برنامه های وابسته و کسب درآمد
من فکر می کردم که باید یک میلیون برنامه وابسته وجود داشته باشد. در حقیقت ، اگر یک جستجوی گوگل انجام دهید ، متوجه می شوید که 121 میلیون پیوند برای برنامه های وابسته وجود دارد. از Art گرفته تا Webhosting و هرچیزی که در این بین قرار دارد ، به احتمال زیاد برای هر چیزی که فکرش را بکنید ، یک برنامه وابسته وجود دارد. این احتمالاً یکی از اولین مواردی است که اکثر افراد هنگام تصمیم گیری برای کسب درآمد آنلاین به آن نگاه می کنند. اما کسب درآمد از طریق برنامه های وابسته چقدر آسان است؟
برنامه های وابسته به نظر می رسد در دو سایه اساسی وجود دارد. یکی ، شما به عنوان یک شرکت وابسته با یک برنامه ثبت نام می کنید ، U.R.L خود را بدست آورید. و موافقت کنید که هر آنچه را که آنها می فروشند بفروشید و در ازای انجام این کار درصدی از فروش را دریافت می کنید که به آن کمیسیون نیز گفته می شود. برش شما از یک شرکت به شرکت دیگر متفاوت است و می تواند از 5 تا 80 درصد باشد. بسیاری از اینها به قیمت محصول و اینکه آیا این یک محصول یا خدمات کاملاً محصولی اطلاعاتی است که توسط رایانه مانند کتاب الکترونیکی یا نرم افزاری تحویل داده می شود یا یک محصول واقعی با تحویل فیزیکی مانند کالاهای الکترونیکی ، لوازم آرایشی ، و غیره.
راه دیگر این است که شما یک شرکت وابسته ، یک شرکت وابسته ، یک شرکت وابسته و غیره شوید. به این بازاریابی شبکه ای یا چند سطح نیز می گویند. با این روش بازاریابی ، ایده این است که شما چند نفر را جذب یا ثبت نام کنید و آنها همین کار را انجام می دهند ، تا آخرین “سطح”. با استفاده از این نوع برنامه ها می توانید کمی از هزاران نفر درآمد کسب کنید ، که از لحاظ تئوری می تواند هزینه زیادی را به همراه داشته باشد. واقعیت معمولاً چیز دیگری است. اتفاقی که اغلب اوقات می افتد این است که شما با چند نفر ثبت نام می کنید و متوجه می شوید که هر کاری که برای تلاش و ایجاد انگیزه در آنها انجام می دهید ، هیچ کاری نمی کنند. اگر وصل کنید ، در نهایت با برخی از افراد که انگیزه بالایی هم دارند روبرو خواهید شد و آنها کسانی هستند که در واقع به رشد تجارت و درآمد شما کمک می کنند. میزان گردش مالی در این نوع برنامه ها بسیار بالا است ، به خصوص اگر تعهد ماهیانه در آن باشد. مردم غالباً یک یا دو ماه در آنجا معلق می مانند اما بعد از چند ماه پرداخت و دیدن نتیجه ای ، معمولاً از بین می روند.
مهم نیست که از چه نوع برنامه های وابسته صحبت می کنید ، یک مسئله اصلی داشتن ترافیک با کیفیت کافی برای عملکرد هر برنامه است. هنگامی که من برای اولین بار بازاریابی برنامه های وابسته را شروع کردم ، کاملاً نادیده گرفتم که بارها و بارها برای فروش چه میزان ترافیک می گرفت. من فکر کردم که می توانم تبلیغات گسترده ای را در Exchange یا Click Exchanges ، Safelists ، FFA Blasters انجام دهم و درآمد زیادی کسب کنم. اکنون ، می توانید با انجام مبادلات Traffic یا Hit ، بازدید زیادی داشته باشید ، اما آنها عمدتا از بازاریابان و تبلیغ کنندگان دیگری تشکیل می شوند که سعی در فروش محصول یا برنامه خود دارند. بنابراین قبل از شروع به بازاریابی هر چیزی ، باید طرحی در مورد نحوه بازاریابی محصول یا برنامه ارائه دهید. شاید بتوانید از طریق تبلیغات رایگان درآمد کسب کنید اما این احتمال وجود دارد که برای تهیه مقداری پول مجبور شوید مقداری پول خرج کنید.
افرادی وجود دارند که برنامه های وابسته بازاریابی خود را به صورت تمام وقت زندگی می کنند و بسیاری از افراد با درآمد معقول و مستمر به کار خود می پردازند. قابل انجام است اما معمولاً یک شبه اتفاق نمی افتد. من معتقدم این کمک می کند تا خود را درگیر محصولات یا برنامه هایی کنید که به آنها علاقه یا دانش دارید. همچنین از هزینه آن آگاه باشید. تلاش برای بازاریابی یک برنامه غذایی پیشرفته با نیاز به 100 دلار در ماه تعهد ممکن است کمی دشوارتر از فروش کتاب الکترونیکی به قیمت 20 دلار باشد. حداقل این تجربه من بوده است. هر آنچه را که امتحان کنید ، در اینجا آرزوی موفقیت بزرگ برای فعالیت های اینترنتی خود را داریم.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *