومت خرید آنها تا زمانی که به انتهای نسخه رسیده اند ، از بین می برید.
قطعاً مقداری زمان و تمرین لازم است تا این مسئله پایین بیاید. و اگر این کار را انجام دهید ، با ایمیل های فروش خود به سطح کاملاً جدیدی از اقناع خواهید رسید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *