کار مشروع از فرصت های خانه
با افزایش روزافزون کلاهبرداری در اینترنت که به عنوان کار مشروع از فرصت های منزل مطرح می شود ، یافتن یک کار ثابت مشاغل خانگی که قرار نیست پول شما را بگیرد و اجرا شود ، روز به روز دشوارتر می شود.
بنابراین چگونه می توان از بین کلاهبرداری ها و طرح ها یک کار قانونی از مشاغل خانگی پیدا کرد؟ در زیر برخی از مواردی را ذکر کرده ام که شما باید در هنگام انتخاب فرصت درآمد خانه به دنبال آنها باشید …
سیستم های تجاری اثبات شده – آیا یک سیستم تجاری موفق اثبات شده وجود دارد که بتوانید خیلی سریع از آن استفاده کنید و بلند شوید و کار کنید؟ شما نمی خواهید تمام وقت خود را صرف اختراع چرخ یا تلاش برای ایجاد یک سیستم مشاغل خانگی بد کنید. خواستگاری کنید ، مطمئن شوید که با آن افراد به طور زنده صحبت می کنید.
طول زمان در تجارت – وقت ، پول و منابع من را در هر فرصتی برای درآمد خانه سرمایه گذاری نکنید که حداقل پنج سال است که در تجارت نبوده است. اکثر کلاهبرداری ها ، طرح ها و سایر فرصت های بد تجاری نمی توانند به مرز 3 سال برسند. بنابراین ، می توانید با دوری از کسانی که حداقل 3 سال با موفقیت در کار نبوده اند ، شانس خود را برای یافتن یک کار قانونی از مشاغل خانگی بسیار افزایش دهید.
هیچ تضمینی برای تبلیغات تبلیغاتی وجود ندارد – هر مشاغل خانگی می خواهد شما فکر کنید که بهترین کار آنها است ، بنابراین همیشه می توان برخی از کرک و هیاهو را انتظار داشت. با این حال ، باید مراقب فرصت های شغلی منقضی شده در آن باشید.
به عنوان مثال ، هر مشاغل خانگی که “تضمین” شما را در هر زمان صدها ، هزار یا حتی میلیون ها دلار درآمد کسب کنید ، دروغ به دروغ گفتن شما است. هیچ راهی وجود ندارد که هر کار قانونی در مشاغل خانگی بتواند درآمد شما را تضمین کند. علاوه بر این ، آنها مطمئناً نمی توانند بدانند که انجام این کار چقدر طول می کشد ، حتی اگر امکان پذیر باشد.
اعتبار – تا زمانی که از جایگاه خوبی برخوردار بیشتر نباشد به آن ملحق نشوید. به علاوه باید از اعتبار خوبی در بین اعضای فعلی و قبلی برخوردار باشد. من پیشنهاد می کنم به جای س askingال در مجامع ، با مقامات دولتی یعنی FTC و دادستان کل کشور صحبت کنم.
مشقت را بنویس.
محصولات (محصولات) – آیا محصول چیزی است که مردم واقعاً بخواهند و اغلب از آن استفاده می کنند؟ به دنبال کسب و کاری با محصولی باشید که بطور منظم در همه خانوارها استفاده می شود ، نه فقط کالاهایی که مورد توجه گروه خاصی از افراد باشد. این امر به شما در گرفتن مشتری های جدید و همچنین تکرار تجارت از مشتریان قبلی فوق العاده کمک خواهد کرد.
طرح جبران خسارت – هنگام ارزیابی برنامه جبران خسارت یک کار قانونی از مشاغل خانگی ، این س questionsالات را از خود بپرسید – سودآوری چقدر سخت است؟ آیا می توانید با آنها درآمد تمام وقت بدست آورید؟ آیا انتظارات درآمد منطقی است (پر از هیاهو نیست)؟ باید یک برنامه جبران خسارت مشخص وجود داشته باشد و شما باید از اولین فروش خود کمیسیون بدست آورید.
سیستم تولید سرب – تا زمانی که در بازاریابی باتجربه نشوید ، آوردن بسیاری از آگهی ها به تنهایی برای شما بسیار دشوار است. یک رهبر خوب به شما روشی را یاد می دهد که خودتان بتوانید منجر به دستیابی به بالاترین نرخ تبدیل و موفقیت شوید ، به علاوه قادر به ارائه هدایت با قیمت مناسب است.
منابع و آموزش – هر مشاغل مستقر در خانه باید دارای یک مرکز منابع باشد که اعضا بتوانند برای پشتیبانی ، آموزش و منابع به آنها مراجعه کنند تا به آنها کمک کند تا با مشاغل خانگی خود 24/7 شبانه روز موفق شوند.
سوالات شما باید سریع و دقیق پاسخ داده شود و بیش از یک وسیله برای کمک وجود دارد. اعضا باید دو یا چند مورد از موارد زیر را همیشه در دسترس داشته باشند. جلسات زنده ، جلسات یک به یک ، اعضای تیم ، پشتیبانی آنلاین ، پشتیبانی از طریق ایمیل ، پشتیبانی تلفنی ، گفتگوی زنده و غیره …
خوب ، در آنجا شما آن را دارید … برخی از معیارهای بسیار خوب برای کمک به شما در انتخاب یک فرصت درآمد قانونی بر اساس خانه. هنگام انتخاب مشاغل خانگی از اطلاعات فوق و همچنین غرایز خود استفاده کنید و دیگر هرگز نباید کلاهبرداری کنید!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *