چگونه می توان از طریق اینترنت به عنوان بازاریابی وابسته درآمد کسب کرد
چگونه شروع به کسب درآمد آنلاین بصورت بازاریابی وابسته کنیم.
بازاریابی وابسته چیست؟
بیایید با تعریف گسترده ای از بازاریابی وابسته شروع کنیم. بازاریابی شرکت های وابسته یکی از قدیمی ترین اقدامات بازاریابی است که بر اساس توصیه های شرکت های وابسته ، کمیسیون شرکت های وابسته را در مورد فروش به دست می آورد. این یکی از ارزان ترین و ساده ترین راه های بازاریابی است زیرا شما نیازی به ایجاد و فروش یک محصول ندارید. فقط یک کاری که باید انجام دهید این است که بتوانید یک ارتباط پیوند خورده بین خریدار و فروشنده را فعال کنید و هنگام انجام فروش ، کارمزد خود را بگیرید.
بسیاری از شرکت های آنلاین که کفش یا خدمات دامنه می فروشند ، یک برنامه وابسته ارائه می دهند. با ثبت نام در برنامه ، پیوند ردیابی منحصر به فرد خود را دریافت کنید و هر زمان که درباره محصول آنها می نویسید از این پیوند استفاده کنید. برنامه های وابسته مختلفی وجود دارد که از شرایط پرداخت متفاوت استفاده می کنند.
پرداخت به ازای هر کلیک (PPC): شما بر اساس تعداد بازدیدکنندگان هدایت شده توسط سایت وابسته به وب سایت تبلیغ کننده از طریق اینترنت درآمد کسب می کنید.
پرداخت به ازای فروش (PPS): وقتی خرید تمام شد به صورت آنلاین درآمد کسب می کنید. تبلیغ کننده درصدی از فروش را به شما پرداخت می کند.
پرداخت به ازای سرب (PPL): وقتی بازدید کننده اطلاعات تماس خود را در وب سایت تبلیغ دهنده ارائه می دهد ، به صورت آنلاین درآمد کسب می کنید.
چگونه می توان از طریق بازاریابی وابسته درآمد کسب کرد؟
همانطور که می بینید ، بازاریابی وابسته یک منبع درآمد منفعل است. بسیار رقابتی است درست است اما هنوز هم می توان به راحتی از طریق بازاریابی شرکت های اینترنتی درآمد کسب کرد. برای موفقیت ، هنگام تبلیغ محصولات خود ، باید یاد بگیرید چه عواملی م worksثر است. اگر از خود می پرسید “چگونه می توانم بازاریابی وابسته انجام دهم” ، در اینجا نکاتی آورده شده است:
صبور باش
کارهای بازاریابی وابسته بسیاری وجود دارد. بنابراین ، شما باید صبور باشید. شما می توانید وب سایت خود را با داشتن محتوای واجد شرایط برای کسب موقعیت های عالی رتبه و آگاهی بخشی ، شرکت در رویدادهای بازاریابی وابسته ، سمینارها یا وبینارها ، به یک انجمن گفتگو یا انجمن های آنلاین بپیوندید تا با افراد جدید ملاقات کنید. همه کمک بزرگی به پیشرفت شما می کنند. طبیعتاً پس از این مشارکت ها اشتیاق بیشتری برای کسب درآمد از برنامه های وابسته خواهید داشت. اگر به اندازه کافی صبور باشید با برنامه های وابسته درآمد کسب خواهید کرد.
محصولات جذاب تر را انتخاب کنید
ارتقا everything همه چیز با ثبت نام در برنامه های وابسته مختلف ، یک اشتباه قطعی است. نمی توانید عمیقاً روی هر یک از آنها تمرکز کنید و نتیجه آن ناامید کننده خواهد بود. به جای تبلیغ همه چیز ، فقط چند محصول منحصر به فرد ، سودآور یا توده های بزرگ را تبلیغ کنید. بنابراین ، شما باید نیازها و خواسته های بازار را درک کنید و محصولات خود را بر این اساس قرار دهید تا به عنوان یک شرکت وابسته درآمد کسب کنید.
از چندین منبع ترافیک استفاده کنید
شانس کسب درآمد آنلاین همراه با بازدید بیشتری که به صفحه فروش ارسال می کنید افزایش می یابد. اجرای تبلیغات فقط در سایت شخصی کار اشتباهی نیست ، اما دارای نقاط ضعف است. بهترین مثال متعلق به Google Adwords است. با ایجاد یک تبلیغ در حساب Adwords خود ، صفحه فروش شما از کانال های مختلف به بازدید هدفمند می رسد.
جذب ترافیک هدفمند
عملکرد اصلی درآمدزایی این است که مردم را وادار به کلیک بر روی پیوندهای شرکت های وابسته خود کنید. بنابراین ، شما نیاز به جذب بازدید کننده دارید. چهار راه وجود دارد؛ تبلیغات پولی ، تبلیغات رایگان ، بازاریابی مقاله و بازاریابی از طریق ایمیل.
هنگام قرار دادن پیوندها و تبلیغات در وب سایت های رایگان مانند Craigslist یا US Free Ads به روش تبلیغات رایگان ، باید کپی تبلیغات ، گرافیک و پیوند را به طور موثر در سرویس های پولی مانند Google AdSense در تبلیغات پولی ترکیب کنید. روش های پرداخت هردوی آنها PPC است ، یعنی کسب درآمد صرف نظر از اینکه خواننده محصول را خریداری می کند یا نه.
برای بازاریابی مقاله ، شما باید یک رتبه بالاتر در نتایج موتور جستجو داشته باشید تا یک منبع معتبر باشید. وب سایت های ارسال مقاله بسیاری مانند مقاله های Ezine وجود دارد. شما به عنوان بازاریاب مقاله خود را ارسال می کنید و بازاریاب های وابسته مقاله خود را بازنشر می دهند. بازاریابی که مقاله اصلی را منتشر کرده است ، به تدریج رتبه بالاتری در موتورهای جستجو کسب می کند. برای بازاریابی از طریق ایمیل ، بازاریابان وابسته گزینه اشتراک ایمیل را برای بازدید کنندگان وب سایت تعبیه می کنند.
تست ، اندازه گیری و پیگیری
آزمایش هر عملی و اندازه گیری عملکرد به شما کمک می کند تا بررسی کنید چه عواملی م worksثر است. با توجه به نتایج پیگیری ، اقدامات خود را تغییر دهید یا حفظ کنید. به عنوان مثال ، تبلیغات بنری شما سود چندانی ندارند. بنابراین ، سعی کنید آنها را در مناطق مختلف قرار دهید و همه نتایج را با یکدیگر مقایسه و مقایسه کنید. مطمئناً بعضی از مکان ها درآمد بیشتری به شما می دهند.
تحقیق درباره تقاضای محصول
اگر به یاد داشته باشید ، من در ابتدا گفتم “نیازهای بازار را درک کنید”. بیایید به عمق این مرحله بپردازیم. اگر ترافیک مناسبی دارید ، نمودار روزانه ، هفتگی ، سه ماهه و سالانه بازدید و فروش خود را مشاهده کنید تا رفتارها و گزینه های مشتریان را بررسی کنید. در غیر اینصورت ، مدتی را سپری کنید و بفهمید محصولی که فکر می کنید برای تبلیغ آن نیازهای کاربران را برآورده می کند ، چگونه است.
روش ها و تکنیک های جدید را دنبال کنید
همه در حال تایپ کردن به گوگل هستند: چگونه می توان از طریق بازاریابی وابسته درآمد کسب کرد. همه می خواهند از طریق برنامه های وابسته درآمد کسب کنند. روند بازاریابی دیجیتال بسیار پویا است. بنابراین بازاریابی وابسته است. سعی کنید با جدیدترین تکنیک ها و روش ها به روز شوید تا در یک فضای رقابتی موفق باشید. به روز بودن باعث عقب ماندن در هنگام به روز بودن در استفاده از تکنیک های جدید می شود.
تبلیغ مناسب را انتخاب کنید
کیفیت و خدمات وب سایت شما به اندازه وب سایت تبلیغ کننده مهم است. اگر بازدیدکنندگان شما پس از خرید محصولی که به شما توصیه می شود ، ناراضی و ناراضی شوند ، باز هم فکر نمی کنند که از توصیه شما استفاده کنند. منظورم این است که اعتبار شما را جریحه دار می کند. بنابراین ، هنگام تبلیغ شخص یا شرکت ، روی انتخاب مواردی که خدمات مناسب به مشتری را ارائه می دهند ، تمرکز کنید.
از ابزارها استفاده کنید
شما باید کمپین خود را کارآمد کنید. ابزارهای مفیدی وجود دارد که به شما امکان می دهد تحقیقات بازار ، تحقیقات رقبا ، پیگیری و تبدیل تبلیغات خود را انجام دهید.
به منظور الهام گرفتن از مباحث ، می توانید از BuzzSumo و Feedly استفاده کنید. برای برنامه ریزی و ردیابی شبکه های اجتماعی ، بافر بهترین انتخاب را دارد در حالی که Bitly و ClickMeter برای ایجاد لینک و ردیابی مناسب هستند. برای زیبایی وب سایت خود با تصاویر و تصاویر GIF ، می توانید Unsplash و GIFMaker را امتحان کنید. برای کسب درآمد ، می توانید از Google Adsense ، VigLink و Flippa استفاده کنید.
یکی از آنها من پیشنهاد می کنم GO Trace by App Samurai ، یک ابزار تست و نظارت بر پیوند وابسته هوشمند ، که می توانید برای آزمایش به صورت رایگان از آن استفاده کنید. می توانید پیوندهای شرکت وابسته خود را بررسی کنید که آیا پیوند خرابی وجود دارد یا خیر. هم برای تبلیغ کنندگان و هم برای شرکتهای وابسته مفید است.
انواع بازاریابی شرکت های وابسته
معمول ترین نوع بازاریابی شرکت های وابسته انجام آن توسط یک وب سایت است. با این حال ، با افزایش میزان استفاده از تلفن های هوشمند ، فکر می کنیم صحبت در مورد نوع دیگری از بازاریابی شرکت های وابسته مفید باشد:
بازاریابی شرکت های وابسته موبایل
بازاریابی شرکت های همراه همراه ساده است که شما با تبلیغ لینک های وابسته ارائه شده توسط صاحب محصول (تبلیغ کننده) ، که در برنامه تلفن همراه خود به اشتراک می گذارید ، بازاریابی شرکت اینترنتی همراه را انجام خواهید داد. تمام مواردی که باید برای بازاریابی شرکت های وابسته به تلفن همراه در نظر داشته باشید این است که موجودی تبلیغات موبایل شما باید یک رابط تلفن همراه کاربر پسند باشد ، باید دارای توابع و ابزارهای جدید برای هدایت راحت از هر دستگاه تلفن همراه باشد ، با به روزرسانی ها و ارتقا constant مداوم آشنا باشید بر. اگر این موارد را روی محصول تلفن همراه خود اعمال کنید ، به راحتی می توانید بازاریابی شرکت های همراه را انجام دهید.
افکار نهایی
اینها مراحلی است که باید برای کسب درآمد آنلاین با بازاریابی وابسته انجام دهید. بازاریابی وابسته واقعاً جذاب است زیرا درآمدزایی از خانه را ارائه می دهد. فقط یک وب سایت ایجاد کنید ، آن را با محتوای قابل توجه تغذیه کنید ، کاربران را جذب کنید و به برنامه های وابسته بپیوندید. در حالی که گفتن این کار آسان به نظر می رسد ، اما باید صبر کنید تا به نقطه ورود برسید. با خواب دیدن روزهایی که شروع به کسب درآمد از خانه می کنید و به عنوان یک شرکت وابسته درآمد کسب می کنید ، کار کنید و کار کنید. امیدوارم این مقاله برای پاسخ دادن به اینکه چگونه می توانم سوال بازاریابی وابسته انجام دهم مفید باشد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *