خرید Backlinks برای جستجوگرها — این است که bad_ خرید Backlinks برای جستجوگرها — آیا که بد است؟
ساختمان لینک پرداخت می شود؟ و چگونه که در سایت و کسب و کار خود را تحت تاثیر قرار. لینک های پرداخت شده بد نیست اما شما نیاز به دانستن زمانی که، از چه کسی و چرا خرید. چرا صاحبان وب سایت خرید لینک جستجوگرها؟
به منظور قادر به پاسخ به این سوالات، شما باید حداقل 5 سال تجربه جامد در خرید لینک برای اهداف جستجوگرها داشته باشد و در سایت های خود را آزمایش کرده اند همه نوع استراتژی برای دانستن آنچه کار می کند و چه چیزی منجر به مشکلات خواهد شد.
لینک های پرداخت شده همه بد نیست، انواع مختلفی از لینک های پرداخت شده رفتن در اطراف وجود دارد و فقط چند نفر از آنها هستند:
بررسی های حمایت شده
لینک های Sitewide
لینک های در زمینه
تم های تحت حمایت وردپرس
خارج از صفحه تکنیک های جستجوگرها که کار می کند
برای بهبود نتایج ارگانیک وب سایت خود را در بهترین نتایج جستجو، شما نیاز به یک استراتژی جستجوگرها جامع. شما ابتدا باید یک ممیزی انجام دهید و سپس مراحلی را که باید روی تمام جنبه ها و تکنیک ها تمرکز کنید تعیین کنید تا تقاضا بهینه شود. استراتژی جستجوگرهای شما، که شامل 2 نوع اصلی از جستجوگرها: در صفحه، و خارج از جستجوگرها تکنیک.
در صفحه جستجوگرها خزنده های جستجو را نشان می دهد که یک سایت در مورد چه چیزی است. این کمک می کند تا ربات گوگل درک محتوا در سایت و رتبه در SERP خود را.
SEO خارج از صفحه خزنده های جستجو را نشان می دهد که یک سایت ارزشمند و مهم است زیرا نام تجاری مقتدرانه و محبوب در اینترنت است.
آن همه بد نیست ، در هر pagerank به روز رسانی حداقل 80 ٪ از مردم با استفاده از لینک های پرداخت شده به عنوان روش تبلیغات اصلی خود را در نهایت با یک وب سایت با رتبه بالاتر و سپس قبل از ، انجام چند چیز سایه دار یک بار در حالی که شما توسط گوگل سیلی نمی خورد. در وبلاگ من7 من در تلاش برای توضیح به زبان ساده که چرا این اتفاق می افتد. لینک سازی سخت ترین بخش در بهینه سازی موتور جستجو است و باید آن را بسیار با دقت توسط یک حرفه ای که تجربه انجام می شود، در غیر این صورت احتمال خراب شدن سایت بسیار بزرگ است.
یکی از چیزی که شما احتمالا باید بدانید و یا در حال حاضر ممکن است بدانید این است که وب سایت خود را برای مردم موتورهای جستجو نیست، موتورهای جستجو تنها شما را با ترافیک مورد نیاز ارائه. این مردم، خوانندگان که در واقع قدرت وب سایت خود را و کمک به شما به دست آوردن درآمد است.
چه چیزی در یک لینک مهم است؟

* اقتدار سایت ها

* ارتباط محتوا

* متن لنگر لینک

* تعداد لینک ها
همانطور که شما توسعه استراتژی ساختمان لینک خود را، شما باید در گرفتن لینک های dofollow با کیفیت بالا از سایت های معتبر تمرکز، در طاقچه خود را با محتوای مناسب، و متن لنگر راست. در غیر این صورت لینکی که دریافت خواهید کرد ارزش کمی خواهد داشت.
هر گونه ارتقاء به وب سایت به معنی جاذبه به نسبت با ملاحظه ای از بازدید کنندگان، در مورد روابط عمومی من چیزی است که جذب بازدید کنندگان در اینجا، چگونه من آن را انجام داد، چگونه آنها می توانند آن را انجام دهد، چیزهایی که باید انجام دهید، چیزهایی برای جلوگیری از… غیره. تو نميتوني کاري رو موعظه کني که نميتوني انجام بدي روابط عمومی خوب می تواند تا 60٪ از درآمد خود را تشکیل می دهند و اگر تبلیغات پرداخت شده به نظر می رسد مانند ساده ترین راه برای رفتن در مورد, پس چه heck?
Shoemoney صحبت کرد که چگونه جان شو دیگر در گوگل یافت نمی شود ، من موافقم ، hes وجود ندارد. اما او با استفاده از adwords گوگل در حال حاضر، که به او می دهد پوشش حتی بیشتر بیش از ترافیک مربوطه! وبلاگ چو حتی در حال رشد با سرعت سریع تر و سپس قبل از آن بدون حتی بودن در شاخص گوگل!
تبليغات پرداخت شده، چقدر شايد سایه دار بوده باشه، آخرش پول جان رو داد.
اگر بهش فکر کني، واقعا ً خيلي بد نيست.. از دست دادن لیست گوگل در مقابل 50k + / ماه از یک وبلاگ…

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *