چرا باید رتبه بندی موتور جستجو را بهبود بخشید
بسیاری از مردم می پرسند که چرا امروز باید رتبه بندی موتور جستجو را بهبود ببخشند. این بررسی سریع به بررسی مهمترین عواملی اختصاص یافته است که چرا هرکسی که می خواهد از طریق اینترنت درآمد کسب کند ، به وب سایت خود مراجعه کند باید این اصل را درک کند و همچنین از آن استفاده کند.
اگر می خواهید روزانه بازدیدکنندگان جدید و منحصر به فردی از وب سایت خود داشته باشید ، باید رتبه موتور جستجو را بهبود بخشید. این فرایند از خارج پیچیده تر از باطن است.
با استفاده از چند استراتژی ساده مانند افزایش اهمیت به سایت شخصی خود زودتر از دیرتر بازدیدکنندگان روزانه افزایش می یابند. روش ها و روش های کلاسیک و همچنین متداول در مورد چگونگی افزایش اهمیت عبارتند از:

* بازاریابی مقاله

* نوشتن اطلاعیه ها

* نشانه گذاری اجتماعی

* نظرات وبلاگ

* بازاریابی ویدئویی

* ارسال های فهرست
Google با تلاش در ایجاد محتوای قدرتمند و ارزشمند برای خواننده و سازگاری با ایجاد مقاله ، ویدئو ، انجام نظرات وبلاگ و نوشتن بیانیه های مطبوعاتی ، Google به طور خودکار اهمیت سایت شما را بیشتر و بیشتر می کند. چه مدت باید این کار را انجام دهید و همچنین اینکه چقدر فشرده کاملاً به رقابت شما بستگی دارد. شما باید بدانید که رقابت شما چند بک لینک دارد و مهمتر اینکه از کدام منابع است. زیرا اگر این واقعیت را بدانید ، در مورد اینکه و همچنین چقدر بک لینک لازم است که مکان خاصی را در Google بگیرید ، مطمئن خواهید بود.
مقاله نویسی یکی از قدرتمندترین روش هایی است که فرد می تواند برای افزایش سریع اهمیت استفاده کند. 1-4 هفته اول باید مقالاتی را بنویسید و این حداقل در هفته چند بار است. با استفاده از یک سرویس حرفه ای مقاله نویسی می توانید این کار را خودتان انجام دهید یا کار را به خارج از سازمان بسپارید. اگر مقداری پول برای سرمایه گذاری داشته باشید ، این کار عالی است. اظهارنظر در وبلاگ نیز یک روش عالی برای ایجاد بک لینک سریع است ، اما نه به اندازه نوشتن مقاله. با استفاده از PixelPipe می توانید یک ویدیو را به چندین سایت مختلف ارسال کنید ، و این در واقع در کسری از ثانیه است. ارسال دایرکتوری نیز برای بهبود رتبه بندی موتور جستجو خوب است. این کار را می توانید با استفاده از Directorymaximizer.com یا پیدا کردن این سایت ها توسط خودتان انجام دهید.
تمام استراتژی های ذکر شده در این مقاله کارساز هستند ، اما تنها در صورتی جواب می دهند که روزانه از آنها استفاده کنید. بسته به سایت ، رقابت و کلمات کلیدی که قصد دارید برای آنها در Google رتبه بندی کنید ، باید حداقل چند هفته ، احتمالاً ماهها از طریق این استراتژی لینک دهی انجام دهید. حداقل 3-4 روش را در نظر بگیرید و اجرای این روشها را در برنامه فعالیت روزانه خود شروع کنید و زودتر از اینها پاداش می گیرید!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *