سه نکته برای طراحی آگهی دهنده 7
* شروع با مفهوم خود را شما باید هر پروژه چاپ آگهی بدون دانستن چه پیام و یا پیام شما در حال تلاش برای انتقال شروع نیست. چه جنبه ای از کسب و کار شما در تلاش برای برقراری ارتباط؟ چه مزایایی به مشتریان خود ارائه می کنید که از طریق آگهی دهندگان خود بیان می کنید؟ چه ویژه و یا فروش (در صورت وجود) شما می خواهید به ترویج؟ شما همچنین می خواهید بدانید که چه نوع از مشتریان شما در حال هدف قرار دادن با مبارزات انتخاباتی آگهی خود را. تعیین کنید که پیام شما چه چیزی است، و چه کسی بیشتر تحت تاثیر آن پیام قرار خواهد گرفت. این تاثیر فوق العاده ای بر پروژه چاپ آگهی کلی خود را داشته باشد.

* آن را چشم نواز هیچ مهم است که پیام خود را چقدر بزرگ است، و چگونه تعریف شده شما آن را ساخته اند، آن را کار نخواهد کرد اگر شما آگهی های خود را جذاب نیست. سعی کنید به این فکر کنید که چه تصاویر و رنگ ها و کلماتی که می توانید از آن استفاده کنید تا اعلامیه هایتان ایستادگی کنند. آگهی دهندگان خود را نیاز به زیبایی شناختی خشنود و به عنوان منحصر به فرد که ممکن است. بدیهی است، تنها آنقدر شما می توانید انجام دهید در حالی که ماندن در تعریف آگهی وجود دارد، اما سعی کنید به عنوان خلاق که ممکن است. اعلامیه های خود را ایستادگی کردن از بقیه.

* تاکید بر امتیاز فروش خود را در گام اول، شما باید در نظر گرفته برخی از مزایای است که شما می توانید مشتریان خود را ارائه دهد. اطمینان حاصل کنید که این نقاط است که شما در آگهی های خود را تاکید – و تمام تلاش های تبلیغاتی خود را برای آن موضوع است.
این همان شناسایی مفهوم شما نیست. مفهوم شما پیام اولیه ای خواهد بود که می خواهید با آگهی دهنده خود منتقل کنید. امتیاز فروش شما راه هایی است که قرار است آن پیام را بیان کنید. یک معامله بزرگ از مزایای اصلی کسب و کار خود را. اگر قیمت های پایین تری را ارائه می کنید، بر این موضوع تاکید کنید. اگر شما خدمات سریع تر، که تمرکز آگهی های خود را. اگر محصولات شما کیفیت بالاتری نسبت به دیگران در بازار دارند، از آن به عنوان نقطه فروش اولیه خود استفاده کنید.
این راهنمایی به معنای به شما در طراحی آگهی های خود را آغاز شده است. اگر شما این راهنمایی را دنبال, شما باید به خوبی در راه خود را به ساخت آگهی بازاریابی مولد برای شرکت خود را. با این حال ، بسیاری از چیزهایی که رفتن به ساخت آگهی خوب وجود دارد. شما باید به طور مداوم ارزیابی (و ارزیابی مجدد) آگهی خود و اثربخشی آنها. اگر شما می بینید جنبه ای از مبارزات انتخاباتی آگهی خود را که کار نمی کند راه شما می خواهم، آن را خندق و سعی کنید بیشتر چیز دیگری.
از سوی دیگر، چیزهایی را که در حال کار هستند را در نظر ب گیرید و بر آنها بسازید. اگر شما سخت کار می کنند و به طور مداوم سعی کنید برای بهبود, شما در نهایت باید یک کمپین آگهی دهنده است که درآمد برای شرکت خود را افزایش می دهد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *