منابع بازار مربع آژانس بازاریابی را راه اندازی می کند و خدمات مورد نیاز 90 شرکت کوچک را ارائه می دهد.
Market Square Resources LLC با تمرکز بر روی استراتژی های بازاریابی اینترنتی و آفلاین ، آژانس بازاریابی را در مترو آتلانتا تأسیس می کند. داشتن یک آژانس بازاریابی آنلاین بسیار خوب است زیرا ما واقعاً محدود به مرزهای محلی نیستیم ، به معنای واقعی کلمه می توانیم خود را در هر نقطه از آمریکا یا خارج از کشور برای کشورهای انگلیسی زبان قرار دهیم ، با این حال ما واقعاً بر ایالات متحده تمرکز داریم ، ” منابع مربع بازار. “در نتیجه ، ما سیستم های بازاریابی را اجرا کرده ایم که به ما امکان می دهد در مناطق مختلف بازاریابی کنیم.
این آژانس از نظر پوشش بسیاری از محصولات و خدمات که برای مشاغل کوچک طراحی شده اند ، بی نظیر است. آژانس ما خرید عمده رسانه ای را انجام نمی دهد مانند سایر آژانس ها که ما در درجه اول بر روی محصولات و خدماتی تمرکز داریم که نیازهای حدود 90٪ از آنچه که مشاغل کوچک برای پیشرفت نیاز دارند را برآورده می کند. خدمات ما شامل SEO (بهینه سازی موتور جستجو) ، طراحی گرافیک ، مدیریت اعتبار آنلاین (اعتبار بازاریابی) ، بازاریابی ویدیویی ، طراحی وب و بازاریابی موبایل است. آژانس ما این خدمات را ارائه می دهد زیرا مشاغل فروشندگان زیادی با خدمات بازاریابی با تنوع محدود محصولات دارند. سرویس ما چندین نقطه تماس را کاهش می دهد و خدماتی را که به دنبال آن هستند ساده می کند. وقتی مشاغل از چندین سرویس استفاده می کنند ، می توانیم هزینه های کمتری را ارائه دهیم که نمایندگی های دیگر نمی توانند ارائه دهند. هدف ما توسعه یک فرآیند اتوماسیون بازاریابی یکپارچه است. بله ، بسیاری از خدمات ما شامل بازاریابی از طریق ایمیل برای رسانه های اجتماعی فیس بوک برای ایجاد لیست های درآمد منظم برای مشتریان ما است.
منابع بازار مربع از کانال های ارتباطی استفاده می کند که می تواند از طریق کمک تصویری با بازاریابی ویدئویی به کانونی که تصمیم می گیرد برسد. بازاریابی موبایل از طریق پیام کوتاه متنی ، طراحی وب سایت موبایل و برنامه های موبایل مخصوص مشتریانی است که از تلفن همراه خود برای همه چیز استفاده می کنند زیرا مربوط به خرید است و به سرعت عکس العمل نشان می دهد. پیام کوتاه متن م theثرترین راه برای ارتباط مستقیم مشاغل با مشتریان خود است ، به خصوص اگر هر نوع جز retail خرده فروشی را در مدل کسب و کار خود داشته باشید. یک رستوران ، گل فروشی ، فروشگاه های لباس ، مشاغل تعمیر خودرو و موارد دیگر نباید بدون خدمات پیام کوتاه دستگیر شوند. نرخ پاسخ به پیشنهادات شما از طریق پشت بام خواهد بود. پاسخ به یک پیام کوتاه متنی 90 دقیقه طول می کشد تا به ایمیل پاسخ دهید. فقط یک لحظه به این فکر کنید که صنعت بازاریابی متن پیام کوتاه همه با هم بیش از 95 درصد میزان ماندگاری مشتری دارد. مشارکت ارائه دهنده خدمات ما دارای 98 درصد نرخ ماندگاری است و بیش از 6000 نفر با ایجاد تغییرات مطلوب برای مشتریان در استراتژی بازاریابی خود و رشد ROI مشتری از طریق سقف ، رشد خود را نزدیک به 50 درصد نسبت به سال گذشته تسریع کرده اند. “چه مدرک دیگری می خواهید اثبات کنید که این کار مفید است؟” علاوه بر این ، پیشنهادات پیام کوتاه 10 برابر کوپن های سنتی خریداری می شود. “آرام روی پرش کناری در بازی بایستید!” مصرف کنندگان تلفن های همراه بیشتری نسبت به رایانه های رومیزی دارند. مشاغل مجبور به مهاجرت به محلی می شوند که مصرف کننده بیشتر وقت خود را می گذراند. به نظر شما چرا Google در الگوریتم خود تغییری تعیین کرده است که در آن رتبه بندی اولویت برای مشاغل دارای وب سایت های همراه اول ، وب سایت های پاسخگو به تلفن همراه دوم و سپس وب سایت های دوستانه غیر موبایل سوم ارائه شده است؟ گوگل می خواهد کاربرانش تجربه بهتری در تلفن های همراه خود داشته باشند بنابراین به کسب و کارها برای ایجاد تغییر پاداش می دهد. برخی از مشاغل هنوز درک نکرده اند که نتایج عمده موتورهای جستجو برای دستگاه های تلفن همراه متفاوت از رایانه های رومیزی است و فقط با تکیه بر این واقعیت که آنها یک کسب و کار خوب با اعتبار خوب ساخته اند و همه در آن حضور دارند. در واقع سایر مشاغل با استفاده از پاسخگویی به فناوری و رشد تجارت خود با ایجاد گوگل برای آنها کار می کنند و نه مخالف آنها.
وقتی نوبت به استراتژی شبکه های اجتماعی می رسد ، ما معتقدیم که ما بهترین ماشین ها را از بهترین بازاریابان در جهان داریم. اکثر محصولات ما مبتنی بر نام نیستند بلکه براساس نتایج هدایت می شوند و ما آنها را بر اساس همین فرض ارزیابی می کنیم زیرا می خواهیم بهترین محصولات را به مشتریان خود ارائه دهیم. اگر کسب و کار تغییراتی را که فیس بوک از زمان عمومی شدن ایجاد کرده است تشخیص نداده است ، شما می توانید با مشاوره ما و تلاش برای موفقیت در بازاریابی در فیس بوک بدون تبلیغات فیس بوک برای طرفداران صفحه خود را خراش دهید. این حجم پست هایی را که توسط مخاطبان شما مشاهده می شوند محدود کرده است بنابراین شما برای ایجاد موفقیت به ابزاری برای ارتقا engage تعامل کاربر نیاز دارید. کمپین های صفحه طرفداران فیس بوک ما بر روی یک بستر 2.2 میلیون دلاری کار می کنند که نتایجی را که شرکت های بزرگ Fortune 500 از آن استفاده می کنند ارائه می دهد. آنقدر پویا است که توسط فیس بوک به دلیل جایزه نوآوری برای مشاغل کوچک شناخته شد. اکنون بیش از 2،109 کمپین موفق در سراسر ایالات متحده و کانادا از نمایندگی های تویوتا ، دندانپزشک ، رستوران های پیتزا و موارد دیگر انجام شده است. “کاملاً صادقانه بگویم که این کمپین های بازاریابی صفحه طرفداران لامبورگینی فیس بوک است!” شرکت های بزرگ بازاریابی 4000 تا 10 هزار دلار به علاوه ماهانه هزینه می گیرند اما ما به صاحبان مشاغل فرصت می دهیم تا با بودجه تبلیغاتی که بهترین عملکرد را برای به حداکثر رساندن عملکرد بهینه دارد ، شرایط بازی را تساوی دهند. هدف ما این است که به مشاغل کمک کنیم از استراتژی ارسال فیس بوک به استراتژی مبارزات تولید پول که با رقابت ، قرعه کشی ، نظرسنجی کوتاه و غیره درگیر است ، تبدیل شوند. بنابراین از شر پست خسته کننده و پیش پا افتاده خلاص شوید تا از تحویل گرفتن بیشتر مخاطبان در صورت غیر جذاب بودن تحویل جلوگیری کنید. این دلیل اتکا شرکت های بزرگ به آژانس های بازاریابی برای کمک به ایجاد کمپین هایی است که می تواند اطلاعات جمعیتی را تجزیه و تحلیل کند و پیام مناسب را به مشتری مناسب در زمان مناسب برساند.
Seo هم برای صاحب مشاغل است که برای اندازه گیری نتایج پیشرفت آنلاین خود به معیارهای تحلیلی نیاز دارد و هم برای مشتری که هنگام جستجو در موتورهای جستجوی مختلف Google ، Yahoo و Bing از صفحه یکی یا دو صفحه عبور نمی کند. ما برای ارائه SEO قوی از سیستم های بازاریابی درجه یک استفاده می کنیم. وب سایت ما را برای تجزیه و تحلیل وب سایت رایگان SEO ما با ارزش 150 دلار بررسی کنید. موثرترین روش تفکر در مورد سئو به عنوان چسب اتصال مشتری با تجارت است. یک روش موثر برای نشان دادن ضرورت سئو ، استفاده از وب سایت خود به عنوان یک کارت ویزیت و اجازه دادن به استراتژی های سئو برای سایر کارت های ویزیت مورد نیاز برای معرفی شما به افراد بیشتری است که می توانند در مورد تجارت شما به دیگران بگویند.
بازاریابی ویدئویی برای مشاغل عالی است زیرا ویدئو یک تصویر حرفه ای را ارتقا می دهد در حالی که به کسب و کار شما در موتورهای جستجو رتبه بالاتری می بخشد. با توجه به مطالعات Quick Sprout به بینندگان کمک می کند تا محصول یا خدمات شما را 74٪ درک کنند. در Market Square Resources متوجه خواهید شد که منبعی از بازیگران حرفه ای برای تبلیغ تبلیغات اینترنتی شما وجود دارد. علاوه بر این ما خدمات انیمیشن ویدیویی “توضیح دهنده” را ارائه می دهیم. در صورتی که امیدوارید ویدیوی YouTube خود را رتبه بندی کنید ، باید به مکان صحیح خود بیایید. ما می دانیم که گوگل و YouTube چه چیزی می خواهند شما را در رتبه بندی قرار دهند. ما می توانیم این خدمات را بدون یا با خدمات SEO ارائه دهیم. البته سئو به شما کمک می کند تا با استفاده از بک لینک و استراتژی بازاریابی ، رتبه بندی خود را برای مدت زمان طولانی تری تضمین کنید تا انتخاب فیلم های شما را لنگر دهد.
مدیریت اعتبار برای شخصی است که تصمیمات خرید را مطابق با نظرات دیگران می گیرد. ما دیدگاهی را که Google در مورد این موضوع دارد ، در نظر می گیریم. Google اعتبار شما را به الگوریتم خود تبدیل می کند. بنابراین شما سوال می کنید که چگونه؟ همچنین متوجه شده اید که مشاغل دارای تعداد بالای رتبه بندی ستاره (1-5) و مقدار رتبه بندی تفاوت زیادی در نحوه رتبه بندی در موتور جستجو دارند؟ مشاغل Google و مشاغل شما به یک برنامه بازی نیاز دارند تا از طریق استراتژی تعامل مشتری ، امتیازات بالایی کسب کنند. بنابراین بازاریابی شهرت عنصری مهم در معادله بازاریابی آنلاین است که دیگر نمی توان آن را نادیده گرفت. اگر مشاغلی خدماتی را که Market Square Resources ارائه می دهد جدی بگیرد ، در مسیر ستاره سازی آنلاین قرار دارد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *