مجله طبقه بندی ثروت
امروز هزینه طبقه بندی شده آنلاین در میان رکود اقتصادی در حال کاهش است ، در حالیکه انتظار می رود سالانه در حدود 2 میلیارد دلار سالانه ثابت بماند و بخش تبلیغات طبقه بندی شده چاپی از 10 میلیارد دلار در سال 2008 به 6 میلیارد دلار در سال 2009 کاهش یافت.
با این حال ، کاهش ارزش بازار آگهی های طبقه بندی شده معیاری برای تعداد آگهی های طبقه بندی شده نیست. در صورت استفاده از Craigslist و سایت های آنلاین مشابه ، هنوز تعداد انبوهی از آنها وجود دارد ، فقط ارسال آنها هزینه ای تقریباً ندارد.
از این “طوفان کامل” ناملایمات در روزنامه ها و مشاغل مجله ، فرصت ها و پاداش های ناچیزی برای بازاریابان منفرد حاصل می شود که می توانند در دنیای دوقلوی آنلاین و آفلاین تبلیغات طبقه بندی شده بازی کنند.
بگذارید دیگران از دست دادن دسته بندی های چاپی چشم پوشی کنند. با استفاده از طبقه بندی های مجله ای برای بهینه سازی و تمرکز بر فعالیت های خود مانند لیزر ، نسبتاً آزاد از رقابت موجود در بازار طبقه بندی شده آنلاین و لذت بردن از نرخ تبلیغات پایین ، عضلات بازاریابی خود را انعطاف دهید.
معرفی ret یکپارچهسازی با سیستمعامل ، ابزار بازاریابی آنلاین بسیار غفلت شده از تبلیغات طبقه بندی شده مجله.
در حال حاضر ، دلار به دلار ، تبلیغات طبقه بندی شده بهترین بازده برای سود تبلیغاتی شما است.
نوشتن تبلیغات طبقه بندی شده آسان است ، در جای خود آسان است و اگر هدف شما افزایش سود باشد ، فقط به یک پیگیری ساده نیاز دارید تا هزاران دلار فروش داشته باشید.
تبلیغات طبقه بندی شده به عنوان یک مزیت مشخص نسبت به بیشتر اشکال دیگر تبلیغات ، زیرا مزاحمت ایجاد نمی کنند. شما با نوشتن یک طبقه بندی بدون وقفه سود می برید زیرا خواننده شما به دنبال محصولات یا خدماتی است که مورد علاقه آنها باشد.
موفق ترین تبلیغات طبقه بندی شده مربوط به خانه ، اتومبیل ، شغل یا فرصت شغلی است. افرادی که در این دسته ها قرار نمی گیرند ، گوگل ممکن است بخواهند یک تبلیغ نمایش کسری را در نظر بگیرند. همه تبلیغات طبقه بندی شده باید استفاده از تبلیغ طبقه بندی شده خود را به عنوان تولید محتوا یک تولید کننده اصلی در نظر بگیرند.
اکثر خوانندگان بخشهای طبقه بندی شده به دنبال چیز خاصی هستند. شما می توانید روی این خوانندگان حساب کنید که عناوین مورد علاقه خود را در بالای عناوین جستجو کنند. تبلیغ کنندگان باهوش محصولی را تبلیغ می کنند که به نوعی زندگی خواننده را افزایش می دهد. یکی از بزرگترین مزایای آگهی طبقه بندی شده ای که به خوبی نوشته شده است این است که پیش بینی شدیدی را در ذهن فرد برای کسب اطلاعات بیشتر ایجاد می کند.
تبلیغات طبقه بندی شده مجله را به زرادخانه ابزار بازاریابی آفلاین خود اضافه کنید. برای بهره برداری از این قلمرو تقریباً فراموش شده دنیای تبلیغات و بازاریابی می توانید از تکنیک بازاریابی آنلاین استفاده کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *