استراتژی بازاریابی است که باعث می شود سحر و جادو هر چند بدون شک ، ارزان و ساده استراتژی بازاریابی خواهد بود چیزی است که علاقه زیادی از بازاریابون. این یکی می رود با نام سازندگان لیست و به شما این فرصت را برای شروع حساب های رایگان در چندین وب سایت سازنده لیست. هنگامی که شما پیوستن به یک لیست ساز شما تبدیل به یک عضو و همه اعضا باید به توافق برسند برای دریافت ایمیل از تمام اعضای دیگر. به منظور داشتن امتیاز ارسال ایمیل های خود را به اعضای دیگر شما باید ایمیل ها را بخوانید و بر روی لینک های خود را کلیک کنید تا شما می توانید اعتبارات که با آن شما ایمیل های خود را ارسال درآمد. این یک راه سریع و آسان برای قرار دادن پیام خود را در مقابل eyeballs از بسیاری از مردم است. به نظر عالي مياد، ميلي؟ اما شما این استراتژی را پیدا کنید به چیزی است که بازاریاداران اینترنت بالا توصیه خواهد کرد.
این یک استراتژی بازاریابی خوب است، اما تنها در صورتی که شما آن را به شیوه ای که در بالا توصیف شد انجام نمی دهد. وب سایت های سازندگان لیست که شما برای ثبت نام چیز دیگری برای شما داشته باشد. آنها ارائه ارتقاء است که اجازه می دهد تا شما را به دور زدن رسید مورد نیاز از ایمیل های مختلف از اعضای مختلف دیگر. بهترین لیست ساز به شما این شانس را می دهد که هر سه روز یک بار آگهی ایمیل خود را به ۳۰ عضو ارسال کنید. این یک استراتژی قدرتمند است.
این استراتژی بازاریابی کار می کند تا به خوبی به دلیل اعضای افراد واجد شرایط است که شما نیاز به پیدا کردن برای کسب و کار شما; آنها چیزی هستند که خریداران فرصت نامیده می شوند. شما در حال بازاریابی یک فرصت کسب و کار. کدام فرد بهتر است هدف قرار دهد، کسی که هرگز فرصت بازاریابی شبکه ای یا کسی که دارد را خریداری نکرده است؟ کسانی که تازه کار کامل در کسب و کار بازاریابی شبکه هستند سالکان فرصت که هیچ ایده آنچه که آنها به دنبال و نیاز به قاشق توسط شما تغذیه تمام راه را به خط پایان. اینها افرادی هستند که شما باید توضیح دهید که چرا بازاریابی شبکه ای یک طرح هرم نیست. خریداران فرصت مجبور به اطمینان نیست که بازاریابی شبکه ای یک فرصت کسب و کار مشروع است.
کسانی که خریداران فرصت در حال حاضر می دانند آنچه که آنها می خواهند و آنها مایل به پرداخت هزینه های آن اگر شما آن را به آنها ارائه دهد. به همین دلیل است که اضافه کردن استراتژی سازنده لیست به رپرتوار خود را از استراتژی است رفتن به شما چنین نتایج بزرگ به دلیل این است که در آن شما هزاران نفر از خریداران فرصت برای مقدار نسبتا کمی از پول پیدا کنید. اما، شما باید مطمئن شوید که برای پیوستن به سازنده لیست مناسب است که یکی است که تساوی بهترین خریداران فرصت است. دیگران قبل از شما آمده اند و آنها در حال حاضر آزمایش این شرکت ها و سازنده لیست است که خریداران فرصت که تبدیل به مشتریان به خوبی شناخته شده است.
زمان دیگری که در آن این استراتژی بازاریابی ایده خوبی نیست این است که اگر شما در حال بیشتر خرید منجر خود را. این یک استراتژی متفاوت است چرا که لیست است که شما خرید و یا اجاره از یک شرکت با منجر واجد شرایط و هدفمند شما را با یک سازنده لیست جمعیت نیست. شما می توانید بهترین آگهی را به این نوع از لیست ارسال و نرخ تبدیل خود را خواهد شد غیر قابل توجه 1-2٪ در حالی که سازنده لیست به شما نرخ تبدیل عالی از 20٪. اما، بهتر است که شما ترویج وب سایت خود را به جای وب سایت شرکت شما ممکن است به شما بدهد چرا که در این شرایط است که به خوبی تبدیل نمی شود. به طور کلی، سازندگان لیست یک استراتژی است که به سرعت به شما مشتریان جدید شما به دنبال است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *