تزئینات منزل با مبلمان روستیک
مبلمان روستایی تقریباً 100 سال محبوب بوده است ، اما هرگز به اندازه امروز در سال 2020 محبوب نبوده است. نوزادان کاملاً عاشق مبلمان روستایی هستند ، اما جنبه جالب رونق در فروش مبلمان روستایی در بین نسل جوان است.
بخش عمده ای از نسل جوان به دنبال جدایی از وسایل سنتی هستند تا سبک و سبک شخصی خود را به خانه خود بیفزایند و کمی از طبیعت و تاریخ را به آن تزریق کنند.
مبلمان روستایی نه تنها احساس خانه را برای شما فراهم می کند ، بلکه می توانید سلیقه ، رنگ و شخصیت شخصی خود را نیز تزریق کنید. مبلمان روستیک تقریباً یک شبه می توانند کل ظاهر و احساس خانه شما را تغییر دهند.
انواع مبلمان
مشهورترین انواع مبلمان روستایی ، دستشویی های حمام ، کابینت های دارویی ، قفسه های حوله ای ، میزهای قهوه ، قفسه های کتاب ، اسلحه خانه ها و میزهای مبل هستند. متوجه خواهید شد که انواع مختلفی از قطعات برای اتاق خواب ، اتاق نشیمن ، آشپزخانه و حتی اتاق غذاخوری شما وجود دارد. بسیار ساده است که مضمون روستایی را در یک اتاق نگه دارید یا به راحتی در خانه گسترش دهید.
نحوه انتخاب
انواع مختلفی از مبلمان روستایی وجود دارد که می توانید برای خانه خود خریداری کنید که سلیقه شخصی شما از طبیعت روستایی مورد نظر شما را برآورده می کند. برخی از قطعات بسیار روستایی هستند در حالیکه برخی دیگر کمی بیشتر روستایی هستند و در نتیجه به شما فرصتی می دهد تا احساسات روستایی و مدرن را برای چیزی منحصر به فرد ترکیب کنید. به دلیل منحصر به فرد بودن چوب ، شما باید چندین گزینه و سبک رنگ را بررسی کنید تا ببینید نوع مبلمان بیشتر مورد توجه شما قرار می گیرد.
مبلمان روستایی مکزیکی
یکی از موارد مورد علاقه مطلق من در مورد مبلمان روستایی ، مبلمان است که در آن چوبها از انبارهای قدیمی و اصطبل های سراسر دشت و کوههای مکزیک استخراج شده است. برخی از این چوبها بیش از 100 سال قدمت دارند و به این ترتیب احساس و طعم خارق العاده منحصر به فردی از تاریخ طبیعی در فضای باز می دهند.
مبلمان تولید شده در مکزیک با استفاده از این چوب ، باورنکردنی ترین مبلمان روستایی موجود امروزه را تولید می کند. هر قطعه در این واقعیت منحصر به فرد است که چوب از یک قطعه بسیار بزرگتر بدست می آید و در نتیجه گره بیشتر ها و ترک های ناشی از تنش روستایی را در کل چوب برجسته می کند.
دست جعلی
بسیاری از مبلمان روستایی مورد علاقه من از سخت افزار آهن اسپانیایی دستی جعلی نیز بهره می برند. با ترکیب سخت افزار آهن اسپانیایی با چوب اصلاح شده ، کارگران ماهر می توانند شاهکارهای باورنکردنی مبلمان روستایی خلق کنند. این آهن درست مثل گذشته 100 سال پیش جعل می شود ، اگرچه برخی از ابزارها در طول سالها بهبود یافته اند ، اما تکنیک های ساخت هنوز اساساً همانند هستند. با ساخت هر قطعه بسیار آسان به نظر می رسد و واقعاً از نحوه تولید این محصولات برخلاف مبلمان روستایی تولید انبوه که تقلیدی خوب اما ساختگی است ، قدردانی می کنیم.
اگر به دنبال آن یک قطعه منحصر به فرد هستید یا زمانی سخت تصمیم می گیرید که با چه سایه و سبکی از مبلمان استفاده کنید و به دنبال پیشنهاداتی هستید ، به Rustic Vanities و موارد دیگر بروید ، آنها اتاق های مختلفی را برای پذیرایی ارائه می دهند ، انتخاب های طراحی حمام ، آشپزخانه ، پاسیو و لانایی.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *