تبدیل مقالات خود به پول نقد
وقتی افراد با کتاب شما در رختخواب حلقه می شوند ، مجوز ادبی دارید. می توانید در مورد مناظر و احساسات صحبت کنید و زمینه را برای رشد شخصیت هموار کنید. این نیست که چگونه مقالات خود را به پول نقد تبدیل کنید.
وقتی مردم در اینترنت مشغول مطالعه هستند ، حقایق سریع را می خواهند. همانطور که در حقیقت تحقیق می گوید شما 5 تا 8 ثانیه وقت دارید تا توجه آنها را جلب کنید یا اینکه دیگر از بین رفته اند. آنها کرک اضافی نمی خواهند. درک اطلاعات آسان است. این هدف است. وقتی می خواهید چیزی را یاد بگیرید ، می خواهید آن را در اسرع وقت یاد بگیرید.
همه به دنبال میانبر می گردند تا بتوانند آنچه را که آموخته اند شروع کنند. به همین دلیل شما می خواهید در مقاله های خود برای وب کوتاه و مختصر باشید.
سریعترین و آسانترین راه برای نوشتن مقالات عالی
اکنون ، به تعداد وب سایت های مهم و تعداد انجمن های آنلاین ، نیازی به ارائه تمام مطالب بالای سر شما نیست. در اینجا یک نکته بسیار مهم وجود دارد – شما هرگز نباید حرف شخص دیگری را برای مقاله خود بگنجانید. نه یک جمله. یک عبارت نیست این غیرقانونی است و می تواند شما را به زندان بیندازد.
اما مطمئناً می توانید از مطالب آنها درس بگیرید و مقاله خود را بنویسید. سه یا چهار مقاله در مورد موضوع خود پیدا کنید ، آنها را با دقت بخوانید و بر اساس آنچه تازه آموخته اید ، مقاله خود را به قول خودتان بنویسید.
از کجا می توان اطلاعات خوب پیدا کرد
اگر می خواستم مقاله ای درباره آموزش در خانه بنویسم ، در انجمن های آموزش خانه یا صفحه بحث در مورد آموزش در خانه در گوگل جستجو می کنم. تمام کاری که من انجام می دهم این است که به جستجوی آنچه افراد صحبت می کنند ، پاسخ های آنها را بخوانم و از آنها برای کمک به نوشتن مقاله خودم استفاده کنم. اگر یک محصول اطلاعاتی عالی در Clickbank برای باغبان پیدا کردید ، به جستجوی انجمن های باغ بپردازید. ببینید چه نوع سوالی از مردم می پرسند و مقاله ای برای پاسخ به آنها بنویسید.
همچنین می توانید س FAالات متداول را در FAQ.org و groups.google.com پیدا کنید. به یاد داشته باشید ، شما مقاله خود را کوتاه و دقیق نگه می دارید. در کل از نکات مفید استفاده کنید.
یادم می آید مقاله ای را در مورد جستجوی باشگاه بدنسازی خواندم. یکی از نکات به این شکل بود. (برای یافتن بهترین باشگاه تناسب اندام برای خود ، باید بیرون بروید و به دنبال یکی از آنها بگردید.) خوب ، د duhه! برای گریه با صدای بلند ، این احمقانه است. البته شما باید به دنبال یکی باشید. این بخشی از اطلاعات کاملاً بی فایده است. از بیان موارد واضح و روشن خودداری کنید. پیشنهادات بی نظیر و مفیدی ارائه دهید. این همان چیزی است که خوانندگان شما می خواهند.
نوشتن عنوان مقاله
مانند یک عنوان ، این همان چیزی است که باعث می شود مردم تصمیم بگیرند مقاله شما را بخوانند یا از آن عبور کنند. افراد مقاله هایی با نکات مفیدی می خواهند که می توانند بلافاصله از آنها استفاده کنند. عنوان شما باید آنچه را که در مقاله خود ارائه می دهید منتقل کند. رسیدن به هدف شما – نوعی ساختگی کسل کننده – خیلی انتزاعی ، این می تواند عنوانی برای پخت کیک یا هر تعداد چیز دیگری باشد. 7 قدم ثابت شده برای رسیدن به هر هدفی که می توانید همین حالا اجرا کنید! – خیلی بهتر. می توانید از حکایت های شخصی در مقاله خود استفاده کنید. اینها عطر و طعم می بخشند و به علاقه خواننده شما کمک می کنند. مردم عاشق یک داستان هستند!
ویرایش مقاله شما
هر نویسنده حرفه ای به شما می گوید اثبات کار خود چقدر دشوار است. از آنجا که شما در ذهن خود دقیقاً می دانید که صفحه قرار است چه چیزی بگوید ، برای مغز شما آسان است که از خطاهای اندک عبور کند. برای کمک به بررسی میزان جریان می توانید مقاله خود را با صدای بلند بخوانید. همچنین یک جفت چشم دیگر به کار خود نگاه کنید و ببینید آیا مقاله کاملاً منطقی است. فراموش نکنید که اشتباهات املایی را بررسی کنید. بسیاری از این موارد و مقاله شما احتمالاً پذیرفته و منتشر نخواهد شد.
ارسال مقالات خود
شما 5 مقاله در زمینه دستیابی به اهداف خود آماده دارید. جعبه منابع شما شامل نام شما ، پیوند پاسخ خودکار (بنابراین آنها می توانند در دوره رایگان شما در زمینه تعیین هدف ثبت نام کنند) و پیوند وابسته شما. اکنون زمان شروع ارسال مقاله است. از این مرحله حیاتی چشم پوشی نکنید! نمی توانم به شما بگویم که چند ماه روی کامپیوتر من نشست ، زیرا من “خیلی شلوغ” بودم که نمی توانم آنها را ارسال کنم! تعداد زیادی مکان برای ارسال مقاله وجود دارد. فهرست راهنمای مقاله Google. اگر هزاران نفر حاضر شدند تعجب نکنید. مواردی را که فکر می کنید متناسب با موضوع مقاله شما باشد انتخاب کنید. انتخابی باشید.
در سری پاسخ های خودکار ، فراموش نکنید که به مردم فرصت خرید یک محصول دیگر را می دهید! همانطور که افراد دیگر شروع به تبلیغ مقالات شما می کنند ، نام شما در بسیاری از نتایج موتور جستجو به پایان می رسد! هر وقت می توانید به دنبال برنامه های وابسته دو ردیف بروید و از مزایای کار دیگران بهره مند شوید! در پایان این پنج مقاله کوچک به شما تبلیغات رایگان و پول نقد باقیمانده را می دهد!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *