چگونه برای به دست آوردن هزاران نفر از پیروان در اینستاگرام بدون عکسبرداری از یک عکس تنها آنها یک عکس از خود شلیک نکرده اند، با این حال هنوز هزاران دنبال کننده در اینستاگرام. اگر ایده ای دارید که چگونه قلب کاربرانتان را بدزدد، نیازی به ایجاد محتوای خودتان نیست.
اینستاگرام جایی است که به غیر از تماشای سلفی ها می توانید از تصاویر غذا و نماهای باورنکردنی لذت ببرید. اما برای کشف زیبایی این کاربرد باید عمیق تر بروید. کاربران اغلب اشتیاق واقعی به عکاسی دارند و محتوای بسیار ارزشمندی را ارائه می دهند که به خودی خود محبوب نمی شود. اگر ایده ای دارید که چگونه حساب خود را با محتوا از کاربران دیگر بسازید، می توانید در اینستاگرام نیز موفق باشید.
بیش از 5 میلیون دنبال کننده در اینستاگرام. اونا دارن چي نگاه ميکنن؟
مشخصات در @beautifuldestinations جمع آوری mesmerising، عکس های منحصر به فرد از سراسر جهان است. تحت سلطه رنگ های روشن, دیدگاه های نفس گیر – شما می توانید غروب عجیب و غریب بیش از خلیج تحسین, شگفت انگیز ترین پل ها در شهرستانها مختلف, و یا نمایش از پیاده روی است که عکاسان را فقط برای گرفتن قله کوه بهترین آنها می توانند. مقصد زیبا جمع آوری بیش از 5 میلیون دنبال کننده! بدون اینکه در واقع یک عکس واحد ایجاد کنید!
چه شرکتی پشت مقصدهای زیبا قرار دارد؟ حدس زدن آن سخت نیست: صاحب این حساب مسئول کمپین هایی در سایت های محبوب رسانه های اجتماعی است. آنها تعهد می سازند و استراتژی های محتوا ایجاد می کنند. همانطور که می بینید – هر چیزی ممکن است.
این فقط مقصد زیبا نیست. همچنین فیدهای اختصاص داده شده به هتل های زیبا، سبک زندگی یا آشپزی وجود بیشتر دارد. همه صدها هزار پیرو را جمع آوری می کنند که بهترین آثار جمع شده در یک گالری را تماشا می کنند.
شرکت بیمه در دنیای هنر
پروفایل @artystycznapodroz یکی از بزرگترین مجموعه های هنر عکاسی لهستانی است – در حال حاضر بیش از ۹٬۵ هزار دنبال کننده دارد. این است که توسط گروه Ergo Hestia ارائه می دهد که بیمه عمر اجرا می شود. در پروفایل می توانید عکس های زیبایی شناختی، زیبا و ارزشمندی پیدا کنید که توسط کاربران لهستانی اینستاگرام ساخته شده است. و آنها آن را در راه ساده ترویج – با ارسال مجدد بهترین تصاویر با هشتگ #artystycznapodroz. مدیر حساب مستقیماً با عکاسان صحبت می کند، و از آن ها اجازه استفاده از عکس هایشان را می خواهد. سپس آن ها را همراه با امضاهایشان منتشر می کند. شایان ذکر است که تمام عکس های روی «سفر هنری» با وجود اینکه عکس ها توسط افراد مختلف گرفته می شوند، سازگار هستند.
راه دوم برای به دست آوردن محتوا این است که سفیران را با حساب خود درگیر کنید. «سفر هنری» هر هفته ستون های خود را به عکاسان مختلف می دهد که نقش شان این است که متصدی هنر اینستاگرام باشند. سفیران بهترین عکس ها را برای گالری انتخاب می کنند که با نام مستعار نویسنده امضا شده اند. يه متصدي هم ميتونه اسمشون رو امضا کنه این یک وضعیت برد-برد است. برندی که از عکاسان جوان حمایت می کند در حال گرفتن عکس های تازه است و عکاسان با آثارشان به مخاطبان بزرگتری می رسند.
یک پروفایل به طور مداوم جذاب در اینستاگرام رسیدن به آن دشوار است. شما نیاز به دانستن سبک شما در حساب خود را از همان ابتدا ارائه. ارسال مجدد و ترویج کار کاربران دیگر روش بسیار خوبی است.
ارزشش رو داره؟
از دیدگاه ما – ارزش سرمایه گذاری برخی تلاش ها برای تسلط بر اینستاگرام را دارد، زیرا ابزار مفیدی است که به شما اجازه می دهد مخاطب بسازید. در بالا فقط چند نمونه است که ثابت می کند که شما لازم نیست برای تولید محتوای خود را برای درگیر شدن با جامعه اینستاگرام.
اگر وقت خود را سرمایه گذاری کنید، می توانید هر روز هزاران دنبال کننده در اینستاگرام برای محتوای خود به دست آورید. سعی کنید حساب خود را با دیگر شبکه های اجتماعی ترکیب کنید تا امکانات بیشتری برای تبلیغات به خودتان بدهید. هل نده، باهوش باش!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *