\n

گشت و گذار دستی ، تبادل ترافیک کافی نیست_ سپس سعی کنید 1-2 بار افزایش ترافیک را انجام دهید!
برای افزایش ترافیک ، من یک روش تاکتیکی دو مرحله ای را توصیه می کنم. این دو مرحله طولانی – ترافیک تاکتیکی کوتاه مدت است. به عبارت دیگر ، شما باید دائماً بر روی سئوی وب سایت خود کار کنید ، اولویت اول در سئو صفحه باشید ، و سپس با روشهای دیگری که به افزایش بازدید کمک می کند ، مانند یکی از بهترین تبادلات ترافیک ، ترکیب کنید. این روش 2 پانچ می تواند به وب سایت یا برنامه ارجاع شما منجر شود. همچنین می تواند به شما در افزایش بازدید ، اشتراک در برنامه وابسته یا برنامه ارجاع شما کمک کند و سایت شما دارای رتبه موتور جستجو و حتی فروش بهتری خواهد بود!
نکته ای که باید به خاطر داشته باشید این است که اگر پیوند برنامه ارجاع دارید ، بهترین مکان برای تبلیغ آن و در معرض دید قرار گرفتن آن در معرض دید مشتری های احتمالی از طریق سایت های تبادل ترافیک است. اکثر تالارها و وبلاگ ها اجازه این نوع پیوندها را در امضای خود نمی دهند. بنابراین بهترین شرط شما با توجه به هر یک از سایتهای تبادل بازدید رایگان است. به یاد داشته باشید که باید مبادله موج سواری دستی را انتخاب کنید. اگر این کار را نکنید ، حتی عضویت در بهترین سایت تبادل ترافیک نیز تأثیری را که به دنبال آن هستید ، نخواهد داشت.
طولانی مدت:
به روز رسانی و بهبود محتوا به طور منظم (به یاد داشته باشید که محتوا سلطان است) و بهینه سازی سایت خود. نقشه های سایت خود را به Google ، Yahoo و Bing ارسال کنید. همچنین از فهرست های کاری استفاده کنید و آنها را ارسال کنید ، مقاله ها ، وبلاگ ها ، اخبار و فشارهای نشانه گذاری اجتماعی را بنویسید و توزیع کنید.
کوتاه مدت:
انجمن و نظرات در مورد وبلاگها با متن لنگر ، تبلیغات انفرادی ، بازاریابی از طریق ایمیل و تبادل ترافیک برای سایت های پر سر و صدا و مارک تجاری. من همچنین پیشنهاد می کنم که به سادگی یک صفحه خوشامدگویی قابل توجه و با نوعی انتخاب فقط برای فعالیتهای تبادل ترافیک تهیه کنید. این به منظور ایجاد لیست مشترکان و ادامه نظارت و ارسال همه افراد در لیست شما است ، در واقع مطالب به روز شده از پیام های بسیار خاصی استفاده می کنند ، استفاده از تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک در Google ، Yahoo و غیره. همچنین افرادی که به شما علاقه مند هستند وب سایت شما را از طریق فعالیت های بازاریابی آنلاین خود دنبال می کند – آنها URL شما را پیدا می کنند و دلیلی برای رفتن به سایت شما و دیدن همه کارهایی که انجام می دهید. با هم ، شبکه های اجتماعی (دهان به دهان خوب و قدیمی هنوز هم کار می کنند) به شما امکان می دهند تعداد زیادی از تیم های دوستان و دنبال کنندگان را داشته باشید و با آنها شبکه شوید.
تلاش برای هر دو استراتژی بلند مدت – کوتاه مدت ، من آن را روش پانچ دوگانه می نامم. این به افزایش ترافیک و افزایش سریع آمار و بهبود SERPS کمک می کند. با این حال ، اگر 2 ماده ، قوام و ماندگاری بالای تن داشته باشید ، استفاده و ترکیب این روش ها کافی نیست!
بیشتر

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *