مزایای PPC برای تجارت شما
ساده ترین و سریع ترین راه برای جذب مشتری بیشتر و تولید هدایت ، این ماه و برای همیشه.
Sandeep Mehta خدمات PPC با تجربه و قدرتمندی را در دهلی ارائه می دهد تا بتوانید به سرعت و به طور موثر مشتری های بیشتری و مشتریان سایت بیشتری بدست آورید. از Google AdWords و Bing Ads استفاده کنید تا میزان دسترسی خود را افزایش داده و پیام خود را به مخاطب خود که در جستجوی محصولات یا خدماتی است که شما ارائه می دهید ، بدهید.
با شرکت Sandeep Mehta ، PPC به آن مبلغی پرداخت نمی شود و نوع استراتژی آن را فراموش کنید. برای استفاده م effectivelyثر از پول شما نیاز به به روزرسانی مداوم ، آزمایش و تغییر دارد. ما با تجربه ترین و با اعتمادترین PPC و مشاوره انتخاباتی را ارائه می دهیم.
PPC یا پرداخت به ازای هر کلیک اصلی ترین استراتژی آنلاین تبلیغات محصولات و خدمات است. Sandeep Mehta مسئولیت رسیدگی به کارزارها را بر عهده می گیرد و تعداد بازدید کنندگان وب سایت شما را از وب سایت های دیگر افزایش می دهد. PPC شامل تحقیقات کلمات کلیدی PPC ، بهینه سازی PPC ، حسابرسی PPC ، کپی و طراحی آگهی PPC ، بازاریابی مجدد و بازاریابی مجدد PPC و مشاوره و گزارش PPC است.
مزایای PPC
• جذب مخاطب بیشتر ، تولید هدایت آنلاین و درآمد آنلاین
• با تعیین بودجه و سایر محدودیت ها ، هزینه تبلیغ خود را کنترل کنید
• بهبود عملکرد فروش و میزان بازگشت سرمایه بالا
• تجارت خود را به بازار جهانی باز کرده و محله های خاص خود را به طور موثر هدف قرار دهید
• به مخاطبان تلفن همراه دسترسی پیدا کنید (اکنون 80٪ مخاطبان از دستگاه تلفن همراه استفاده می کنند)
• بینش SEO – کمپین PPC باعث بهبود کمپین SEO می شود
• گسترش آگاهی از برند و ایجاد اعتبار برند
• یک حساب AdWords معلق دریافت کنید
یک روش بسیار قدرتمند برای ایجاد عملکرد PPC با ایجاد تبلیغات آنلاین و قرار دادن آنها در موتورهای جستجو یا سایت های دارای رتبه بالا ، به طوری که مخاطبان از این صفحات بازدید می کنند ، تبلیغات PPC را مشاهده کرده و روی آنها کلیک کنند. این یک روش بسیار کارآمد و موثر برای انتقال مستقیم بازدید به وب سایت شما است.
اصطلاحات PPC
در PPC چندین نسخه آگهی ایجاد شده و تبلیغاتی در موتور جستجوی گوگل اجرا می شود. در SERP (صفحه نتیجه موتور جستجو) ، چهار وب سایت صفحه اول PPC یا Google AdWords و 3 مورد آخر نیز Google Ads هستند. PPC به عنوان موتور جستجوگر (SEM) نیز شناخته می شود. PPC نسبت به بازاریابی رسانه های اجتماعی (SMM) هزینه بر است. در بودجه PPC با هر کلیک کسر می شود. بودجه هر کلیک متفاوت است. نمی توانید قیمت دقیق هر بیشتر کلیک را مشخص کنید. اگر رقابت کلمات کلیدی زیاد باشد ، کلیک کردن هزینه بر است. PPC یک راه کوتاه برای تولید سرب است یا فروش را افزایش می دهد. اما PPC مربوط به رتبه بندی وب سایت نیست. تکنیک های مختلفی برای تعیین بودجه PPC وجود دارد مانند بودجه روزانه ، بودجه هر کلیک و موارد دیگر. شرکتهای کوچک بودجه کم و شرکتهای بزرگ (MNC) بودجه هنگفتی را برای آگاهی از برند در نظر می گیرند. در این بودجه ، بسیاری از کلیک ها از رقبا یا کلیک های جعلی حاصل می شود. این روش توسط بسیاری از رقبا برای صرف بودجه PPC اجرا می شود. PPC با توجه به ارتباط در موتور جستجو نشان داده می شود. شماره ارتباط بین 1 تا 7 است. اگر کلمات کلیدی را بهینه کنید و یک کلمه کلیدی مشابه را در همان صفحه Ad copy and website تنظیم کنید ، پس ربط نیز خوب خواهد بود. و ارتباط در PPC بسیار مهم است. اگر نمره مربوط بودن 7 باشد ، این بدان معنی است که نسخه تبلیغاتی PPC خوب است. اگر ارتباط مناسب نیست ، تبلیغ وب سایت شما در زیر به رقیب شما نشان داده می شود. Sandeep Mehta خدمات PPC را در دهلی ارائه می دهد و همیشه از بودجه PPC و نمره مربوط بودن مراقبت می کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *