امنیت ایمیل – بررسی مداوم سرویس ایمیل SMTP
ایمیل به هیچ عنوان نیازی به معرفی ندارد تا به عنوان ابزاری برتر برای برقراری ارتباط آنلاین توصیف شود. به بیشتر عنوان واسطه تجارت و بازاریابی آنلاین بطور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد. مردان تجاری گروه های چند بعدی بیشتر به این ابزار ارتباطات و بازاریابی آنلاین برای اهداف مختلف مانند اشتراک اسناد مهم ، انتقال پرونده های تجاری و ارسال ایمیل های بازاریابی الکترونیکی اعتماد می کنند. بنابراین ، نگرانی آنها در مورد امنیت فعالیت ایمیل خود را نباید بویید. بدیهی است که اهمیت نامه SMTP از نظر امنیتی که ارائه می دهد غیرقابل انکار است.
ممکن است بسیاری از شما تعجب کنید که نامه SMTP چیست. پروتکل حمل و نقل ایمیل ساده به اختصار SMTP شناخته می شود. استفاده از این پروتکل برای ارسال ایمیل است. این امر به اندازه کاربرد سایر پروتکل ها معمول است. ایمیل SMTP از کجا و چه تفاوتی با دیگران دارد؟ استفاده از شبکه اول در شبکه جهانی نقطه تفاوت با شبکه دوم است. صرف نظر از حضور در هر گوشه از جهان ، می توانید از طریق هر شبکه ای برای ایمیل ارسال کنید. این یک مزیت بزرگ برای افرادی است که در طول و عرض کره زمین حرکت می کنند.
هنگام استفاده از یک شبکه خارجی ، امنیت ایمیل های خروجی یک مسئله اساسی است که باید مورد توجه قرار گیرد. با استفاده از نامه SMTP برای انجام فعالیت ایمیل ، دیگر نیازی به مراقبت از امنیت شبکه های خارجی نیست. با استفاده از این سرویس ، برای اطمینان از امنیت ایمیل های محرمانه تجاری خود که از طریق یک شبکه خارجی ارسال شده است ، لازم نیست هیچ اقدام دیگری را امتحان کنید.
نامه SMTP دارای ویژگی های امنیتی خاص خود مانند سیستم اسکن ویروس در زمان واقعی و فیلترهای هرزنامه است. هر ایمیل قبل از تحویل به مقصد ، از نظر ویروس اسکن می شود و از نظر اسپم فیلتر می شود. ارائه دهندگان این سرویس نامه منحصر به فرد “nerds mail” به شما اطمینان می دهند که از فعالیت ایمیل شما محافظت می کند. امنیت ایمیل های شما در نظر گرفتن مداوم آنهاست. سرویس پست الکترونیکی SMTP توسط یک سیستم امنیتی فنی با خطای بالا و پشتیبان تهیه می شود.
آنچه این سرویس نامه را کارآمد ، سریع و ایمن می کند استفاده از سرور SMTP localhost است. سرورهایی که به ویژه برای ایمیل های خروجی استفاده می شوند ، دارای فناوری پیشرفته ای هستند و سایر برنامه های اینترنتی یا وب سایت را میزبانی نمی کنند. به شما کمک می کند با سرعت بالا و امنیت غیرقابل انعطاف ایمیل های خود را تحویل دهید. سرورها با قرار گرفتن در مرکز اینترنت ، با محافظت در برابر اشکالات خارجی حصارکشی می شوند.
علاوه بر این ویژگی های SMTP localhost همانطور که این سرویس نامه را مورد علاقه تاجران قرار داده است ، صرفه اقتصادی آن است. این مورد در میان کسانی که نیاز دارند روزانه ایمیل ارسال کنند ، مهم نیست که در کدام قسمت از جهان قرار دارند. قابلیت استفاده انعطاف پذیر ، آزادی مکان و زمان مزایایی است که کاربران سرویس پست الکترونیکی SMTP از آن بهره مند هستند. این سرویس از طریق دسک تاپ ، PDA ، لپ تاپ و تلفن های هوشمند نیز قابل دسترسی است. با توجه به نیاز خود برای ارسال تعداد مشخصی ایمیل در روز ، می توانید از اشتراک های مختلف سرویس استفاده کنید. این نوع سرویس نامه نیز بسیار دوستانه و کاربر پسند است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *