سئو کسب و کار کوچک
یکی از نکات مهم در مورد SEO کسب و کار کوچک این است که می تواند زمینه رقابت بین مشاغل کوچک و شرکت های بزرگ را فراهم کند. این امر خصوصاً در مشاغل مبتنی بر اینترنت بیشتر صدق می کند. بهینه سازی موتور جستجو برای هر مشاغل مناسب نیست – برای مشاغلی که در واقع مستقیماً به مصرف کنندگان می فروشند ، بهترین عملکرد را دارد.
اگر شما یک کسب و کار کوچک ، یک کارآفرین ، یک مادر و فروشگاه پاپ ، یک نویسنده یا یک سخنران هستید ، این احتمال وجود دارد که SEO کسب و کار کوچک بتواند به طور قابل توجهی به شرکت شما کمک کند. در ابتدا ، بیایید تعریف کنیم که بیشتر SEO یا بهینه سازی موتور جستجو چیست: این روش این است که یک وب سایت رتبه بندی بالایی در موتورهای جستجو (گوگل ، بینگ ، یاهو ، و غیره) برای عبارات کلیدی خاص داشته باشد.
این بدان معنی است که تحقیق و تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی برای فرآیند جستجوگرها اساسی است. عبارات کلمه کلیدی اشتباه را انتخاب کنید و یا به وب سایت خود ترافیکی نخواهید داشت (زیرا عبارات کلمه کلیدی شما بسیار عمومی و رقابتی است) و یا بازدید زیادی خواهید داشت اما فروشی ندارید (زیرا عبارات کلمه کلیدی شما نمایانگر آنچه شما هستید نیستید) فروش.)
بسیاری از مشاغل کوچک این اشتباه را مرتکب می شوند که تا دیر نشده به سراغ بهینه سازی موتور جستجو نمی روند. من طرفدار معرفی یک مشاور SEO هستم قبل از اینکه حتی به فکر ساختن یک وب سایت باشید. این به شما امکان می دهد معماری و ناوبری وب سایت خود را بر اساس تجزیه و تحلیل کلمات کلیدی خود بسازید و موتور جستجوی وب سایت خود را بسیار دوستانه تر کنید. واقع بینانه ، بیشتر مشاغل کوچک در حال حاضر سرمایه زیادی در ساخت وب سایت خود سرمایه گذاری کرده اند و متوجه شده اند که پس از واقعیت به بهینه سازی موتور جستجو نیاز دارند.
بهینه سازی موتور جستجو در این شرایط هنوز هم می تواند مثر باشد ، اگرچه گاهی اوقات برای دستیابی به بهترین نتیجه لازم است یک وب سایت را اصلاح کنید.
واقعیت دیگری که می توان آن را نادیده گرفت این است که بهینه سازی موتور جستجو ، به ویژه سئو کوچک کسب و کار ، منبع رضایت فوری ترافیک نیست. برای بهینه سازی کامل یک وب سایت برای حداکثر ترافیک جستجو ماه ها ، حتی سالها طول می کشد. این یکی از زمینه هایی است که ممکن است مشاغل کوچک در تلاش برای به دست آوردن شرکت های بزرگ با مشکل روبرو شوند – کسب و کار کوچک به همین سادگی بودجه لازم برای سئو را ندارد که یک شرکت بزرگ انجام می دهد. در SEO برای Little Guy و Gal ، ما محدودیت هایی را که بودجه های کوچک با آن روبرو هستند درک می کنیم و چندین راه حل زیبا برای سازگاری با این واقعیت ایجاد کرده ایم.
در اقتصاد امروز ، تقریباً هر مشاغل کوچک برای زنده ماندن خود باید روزانه بجنگند. اگر شما یک تجارت کوچک هستید و درآمدی را که فکر می کنید از وب سایت خود می گیرید دریافت نمی کنید یا در حال آماده سازی ساخت وب سایت هستید و مطمئن نیستید از کجا شروع کنید ، لطفا با ما تماس بگیرید. ما SEO کسب و کار کوچک را انجام می دهیم و می توانیم کمک کنیم.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *