بازاریابی با ویدئو در YouTube – چالش ویدیویی 50 روزه (روز 38)
بازاریابی رایگان با ویدئو در YouTube
آیا تا به حال آنجا بوده اید؟ شما ویدیوهای زیادی را در YouTube ایجاد و بارگذاری کرده اید ، اما به نظر نمی رسد کسی آنها را تماشا کند. اگر هیچ کس آنها را تماشا نکند ، هیچ ترافیکی به وب سایت شما هدایت نمی شود. اگر ترافیکی نباشد ، به نظر بیشتر می رسد کاری که برای فیلم های خود انجام می دهید اتلاف وقت بوده است.
فکر می کنم همه ما آنجا بوده ایم.
علی رغم مشکلی که در بالا توضیح داده شد ، زندگی در YouTube می تواند بسیار بیشتر باشد
مثمر ثمر و پاداش آورتر از آن است. می توانید ترافیک ایجاد شده توسط فیلم های خود را در YouTube مشاهده کنید ، اما چند مرحله ساده وجود دارد که باید انجام دهید.
مطمئناً ، وقتی فیلم جلوه سختی به آن می دهید کار ساده ای است. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که آن را ضبط کرده و در YouTube بارگذاری کنید. این اصلاً پیچیده نیست. مردم آن را بر اساس محبوبیت آن پیدا می کنند.
یا می توانید خود را ضبط سئو کنید ، یا یک نمایش اسلاید ایجاد کنید. شما حتی نیازی نیست که در فیلم باشید! چقدر آسان است !؟ تا زمانی که محتوای ارزشمندی به بیننده بدهید ، مهم نیست که چگونه آن را ایجاد کنید.
کسب رتبه در بالای موتورهای جستجو هدف YouTube رایگان است
بازار یابی. به دست آوردن رتبه بندی خوب ، کلید هدایت میزان مناسب بازدید به سایت شما است. برای تحقق این هدف چند قدم وجود دارد. این کار به چیزی بیش از ایجاد و بارگذاری یک دسته فیلم در کانال شما نیاز دارد.
همه چیز با تحقیقات کلمات کلیدی با کیفیت شروع می شود. برای تعیین کلمات کلیدی مورد ویدیوی شما ، به سادگی از Google و ابزار رایگان Google Keyword استفاده کنید. چگونه Google Keyword Tool را پیدا می کنید؟ “آن را گوگل کنید.”
پس از استفاده از Google Keyword Tool ، ایده کلمه کلیدی خود را وارد کنید و روی دکمه جستجو کلیک کنید. Google نه تنها ایده های متعدد مربوط به کلمات کلیدی شما را ارائه می دهد ، بلکه به شما اطلاع می دهد که ماهانه چه تعداد جستجو انجام شده است و هنگام تلاش برای رتبه بندی در آن کلمه کلیدی ، چه نوع رقابتی ممکن است داشته باشید.
اکنون این “کلید” است. (بدون استفاده از جناس!) از کلمات کلیدی با رقابت کم و جستجوی ماهانه جهانی بالا استفاده کنید. معیاری که باید برای آن شلیک کنید این است که مطمئن شوید با کلمات کلیدی با کمتر از 5000 جستجوی جهانی ماهانه همراه خواهید بود.
در مرحله بعد ، اطمینان حاصل کنید که کلمه کلیدی شما حجم جستجوی بالایی دارد – اما نه خیلی زیاد! برای بررسی رقابت واقعی به Google برگردید. به سادگی کلمه کلیدی خود را در نوار جستجو تایپ کنید.
هنگامی که جستجو نتایج خود را بازگرداند ، به عددی که مستقیماً در زیر نوار جستجو قرار دارد نگاه کنید. اگر بیش از 500000 نشان می دهد ، می خواهید کلمه کلیدی دیگری پیدا کنید یا حداقل برخی از تنظیمات را انجام دهید.
من پیشنهاد می کنم از کلمات کلیدی “دم بلند” استفاده کنید زیرا طبیعتاً رقابت کمتری دارند. کلمه کلیدی “دم بلند” کلمه ای با 3 یا چند کلمه در عبارت است. حجم جستجوی کمتری وجود خواهد داشت ، اما شانس بسیار بیشتری برای رتبه بندی با Google ، YouTube یا هر موتور جستجو خواهید داشت.
اکنون ، هنگامی که کلمه (های) کلیدی خود را در جای خود قرار دادید ، ویدیویی ایجاد کنید که محتوای با کیفیتی در آن موضوع ارائه دهد. به سادگی آنچه را که می دانید و آنچه را درباره موضوع پیرامون کلمه کلیدی خود آموخته اید به اشتراک بگذارید.
به یاد داشته باشید ، با بیننده مکالمه داشته باشید ، نه یک سخنرانی. اطمینان حاصل کنید که محتوای شما جامد و مفید است. همیشه کسی در جستجوی پاسخ هایی است که ویدئوی شما ارائه می دهد. به س questionsالات پاسخ دهید ، اعتبار خود را بسازید و ترافیک بیشتری ایجاد کنید – به صورت رایگان!
برکت ،
جری اسپانگلر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *