با لینک سازی خود خوب شوید
ایجاد لینک یک چالش است ، بدون شک.
اگرچه ، بهترین برنامه های ارائه شده لزوماً از ارسال پیوندهای شما به هر فهرست زیر آفتاب نیست ، بلکه بهتر است شما پیروی از ضرب المثل قدیمی “کیفیت و کمیت” نباشید.
اینجا من را برای یک ثانیه بیرون.
من نمی گویم که به طور کلی از ارسال دایرکتوری لینک صرف نظر کنید. فهرست راهنما هنوز دارای رتبه قابل توجه صفحه با موتورهای جستجو است و باید همیشه بخشی از استراتژی های بازاریابی آنلاین شما باشد. فقط این است که بطور مداوم بمباران دایرکتوری پس از دایرکتوری با همان متن لنگرهای آزمایشی شروع به کم کردن تجربه در نظر Google می کند.
هنگامی که برای اولین بار مراحل ایجاد لینک را شروع کردم ، گیج و بی حوصله شدم و باعث شدم که به دایرکتوری های رایگان ارائه دهم که در نهایت هیچ هدفی ندارند.
راهی برای تعیین اینکه کدام دایرکتوری لینک رایگان قابل توجه است وجود دارد.
بیایید اول یک چیز را از سر راه برداریم. مطمئناً می توانید با دریافت بیش از دو دلار پول برای تهیه لیست ویژه ، پیوندهای با کیفیتی را با فهرست های ویرایش شده انسانی ایجاد کنید. اما از آنجا که سعی می کنم بهترین حاشیه سود ممکن را به شما بدهم ، روش به دست آوردن پیوندهای رایگان از طریق چند دقیقه تحقیق ، متن لنگر مناسب و کمی صبر انجام می شود.
اکنون ، وقتی نوبت به تحقیق در مورد بهترین دایرکتوری ها می رسد ، باید تمام توجه خود را به سمت دایرکتوری های ویرایش شده انسان معطوف کنید. آنها نه تنها به عنوان یک سایت برتر برای موتور جستجو ظاهر می شوند ، بلکه تا حدودی لیست پیوندهای پذیرفته شده ثابت می کند که لینک های با کیفیت در نظر گرفته می شوند. چیزی که باید مراقب آن باشید این است که رتبه صفحه تا چه اندازه قابل توجه است. در طول این سال ها ، لیست های بسیار مفیدی برای از بین بردن فهرست های بی فایده وجود داشته است.
هنگامی که لیستی از سایت های با کیفیت را بدست آوردید ، اقدام بعدی شما این است که ارسال لینک برای اولین بار شمارش شود. هنگامی که به شما گزینه لنگر متن داده می شود ، مهم است که هنگام پیوست کردن شهر ، ایالت یا کشوری با هدف جغرافیایی ، از محبوب ترین کلمات کلیدی خود استفاده کنید. این به گوگل کمک می کند تا وب سایت شما را بسیار سریعتر تشخیص دهد ، در حالی که در زمان مناسب به شما رده بندی را نسبت به رقبا افزایش می دهد.
و سرانجام ، عاملی وجود دارد که به اینترنت اصلاً احتیاج ندارد: صبر. بله ، چیزی که در کنترل شما نیست ، زمان بین ارسال و نرخ تأیید فهرست ها است. چیزی که باید همیشه به خاطر داشته باشید مثبت بودن است و باید بدانید که طی چند هفته یا همین مدت ، آن ایمیل تأیید اطمینان را دریافت خواهید کرد.
با توجه به اینکه به طور واضح فاکتورهای فنی بیشتری در ایجاد پیوند وجود دارد بیشتر ، همیشه مهم است که این سه عامل را در حافظه تازه نگه دارید زیرا در پایان ، شما باید یک استراتژی کیفیت در اختیار داشته باشید.
فقط ضرب المثل قدیمی را در پشت ذهن خود نگه دارید و پیوندهای شما باعث می شود تا دید موردنظر شما برای کسب و کار فراهم شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *