جستجوگر بک لینک
Title Meta tag را در هر صفحه بررسی کنید. بررسی کنید آیا برچسب ها محتوای صفحه را توصیف می کنند یا خیر. همچنین بررسی کنید که آیا آنها مجموعه صحیح کلمات کلیدی برای هدایت ترافیک به صفحه وب را دارند. همچنین ممکن است بررسی کنید که آیا حداقل یکی از قطعات دارای عنوان geo مشخص شده است. به عنوان مثال ، “مدرسه سنت پیتر ، سن دیگو ، کالیفرنیا” به جای “مدرسه سنت پیتر” یا “مدرسه”.
در دراز مدت می خواهید پیوندهای بیشتری نسبت به رقبای خود و به طور ایده آل پیوندهایی با کیفیت بالا از صفحاتی که دارای Google PageRank بالا هستند دریافت کنید. با تشکر از SEO Elite به سرعت می توانید بفهمید که همه رقبای شما از کجا لینک می گیرند و خود آنها را می گیرید ، بنابراین می توانید از رتبه بندی بالا بروید و در نهایت از آنها بیشتر شوید.
نحوه طرح بندی مقاله شما در واقع بسیار مهم است. شما می خواهید مقاله خود را توسط اسکیمرها قابل خواندن کنید. اکثر افراد حتی در مواقعی که می خواهند چیزی را یاد بگیرند فاصله زمانی کوتاهی دارند. مقاله خود را برجسته کنید از نقاط گلوله استفاده کنید و خطوط جدیدی را برای بخشها ، کلمات یا جملات مهم شروع کنید.
Google از طریق یک برنامه خودکار به نام Google Spider ، فهرست به روز هر صفحه وب را در نتایج جستجوی خود حفظ می کند. هر زمان که صفحه ای ایندکس می شود ، Google Spider همچنین یک نسخه از آن صفحه خاص را در حافظه پنهان خود نگه می دارد. بررسی تاریخ حافظه پنهان یک صفحه همچنین به تاریخ آخرین باری که این صفحه از طریق Google Spider نمایه سازی شده است ، می دهد.
تبلیغات پرداخت به ازای هر کلیک نیز یکی از جنبه های درآمدزایی در اینترنت است و بسیاری از بازاریابان آنلاین یا شرکت های وابسته از این طریق درآمد کسب می کنند. اگر از کلمات کلیدی مناسب در تبلیغات ppc خود استفاده کنید ، می توانید فروش بیشتری ایجاد کنید. تقریباً تمام بازاریابان آنلاین و دارندگان وب سایت ها به یک نرم افزار تحقیق کلمات کلیدی اعتماد می کنند. از طریق این نوع نرم افزار ، شما قادر خواهید بود هزاران کلمه کلیدی سودآور بدست آورید و اینکه چرا برخی از کلمات کلیدی شما ترافیک کافی ایجاد نمی کنند. ابزارهای جستجوگر جستجو مانند این موارد برای بازاریابان آنلاین یا شرکتهای وابسته بسیار توصیه می شود تا به تبلیغات پرداختی خود برای هر کلیک کمک کنند.
از ابزارهای بررسی چگالی کلمه کلیدی برای بررسی چند بار (درصد) کلمه کلیدی در یک صفحه وب استفاده می شود. موتورهای جستجو تراکم کلمات کلیدی 2٪ یا 3٪ را بسیار خوب می دانند. درصد بالاتری از کلمات کلیدی در یک صفحه وب ممکن است توسط موتورهای جستجو اسپم تلقی شود. مکانهای اصلی کلمات کلیدی در عنوان Titles ، کلمات کلیدی Meta Tags ، توضیحات Meta Tags ، Alt Tags برای تصاویر و Header Tag ها هستند.
همچنین بسیار مفید است که سایت ها با متن لنگر ثابت به شما لینک دهند. این شرح متن URL سایت های شما است. بنابراین ما سعی می کنیم از SEO Gurus برای همه پیوندهای خارج استفاده کنیم ، اما به نظر می رسد برخی سایت ها از تغییر این مورد برای ما خوشحال می شوند. نکته این است که متن لنگر سازگارتر است ، شما بهتر پیدا می شوید. مثال قدیمی رمزگذاری “شکست ناگوار” در Google نمونه خوبی برای نشان دادن قدرت لنگر متن سازگار است.
ارسال سایت به Dmoz.org رایگان و یکی از اصیل ترین سایت های درج شده در وب سایت است. توصیه می شود قبل از ارسال سایت خود به راهنمایی های آنها مراجعه کنید. موارد ارسالی به Dmoz.org توسط یک ویرایشگر تمام وقت بررسی می شود و ممکن است هفته ها یا حتی ماه ها طول بکشد تا تأیید شود.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *