که در آن همه اسپم می آیند From_ هرزنامه در حال حاضر یک کلمه جهانی است. اگر از کسی بپرسید که تعریف اسپم چه چیزی است، نمی تواند پاسخ خوبی به شما بدهد. از سوی دیگر اگر قطعه ای از اسپم را به آنها نشان دهید، فوراً آن را تشخیص خواهند داد.
اسپم در اشکال و اندازه های مختلف می آید. برخی از نمونه های اسپم عبارتند از نظرات وبلاگ مزخرف، نظرات وبلاگ خودکار، ارسالی وب سایت مزخرف، پر کردن کلمه کلیدی در وب سایت ها، محتوای غیر حساس در مقاله و غیره. نکته اینجاست که اسپم همه جا هست!
اما از کجا می آید؟ آیا شما در واقع می شنوید که مردم می گویند: خوب من می خواهم به کار در حال حاضر. من خواهد شد spamming وب امروز!
البته که اينکارو نميکني .
حقیقت این است که هرزنامه نتیجه هر کاری است که در اینترنت انجام می شود تا عمداً موتورهای جستجو را بازی کند تا باک سریعی بسازد.
در تجربه من، حداقل 50٪ از بازاریاب اینترنت newbie سعی کنید هرزنامه در یک راه یا دیگری برای دریافت ترافیک و فروش بیشتر. آنها به سادگی نمی توانند درک کنند که چگونه پول را به راه مشروع.
اجازه دهید همه چیز را در چشم انداز قرار داده و کشف کردن که در آن هرزنامه می آید از:

* وبلاگ همه معروف نظر هرزنامه : اگر شما یک وبلاگ به خوبی تثبیت شده ، شما می دانید که برای هر 15 هرزنامه نظر ، 1 حلال خواهد بود. هرزنامه های وبلاگ در 2 دسته قرار می گیرد. یک گروه به صورت دستی از هر وب سایت بازدید می کند، را نمی خواند ها را یک نظر عمومی قرار می دهد و می گوید متشکرم، به زبان انگلیسی شکسته. چرا به زبان انگليسي شکسته؟ چرا که بیشتر آنها از کشورهای جهان سوم می آیند و از کاری که انجام می دهند کم می دانند.
گروه دیگر از اسکریپت های خودکار استفاده می کنند که نتیجه خنده دار تری دارند. آنچه که فیلمنامه اساسا انجام می دهد جاسازی 3-10 لینک وحشتناک را به یک نظر و سعی کنید آن را پذیرفته شده است.

* ارسال دایرکتوری هرزنامه: این عمدتا منجر به افرادی که صفحات فردی از وب سایت های خود را به وب سایت های ارسال دایرکتوری با کیفیت پایین تر، که به طور فعال ارسالی را بررسی نمی کند. برخی از spammers حتی ارسال وحشتناکی با کیفیت وب سایت (که بیشتر وب سایت های وابسته) به منظور دریافت آب لینک جریان و برخی از فروش. فروش هيچوقت اتفاق نميافته…

* ارسال مقاله هرزنامه: ایده آل آنچه که یک فرد انجام می دهد این است که, کپی کردن مقاله شخص دیگری, اضافه کردن برخی از خطوط ساختگی (معمولا به زبان انگلیسی بد نوشته شده) و ارسال آن را به تعداد زیادی از مزخرف directories, به منظور دریافت لینک های ورودی بیشتر. کارگردانی هایی که مقالات مزخرف خود را می پذیرند، خود کارگردانی های با کیفیت پایینی هستند که هیچ اختیاری دارند و آنهایی که فعالانه مدیریت می شوند به هر حال محتوای خود را نمی پذیرند. این یک وضعیت از دست دادن هر دو راه است.

* کلید واژه پر کردن هرزنامه : جدید شروع می شود یک وب سایت و می خواهد به رتبه بالا برای کلمه کلیدی تعمیر کارت اعتباری. او وب سایت خود را ویرایش بنابراین برچسب کلمه کلیدی شامل تمام موارد ممکن از کلمه کلیدی مورد نظر ، به نقطه ای که موتورهای جستجو او را ممنوع است. برخی از newbies ممکن است به یکی دیگر از افراطی بروید: آنها کلمات کلیدی در برچسب عنوان و در محتوا stuff.
نتیجه گیری از این مقاله این است که هرزنامه توسط مردم delibrately تلاش برای بازی سیستم ایجاد شده است. اکثر مردم انجام این کار می دانند که آنها اشتباه است، اما بوی سود سریع به اندازه کافی قوی به فریب آنها را به استفاده از این نوع تاکتیک است.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *