پیامدهای اتصال یاهو-مایکروسافت
معامله طولانی مدت جستجوی اینترنت بین یاهو و مایکروسافت که اخیراً شایعه شده بود ، با سرانجام بسته شدن این معامله ، به واقعیت تبدیل شده است. بر اساس این معامله ، موتور جستجوی مایکروسافت بینگ به وب سایت یاهو قدرت می بخشد و یاهو نیز به نوبه خود فروش تبلیغات برای مایکروسافت را بر عهده خواهد گرفت. اما این همه در مورد معامله نیست. اتصال یاهو مایکروسافت گمانه زنی های زیادی در مورد تغییر در جستجو و تبلیغات آنلاین ایجاد کرده است که این معامله به همراه خواهد داشت.
یکی از محبوب ترین گمانه زنی ها در مورد این گره گشایی ، رقابتی بالقوه برای گوگل است. چندی پیش بود که گوگل به عنوان ضربان قلب جستجوی وب شناخته می شد. محبوبیت گوگل تقریباً ضروری به نظر می رسید. آرم گوگل مورد علاقه همه بیشتر بود ، این دلیل گسترش گسترده تجارت تبلیغات آنلاین بود و در مدت کوتاهی گوگل با پول زیادی روبرو شد و به یک غول جستجوی انحصاری تبدیل شد. همه ما Google را دوست داریم ، اما هر چند وقت یکبار کاربران را آزار می دهد و حتی باعث خستگی از حضور در همه جا می شود. معامله بین یاهو و مایکروسافت تنها تیم احتمالی است که می تواند قدرت انحصاری گوگل را بشکند.
از اواخر دور ، بینگ از بسیاری جهات در مرحله اصلی قرار گرفته است. گاهی اوقات انتقادات خوبی نسبت به بینگ صورت گرفته است. به هر صورت ، تبلیغات زیادی به دست می آید و به آرامی ، گوگل ساخته می شود تا حجم جستجوی خود را با Bing به اشتراک بگذارد. به نظر می رسد گمانه زنی های رقیب احتمالی گوگل در حال شکل گیری است.
از طرف دیگر ، یاهو و مایکروسافت که مدتهاست تلاش زیادی برای به دست آوردن سودهای کلان می کنند ، پرتوی امید را با گره خوردن می بینند. گفته می شود با این معامله درآمد عملیاتی سالانه یاهو حدود 500 میلیون دلار و پس انداز آن تا 200 میلیون دلار افزایش می یابد. تا آنجا که به مایکروسافت مربوط می شود ، ارزش سهام در حال حاضر به طور مداوم در حال افزایش است. در حال حاضر 1.4 درصد رشد کرده و انتظار می رود روند صعودی بیشتری داشته باشد.
معامله یاهو و مایکروسافت به نفع یک و همه است – هر دو شرکت ، کاربران و همچنین تبلیغ کنندگان را بهم پیوند می دهند ، این یک وضعیت برنده برای همه است. بیایید دعا کنیم و امیدواریم که همه گمانه زنی ها در جهت پیشرفت بیشتر درست باشند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *