آموزش موفقیت در بازاریابی شبکه ای و مشاغل خانگی
من روز گذشته از بهترین دوست خود با من تماس گرفتند و شما باور نمی کنید داستانی که درباره بازاریابی شبکه ای و بیشتر مشاغل خانگی برای من تعریف شده است. این داستان نمونه ای از دلایلی است که چرا من در اوایل کار حرفه ای خود هرگز درگیر صنعت نبوده ام و چرا بسیاری از افراد مانند طاعون از این صنعت دور مانده اند. من اینجا هستم تا به شما بگویم ، افراد غیرحرفه ای در شرکت های آمریکایی و مشاغل خانگی حضور دارند. این یک انتخاب شخصی است.
دوست من به معنای واقعی کلمه مورد حمله آقایی قرار گرفت که در یک سفر کاری خدمات حمل و نقل را به او ارائه می داد. این آقا آنقدر پرخاشگر بود که به دوستم گفت که تقریباً آدم احمقی است که به کارش نگاه نمی کند. همه اینها پس از آن بود که وی به آقا گفت که بهترین دوستش در یک خانه کار می کند و از این صنعت آگاه است. وی همچنان به صحبت درمورد آنچه که وی به خاطر پایین آوردن گلوی دوستانم بدون مراقبت در دنیا برای نیازهای دوستانم اهمیت می داد ، پرداخت.
من دوستم را بخاطر حفظ صداقت خود تشویق می کنم زیرا او به من گفت که آقا چنان او را عصبانی کرده است که می خواست به او بگوید که کجا می تواند برود و با فرصت بازاریابی شبکه ای خود چه کاری می تواند انجام دهد. چرا بسیاری از صاحبان مشاغل غیرحرفه ای و سرکش همچنان به حیات خود ادامه می دهند؟ من از صنعتی که همچنان به جمع آوری چک از این افراد می پردازد ناراحت و عصبانی هستم. ما چگونه این را درست کنیم؟
یک چیز خوب در دست یک فرد اشتباه همیشه خطرناک است. متأسفانه ، به نظر می رسد سیب های بد در همه جای صنعت مشاغل خانگی وجود دارند زیرا اکثریت مردم هرگز هیچ روش فروش و بازاریابی حرفه ای آموزش نمی بینند.
برای مقابله با کلیشه های منفی و ماهیت غیرحرفه ای در صنعت ، هر صاحب مشاغل خانگی که در حال ساخت تیمی در صنعت بازاریابی شبکه ای است ، مجبور است این مشکل را به عهده خود بگیرد تا به کسانی که نیاز مبرم به برخی از حرفه ای ها دارند کمک کند. ما باید هر یک را بپذیریم ، یک نوع ذهنیت را برای پاکسازی این خرابکاری آموزش دهیم.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *