4 نکته برای دریافت قیمت بالا و کسب درآمد در eBay
آیا دوست دارید بتوانید قیمت مورد نظر برای محصولات گران قیمت خود را بدست آورید و از eBay درآمد کسب کنید؟ من شرط می بندم که شما این کار را می کنید ، بنابراین 4 نکته زیر را دنبال کنید و خیلی اشتباه نخواهید کرد.

* قیمت برای به دست آوردن بهترین قیمت برای محصول گران قیمت خود ، باید آن را با استفاده از بهترین عکس های ممکن به بهترین شکل ممکن ارائه دهید. ممکن است ارزش این را داشته باشید که آنها را به صورت حرفه ای تهیه کنید تا محصول به نظر برسد ارزش قیمتی را دارد که امیدوارید بیشتر برای آن دریافت کنید. بعد باید توضیحات خوبی در مورد محصول بدهید ، با اشاره به مزایای آن ، لیست کردن آنها یکی یکی همچنین توضیح دهید که چرا محصول شما بهتر از کالای مشابه با قیمت کمتر از کالای شما است تا مردم آن را بیش از کالای دیگر بخواهند.
تصمیم بگیرید حداقل قیمت مورد نظر برای محصول خود چیست و آن را به عنوان قیمت ذخیره خود تعیین کنید و پیشنهادات را خیلی بالا شروع نکنید. فراموش نکنید که مردم در eBay خرید می کنند زیرا به دنبال معامله هستند.
اگر مردم به سرعت ببینند که افراد دیگر قیمت آن را پیشنهاد می دهند ، اگر می خواهند شانس دریافت آن را داشته باشند ، باید قیمت بالاتری را ارائه دهند و شما در دستیابی به قیمت هدف خود برای آن شانس بیشتری دارید.

* بیمه از آنجا که محصول شما قیمت بالایی دارد ، توصیه می شود که مشتری شما بیمه حمل و نقل را انجام دهد ، در صورتی که محصول در حمل و نقل آسیب ببیند. توضیح دهید که تمام اقدامات احتیاطی لازم را انجام می دهید ، اطمینان حاصل کنید که محصول به خوبی بسته بندی و محافظت شده است و پس از ارسال کالا هیچ گونه مسئولیتی در قبال خسارت متوجه شما نخواهد بود ، به این نکته اشاره کنید که این مسئولیت آنها است. از محصول خود از همه عکس بگیرید از زوایا برای نشان دادن وضعیت خوب آنها و اختصاص دادن وقت برای توضیح بسته بندی که قصد استفاده از آن را دارید ، مانند بسته بندی حباب ، و نوع جعبه ای که می خواهید آن را ارسال کنید. این به مشتری کمک می کند اعتماد به نفس برای خرید قبل.

* ضمانت به مشتری تضمین دهید که محصول مطابق توضیحات و در شرایط خوب و کارایی قرار گیرد و اگر اینطور نیست ، پول خود را به آنها پس دهید. بنابراین بهتر است از نحوه توصیف آن بسیار مراقب باشید و دوباره به آنها یادآوری کنید که بیمه حمل و نقل را خریداری کنند تا مطمئن شوند که در خسارت حمل و نقل نیز پوشش داده شده است. این امر دوباره به مشتری آرامش خاطر می بخشد.

* حمل و نقل بین المللی. قبل از تصمیم به ارائه خدمات بین المللی ، مقداری تحقیق کنید. بسیاری از خریداران متقلب در آنجا وجود دارند که حتی اگر محصول در شرایط عالی باشد ، به ویژه در خارج از ایالات متحده ، سعی می کنند پول خود را پس بگیرند. حتی ممکن است برخی از کشورها وجود داشته باشد که شما می خواهید از تجارت با آنها جلوگیری کنید. eBay می تواند در این تحقیق به شما کمک کند.
ممکن است ارزش این را داشته باشد که در صورت بروز مشکلی از خود با گرفتن برخی از بیمه ها از خود محافظت کنید.
این 4 نکته را دنبال کنید و در راه تبدیل شدن به یک فروشنده قدرت eBay ، بدست آوردن قیمت مورد نظر برای محصول با قیمت بالا و کسب درآمد در eBay باشید.
در اینجا موفقیت شماست ،
“ولفی” ولفگانگ بلومفیلد

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.