چگونه ایمن سازی کلمات کلیدی مناسب SEO
به نظر می رسد هنگامی که شما از بهینه سازی موتور جستجو (SEO) یاد می کنید ، بدون آوردن اصطلاح “کلمه کلیدی” کامل نخواهد شد.
کلید واژه اصطلاحی است که برای کلمات یا عباراتی استفاده می شود که افراد معمولاً هنگام استفاده از موتورهای جستجو آن را تایپ می کنند (یعنی هنگام جستجوی گوگل). این کلمات انتخاب شده به شما کمک می کنند تا صفحه شما در سیستم عامل های موتور جستجو رتبه بندی شود.
این یک جنبه بسیار مهم در استراتژی سئو شما است زیرا مهم نیست که چقدر وقت و انرژی صرف نوشتن محتوای اصلی کرده اید ، وقتی این مورد را به صورت آنلاین پیدا نکنید ، این همه از بین می رود. برای اینکه مطمئن شوید پست شما قابل مشاهده است ، کارشناسان SEO از شما می خواهند کلمات کلیدی را به طور طبیعی در مقاله خود بگنجانید تا در صفحات نتایج موتور جستجو نمایش داده شود.
با این حال ، چگونه مطمئن می شوید که از کلمه کلیدی صحیح استفاده می کنید؟
انتخاب کلمات کلیدی مناسب فقط به این دلیل که کلمه کلیدی خاصی بازدیدکننده زیادی را به خود جلب می کند ، به این معنی نیست که بلافاصله از آن استفاده می کنید. این باعث می شود صفحه clickbait شما به خطر بیفتد ، به این معنی که مردم را گول بزنید که برای یک موضوع یا محصولی کاملاً غیرمرتبط با شما روی وب سایت شما کلیک کنند. علاوه بر این ، هدف از این کار بازدید کنندگان مناسب وب سایت و جذب مخاطبان هدف خود است ، نه فقط برخی از گروه های تصادفی.
همانطور که در Moz ذکر شد ، نمی توان اهمیت استفاده از کلمات کلیدی مناسب را انکار کرد زیرا وقتی قادر به شناسایی صحیح کلمات کلیدی صحیح برای استفاده در وب سایت خود (یا هر یک از محتوای خود) هستید ، قدرت پیش بینی زمان تغییر را دارید از تقاضای محصول یا خدمات خود ، و در نتیجه شما می توانید به درستی به تقاضا پاسخ دهید و قادر به تولید چنین تقاضایی باشید.
با توجه به این نکته ، باید به درستی مشخص کنید که کدام کلمات کلیدی را باید برای وب سایت خود استفاده کنید. با این حال ، از کجا می دانید که آن کلمه کلیدی برای تجارت شما مناسب است؟
مرتبط با تجارت شما اولین چیزی که باید بفهمید این است که آیا کلمه کلیدی مربوط به وب سایت شما است یا خیر. همانطور که گفته شد ، شما نمی خواهید به کلیک کردن متهم شوید ، بنابراین بفهمید که کدام کلمات با محصول یا خدماتی که شما ارائه می دهید همسو هستند.
ممکن است بخواهید روی مشاغل خاص خود مانند خدمات ارائه شده یا محصولی که می فروشید تمرکز کنید. روش دیگر برای این کار این است که مانند مصرف کنندگان خود فکر کنید. به آنچه مخاطب شما می خواهد فکر کنید و از این موارد به عنوان راهنمای انتخاب کلمات کلیدی استفاده کنید.
تعیین هدف هنگامی که ارتباط کلمات مورد استفاده خود را شناسایی کردید ، باید اهدافی را که می خواهید برای وب سایت خود بدست آورید تعیین کنید.
آیا صرفاً اطلاع رسانی به مردم است؟ آیا قصد تولید فروش با آن را دارید؟ اینها س importantالات مهمی است که باید از خود بپرسید زیرا این امر به شما کمک می کند کلماتی را که استفاده می کنید شناسایی کنید.
بعد از اینکه فهمید کدام کلمات کلیدی بیشتر با کسب و کار شما و هدف تجارت شما سازگار است ، باید بدانید که کدام یک از افراد اغلب برای جستجو استفاده می کنند. می توانید این کار را با بررسی از طریق Google AdWords Keyword Planner Tool انجام دهید.
با این وجود ، شما باید درک خوبی از تقاضای کلمات کلیدی دم طولانی داشته باشید. معنی این امر این است که شما باید کلمات کلیدی خود را به کلمات خاص تر محدود کنید.
استفاده از اصطلاحات گسترده ممکن است تقاضای جستجوی بالایی داشته باشد اما این موارد معمولاً توسط افرادی که فقط در حال مرور هستند استفاده می شود. برای بدست آوردن صحیح پیشبردهای تجاری ، از کلمات کلیدی خاص مانند “بسته های SEO ارزان قیمت در استرالیا” استفاده کنید نه فقط “SEO”.
نحوه استفاده صحیح از کلمات کلیدی پس از اینکه انتخاب آگاهانه ای راجع به استفاده از کلمات کلیدی انجام دادید ، باید از آنها به درستی استفاده کنید. ممکن است فکر کنید بارگذاری وب سایت خود با چند کلمه کلیدی نحوه انجام این کار است اما اینگونه نیست. این نیاز وجود دارد که شما بتوانید کلمات کلیدی خود را به درستی قرار دهید.
توضیحات متا به عنوان مقدمه ای برای وب سایت شما عمل می کند. این به همراه عنوان صفحه در صفحه نتیجه موتور جستجو ظاهر می شود.
هنگام نوشتن یک توضیح متای خوب ، باید پیام وب سایت خود (یا صفحه) را در حالی که کلمات کلیدی خاصی را به طور طبیعی در خود دارید ، ضبط کنید.
هنگام ارسال وبلاگ ، اولین چیزی که باید به آن توجه کنید این است که چگونه یک وبلاگ تازه و منحصر به فرد بنویسید. صرف نظر از داشتن یک موضوع یکسان ، مهم است که شما از لنزهای مختلفی برای مشاهده موضوعات مشابه استفاده کنید و بتوانید هنگام نوشتن در مورد آن زوایای جدیدی پیدا کنید.
دومین موردی که باید نگران خود باشید این است که بتوانید کلمات کلیدی را در ایجاد محتوای خود بگنجانید. مشابه نوشتن توضیحات متا ، باید کلمات کلیدی را به گونه ای در محتوای خود وارد کنید که بدیهی نباشد ، مثل اینکه هنوز بخشی از محتوا است (که همین است).
برای مبتدیان ، یک ترفند برای اینکه بتوانید کلمات کلیدی را در نوشتن خود بگنجانید ، درک ذهنیت مخاطب شما و پیدا کردن چیزی است که آنها می خواهند بدانند. موضوعاتی را انتخاب کنید که بتوانید در آن به س questionsالات مخاطبان خود پاسخ دهید. جدا از اینکه بتوانید از کلمات کلیدی خود به درستی استفاده کنید ، با ارائه اطلاعات مورد نیاز مخاطبان خود به جای اینکه مجبور شوند آنلاین آنها را جستجو کنند ، به آنها کمک می کنید.
نتیجه گیری: هدف از استفاده از SEO این است که وب سایت شما پیدا شود و این با استفاده از کلمات کلیدی مناسب انجام می شود. صرف نظر از اینکه شما برای ایجاد وب سایت و محتوای خود چه مدت زمان صرف کرده اید ، در میان بسیاری دیگر ، اگر این موارد توسط مشتریان و مشتریان بالقوه شما پیدا نشوند ، ممکن است به نظر برسد که کارهایی که انجام داده اید فایده ای ندارد.
کلمات کلیدی تنها یکی از بسیاری از جنبه های سئو است زیرا هنوز موارد دیگری وجود دارد. شایان ذکر است که برای انجام استراتژی مناسب SEO ، نباید فقط به یک جنبه از آن بپردازید. با این اوصاف ، مهم است که شما قادر باشید هر یک از جنبه های آن را ترکیب کنید تا اطمینان حاصل کنید که استراتژی شما کوتاه نخواهد آمد.
درست است که شما می توانید این کار را به تنهایی انجام دهید. با این حال ، برای اجرای صحیح این امر ، بهتر است یک متخصص استخدام کنید تا این کار را برای شما انجام دهد. در استرالیا ، SEO Low Cost بسته های مختلفی را برای کمک به مشاغل ارائه می دهد. خواه این شرکت ها شرکت های کوچک ، متوسط ​​یا عظیم باشند ، این شرکت می تواند استراتژی SEO مناسب و موثری را برای تجارت شما ایجاد کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *