مکمل مدیکر از GT Leads Generation
شما به عنوان یک عامل مکمل مدیکر ، قبلاً روش های مختلفی برای تولید سرنخ را امتحان کرده اید. حتماً با انبوه شرکت ها نیز روبرو شده اید. شرکتهایی که ادعا می کنند با بهترین کیفیت منجر به شما می شوند. در واقع تنها تعداد کمی از شرکت ها وجود دارند که می توانند منجر به کیفیت شما شوند. شما باید لیدهایی را پیدا کنید که احتمال بسته شدن آنها وجود دارد.
مناطق خاصی وجود دارد که شما باید قبل از به صفر رساندن یک شرکت خاص بررسی کنید. اطمینان حاصل کنید که بازده تنها از طریق روش فرم عمومی تهیه نمی شود. سرنخ هایی که از طریق این روش تولید می شوند همیشه واجد شرایط جستجوی قیمت مکمل های Medicare نیستند. بهترین شرکت های تولیدکننده سرب مکمل مدیکر همیشه یک فرم بیمه تکمیلی مدیکر اختصاصی دارند. این فرم ها به شرکت ها کمک می کند تا جزئیات مورد نیاز آگهی ها را دریابند.
مواردی که می توان از طریق این اشکال کشف کرد عبارتند از: اگر مصرف کننده به دنبال مزیت Medigap یا Medicare است. اگر وی تحت Medicare A و B باشد و سایر جزئیات مربوطه هنگامی که به تمام جزئیات اساسی یک مشتری مجهز شدید ؛ تماس با او مطالب مرتبط نسبتاً آسان تر می شود.
پورتالی که انتخاب می کنید نباید از فرمول های مشابه تولید سرب در تولید سرنخ های بیمه بیشتر درمانی استفاده کند. این روش ها شامل روش های بازاریابی از طریق ایمیل و بازاریابی جستجو می باشد. اما هر شهروند سالخورده ای را نمی توان به عنوان یک پیشگام مکمل Medicare در نظر گرفت. روشهای ایده آل روشهایی است که افرادی را که منحصراً به دنبال سیاستهای مکمل Medicare هستند ، هدف قرار دهد.
هنگامی که با بهترین نسخه های مکمل Medicare مواجه شدید ، باید آنها را دنبال کنید. شما همچنین باید مهارت های خاصی را کسب کنید که به ویژه برای بیمه هایی مانند این موارد مورد نیاز است. می توانید به دنبال پورتال هایی باشید که آموزش آنلاین در مورد این موارد را ارائه می دهند. دانستن روش های صحیح نزدیک شدن به سرنخ های مکمل مدیکر به شما کمک می کند فروش بیشتری از تجارت خود کسب کنید.
شما هرگز نباید با هیچ یک از شرکت های تولید کننده پیشرو قرارداد طولانی مدت یا کوتاه مدت برقرار کنید. شما همچنین باید هزینه هایی را که باید تأمین کنید در نظر بگیرید. GT چنین شرکتی است که منجر به تولید ارزان قیمت و مقرون به صرفه مکمل مدیکر و آن هم با قیمت مناسب می شود. این شرکت از تمام جنبه های اساسی تولید سرب مکمل Medicare مراقبت می کند. سرنخ هایی که آنها ارائه می دهند مورد استفاده و بازیافت قرار نمی گیرند. آنها تازه و آینده نگر هستند. سرنخ ها نیازی به اشتراک ندارند و منحصراً متعلق به شماست. سرنخ ها هر 90 روز به روز می شوند. بنابراین ، شما نگران اعتبار لیدها نباشید. شما می توانید بلافاصله در قسمت تبدیل کسب و کار تمرکز کنید.
سرنخ های پیش نمایش و تأیید شده ای که با GoTelemarketing.com دریافت می کنید از طریق شرکت های دیگر در بازار دشوار است. به همین دلیل است که Go Telemarketing بهترین اعتماد را در بین نمایندگان و نمایندگی های بیمه دارد. هنگامی که از خدمات این شرکت بهره مند شدید ، تنها چیزی که باید نگران شوید این است که چگونه به آگهی ها نزدیک می شوید. تا بتوانید از آنها فروش بگیرید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.