9 دلیل قانع کننده برای بازاریابی شرکت های وابسته در خانه
کاربران اینترنت در حال حاضر با نرخ سالانه 7.6 درصد در حال رشد هستند که معادل متوسط ​​آن بیش از 900000 کاربر جدید در روز است.
گام های شگفت انگیز در پیشرفت اینترنت در واقع اجازه داده است که اطلاعات با چنین راحتی صدها مایل دورتر ارسال شود و همچنین کیفیت در آن زمان و فضا ، هیچ نوع تاثیری برای حرفه ای بازاریابی اینترنتی ندارد.
برنامه های تبلیغاتی و بازاریابی که در واقع کنترل اینترنت را به دست گرفته اند و بسیار بالا هستند ، بازاریابی وابسته است.
طبق صنعت جهانی رایانه “در سال 2017 ، 3.6 میلیارد نفر از جمعیت جهان به اینترنت دسترسی پیدا کرده اند. پیش بینی می شود این رقم در سال 2021 به 4.18 میلیارد نفر برسد.”
شان مایکل کرنر در مقاله ای در Click Z News قیمت گذاری تخمین می کند سخنگوی ebay.com اظهار داشت: “بر اساس eBay بزرگترین شرکت وابسته آنها به بازار ایالات متحده eBay با 22.1٪ رشد به 37.53 میلیارد دلار در سال 2020 رسیده است. بیشترین مقدار در برنامه وابسته آنها 25 شرکت وابسته برجسته آنها هر ماه به طور متوسط ​​بیش از 350،000 دلار و 100 شرکت وابسته پیشرو هر ماه 65،000 دلار کسب می کنند. ”
آیا با این نوع داده ها ، صدها نفر از کارآفرینان تجاری به ویژه آن دسته از صاحبان مشاغل خانگی که برنامه های بسیار کمی برای تبلیغات و بازاریابی بازاریابی دارند ، به یک باند واگن بازاریابی وابسته وارد می شوند ، آیا این هر نوع شوک است؟
موارد ذکر شده در زیر چندین فاکتور محبوب برای این آرزو و مشاوره برای انجام بازاریابی وابسته است:

* فاکتور هزینه: برای محدودیت های سرمایه گذاری مالی ، بسیاری از کارآفرینان از شروع تجارت آجر و ملات و یا برای آن موضوع یک مشاغل خانگی پرهیز می کنند. در بازاریابی شرکت های وابسته هزینه راه اندازی کم است و اکثر برنامه ها برای ثبت نام در آن رایگان هستند و همچنین فروشنده دستگاه ها ، سایت ها و همچنین اشاره گرها را به شما ارائه می دهد.

* درباره محصولات تصمیم بگیرید: با انبوه حامل های برنامه Affiliate و همچنین هزاران فروشنده که برنامه های وابسته خود را دارند ، هزاران محصول برای انتخاب وجود دارد. مفهوم این است که محصولات خاص خود را انتخاب و انتخاب کرده و به بازار عرضه کنید.

* بدون نیاز به موجودی. زمان سخت خرید ، ذخیره سازی و ذخیره سازی محصولات تکمیل شده و حمل و نقل. نیازی به نگهداری موجودی کالا نیست. همه اینها توسط فروشنده مدیریت می شود.

* تقاضا برای کارمندان وجود ندارد. در هر نوع سازمانی ، حقوق کارمندان فقط یکی از هزینه های قابل توجه برای تقلید است. در اینجا مسئله با توجه به اینكه خود متخصص بازاریابی مشاغل مستقر در خانه خود را اداره می كند و به احتمال زیاد از حمایت یكی از اعضای خانواده برخوردار می شود ، توسعه نمی یابد.

* نیازی به خدمات مشتری نیست. مراقبت از مشتری نقش مهمی در موفقیت یا شکست یک کسب و کار دارد. در اینجا مزیت این است که مراقبت مستقیم از مصرف کنندگان وجود ندارد. وب سایت بلافاصله مصرف کنندگان را به سمت فروشندگان هدایت می کند.

* درآمد بدون محدودیت. در یک کار پرداخت شده ، چارچوب دستمزد نسبت به درآمد ماه به ماه شما مانند یک معاون است. در اینجا فرصت ها بی پایان هستند. این هر بازاریاب آنلاین نیست که درآمد هنگفتی کسب می کند ، واقعیت این است که روش هایی وجود دارد که بازاریاب آنلاین باهوش بتواند آن را به زمان زیادی برساند.

* بازاریابی وابسته با دو ردیف: ویژگی جذاب برنامه های وابسته خاص این است که آنها دارای یک سیستم دو ردیف هستند ، جایی که شرکت های وابسته می توانند به عنوان زیرمجموعه های زیر در آنها عضو شوند. هنگامی که شرکت وابسته فرعی کمیسیون به دست آورد ، شرکت وابسته به وی نیز کمیسیون ایجاد می کند.

* عامل خطر کاهش یافته. عامل تهدید بازاریابی وابسته را بسیار ناچیز می داند به طوری که در واقع به یکی از مهمترین مقصدها برای صاحبان مشاغل خانگی تبدیل شده است ، به ویژه برای کسانی که برنامه های بودجه تبلیغاتی کمتری دارند.

* مکان بازار جهانی. دیگر نیازی به محدود کردن بازار خود به جامعه یا ملت اقامت خود ندارید. با استفاده از محصول خوب انتخاب شده خود ، می توانید راحتی خانه خود را به ارمغان بیاورید و همچنین بازار جهانی را هدف قرار دهید.
عملکردهای تجاری درست ساعت گرد هستند. یکی از ویژگی های مهم تبلیغات اینترنتی این است که مشاغل خانگی شما هرگز آرام نمی گیرند. این بهترین عملکرد در شبانه روز برای درآمدزایی از خانه برای شما است.
پس از ارائه فاکتورهای فوق برای جذابیت بازاریابی شرکت های وابسته ، باید بیان کرد که آمار نشان می دهد که فقط 5٪ از متخصصان بازاریابی سود کلانی کسب می کنند.
فرض بر این است که مطمئناً تعداد بیشماری بازاریاب آنلاین وجود دارد که درآمد کسب می کنند ، بنابراین درآمد اضافی را فراهم می کنند. بازاریابی وابسته قطعاً برای جلب علاقه و همچنین ترجیح در بین کارآفرینان مشاغل خانگی باقی خواهد ماند.
“ما ممکن است با شکست های زیادی روبرو شویم اما نباید شکست بخوریم.” –— مایا آنجلو

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *