نقد و بررسی در یوتیوب آسان ضبط صفحه نمایش 2020 از یوتیوب دونده جلو از سیستم عامل های میزبانی ویدئو و محبوب با کاربران در تمام سنین است. بنابراین بازاریاداران در حال تلاش برای به دست آوردن ترافیک بیشتر از طریق کانال و در همین حال مشتریان مشترک در حال گرفتن زمان بیشتری در اینجا به سرگرم و یا بهبود یافته با تماشای فیلم های متنوع و یا پخش زنده. ضبط کننده صفحه نمایش یوتیوب به شدت برای سازندگان ویدئو مورد نیاز است تا فعالیت بر روی صفحه نمایش را به هارد دیسک ذخیره کنند و برای مخاطبان ویدئویی عمومی یوتیوب، ممکن است وقت داشته باشند تا چیزی را برای پخش یا استفاده بیشتر از یوتیوب ضبط کنند. اونجا جاييه که ضبط کننده صفحه وارد ميشه .
یک برنامه ضبط صفحه نمایش یوتیوب واجد شرایط چه شکلی است؟ در ابتدا ضبط ویدئو یوتیوب هموار با کیفیت بالا پایین ترین توانایی است. سپس، آن را بیشتر کاربر پسند خواهد بود اگر ویژگی های جاسازی شده تر و تنظیمات مانند یوتیوب ضبط صوتی / موسیقی، مخلوط کردن صورت وب کم، ضبط زمان بندی، ویرایشگر ویدئو و فرمت های ویدئویی / اندازه / کیفیت سفارشی وجود دارد. در زیر ساده ترین ضبط صفحه نمایش یوتیوب ما به شما مبتدیان توصیه می شود.
RecMaster – ضبط صفحه نمایش آسان برای گرفتن صفحه نمایش یوتیوب در کامپیوتر / مک
RecMaster یک ضبط کننده صفحه نمایش اختصاصی یوتیوب است که هم برای ویندوز و هم برای macOS در دسترس است. این کاملا پشتیبانی از ضبط هر صفحه نمایش کامپیوتر مانند کل دسکتاپ, یک منطقه خاص, هر پنجره برنامه تنها, وب کم, صوتی از کامپیوتر و مطمئنا زبانه مرورگر است که در حال اجرا یوتیوب.
سپس شما واقعا چه می توانید با این ویژگی های RecMaster انجام دهید؟
برای YouTubers، آن را یک ابزار عالی برای ضبط فیلم خام برای راهنمای / آموزش با themed vlog بیشتر است. اگر کامپیوتر دارای یک دوربین جلو مناسب و معقول و میکروفن, گرفتن تصویر عالی در تصویر و یا سلفی ویدیو نیز نسیم.
برای بینندگان یوتیوب همه چیز بسیار آسان تر خواهد بود. RecMaster می تواند کمک به ضبط ویدیو / صوتی کردن یوتیوب تنها با چند کلیک.
پس از نصب، آن را راه اندازی کنید و مراحل زیر را دنبال کنید:
مراحل: انتخاب حالت ضبط مناسب -> تنظیم برای ضبط -> شروع ضبط -> توقف ضبط
بسیاری از بهترین ضبط صفحه نمایش برای پنجره / مک و RecMaster فقط می ایستد برای منحصر به فرد خود را در عین حال آسان چند حالت گردش کار وجود دارد. با این حال آن را هیچ نسخه ای برای تلفن همراه در حال حاضر. اگر شما به دنبال iOS مناسب و معقول و یا آندروید یوتیوب ضبط صفحه نمایش، شما می توانید به نام هایی مانند Blrt، Vidyo، CoolPixel، DU ضبط، و Mobizen صفحه نمایش Recorder.At آخرین، یک کلمه احتیاط، از یوتیوب اجازه نمی دهد شما را به دانلود، توزیع مجدد، پخش، و یا فروش محتوای کپی رایت، شما بهتر است شرایط خدمات و قوانین مربوط به آن از کشور خود را قبل از تصرف واقعی بررسی کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *