چگونه می توان وب سایت های خود را فقط با 2.04 دلار در ماه میزبانی کرد
از اواخر سال 1996 که به صورت آنلاین تجارت می کردم ، از چندین شرکت مختلف میزبانی وب استفاده کردم – همانطور که تصور می کنید. من در حال حاضر از سه هاست استفاده می کنم. من هنوز از سه میزبان استفاده می کنم زیرا اعتقادی ندارم که همه تخم مرغ های شما را در یک سبد قرار دهم.
مهم نیست که چقدر یک شرکت میزبان وب خوب است ، مواردی مانند یک بلایای طبیعی می توانند سرورهای آنها (و سایت های شما) را آفلاین کنند. اگر سایت هایی در سرورهای مختلف ، در مکان های مختلف جغرافیایی میزبانی شده باشید ، خطر را متنوع می کنید.
وجود سایت های خود در سرورهای مختلف در مکان های مختلف همچنین به شما امکان می دهد سایت های مرتبط را برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو در آدرس های IP مختلف قرار دهید. هر چند در این مقاله به آن موضوع نمی پردازیم.
امروز ، می خواهم نحوه میزبانی از 150 سایت خود را فقط با 2.04 دلار هر یک ، با هزینه کل در ماه با شما به اشتراک بگذارم. من به شما نشان خواهم داد که چگونه می توانید به راحتی همان کار را انجام دهید. من صحبت می کنم “سایت های با کیفیت ، کامل ، شگفت انگیز ، پول نقد!”
من یک “عضو منشور” یک وب سایت فقط با عضو هستم که Content Desk نامیده می شود. این سایت عضویت به شما آموزش می دهد که چگونه از ایجاد سایت های محتوا راه اندازی کنید و از آن سود ببرید. این عضویت ابزارها و دستورالعمل هایی در مورد چگونگی برپایی سریع و آسان این سایت های محتوایی به شما ارائه می دهد.
عضویت منشور در این سایت به 400 عضو محدود می شود ، بنابراین ممکن است هنگام بررسی ، آن را به فروش برسانید. اگر چنین است ، فقط وارد لیست انتظار شوید. هر از چند گاهی ، اعضا تمدید نمی شوند و این زمانی است که می توانید وارد شوید. اعضا تجدید نمی شوند زیرا شرایط در همه زندگی ما هر از گاهی تغییر می کند.
من بالا و پایین به نظر می رسیدم و چیزی را مشاهده نکرده ام که با میز محتوا مقایسه شود. به همین دلیل بخشی جدایی ناپذیر از مدل کسب و کار آنلاین من است.
اگر می خواهید اطلاعات بیشتری در مورد Content Desk داشته باشید و عجله دارید ، می توانید همه چیز را در این مورد بخوانید: روی پیوند با عنوان “عضویت در منشور” در نوار منوی سمت چپ کلیک کنید.
میز محتوا به شما امکان می دهد تا از یک پایگاه داده با بیش از 146،000 مقاله با موضوعات بی شماری استفاده کنید. شما می توانید این پایگاه داده را جستجو کنید و مقالات را با کلمات کلیدی ، نویسندگان ، تراکم کلمات کلیدی و غیره انتخاب کنید. می توانید مقالات انتخاب شده را در اختیار داشته باشید و از نرم افزار اختصاصی آن مقالات را به قالب های منحصر به فردی که طراحی کرده اید خارج کنید.
توجه: Content Desk در واقع جنبه های مختلف دیگری نیز دارد اما من فقط در ساخت سایت های محتوای اینجا تمرکز می کنم.
جادوی میز محتوا این است که آنها شما را در روند ایجاد سایتهای با کیفیتی که موتورهای جستجو دوست دارند ، بازدید کنندگان شما را دوست دارند ، شما را ممنوع نمی کند و از این طریق پول زیادی بدست می آورید. به شما آموزش داده می شود که چگونه این کار را از طریق آموزشهای آنلاین و رویدادهای تلویزیونی زنده انجام دهید.
اعضا از جان ریز ، جاناتان پیج ، برد فالون ، مایکل فورتین ، کارل گالتی ، کیت باکستر ، رایان دیس ، فرانک گارون ، ویلی کرافورد ، جک همفری و بسیاری دیگر از سازندگان امپراتوری مجازی یاد می گیرند. این اعضا همه در دوره های آموزشی و وبینارهای رایگان که فقط برای اعضا در دسترس است ، تدریس می کنند.
نکته ای که من در اینجا سعی می کنم به آن اشاره کنم این است که اعضا به تنهایی رها نمی شوند. در حقیقت ، میز محتوا دارای یک فروم بسیار فعال فقط برای اعضا است که بسیاری از اعضای “FedEx Club” به آن مراجعه می کنند. این اصطلاحی است که برای توصیف افرادی که ماهیانه بیش از 10 هزار دلار درآمد Google AdSense دارند استفاده می شود. Google قبلاً آن چک بزرگ را فقط توسط FedEx ارسال می کرد. Google اکنون گزینه واریز مستقیم را ارائه می دهد … که من از آن استفاده می کنم 🙂
من نمی خواهم این به محتوای میز کار تبدیل شود ، اما به این ترتیب تعداد شگفت انگیزی از سایت های محتوای بسیار سودآور را راه اندازی کردم که اکنون بصورت کاملاً آزاد و بدون دست کار می کنم. در واقع ، این نرم افزار بر اساس معیارهایی که من تعیین کرده ام ، حتی به طور خودکار مقالات جدیدی را به سایت های من اضافه می کند.
وقتی مقالات جدید به پایگاه داده اضافه می شوند ، دیگر نیازی به ورود و یافتن آنها نیست. این نرم افزار مقالات را مشاهده می کند ، می بیند که با معیارهای شما مطابقت دارند و به طور خودکار آنها را به وب سایت های شما اضافه می کند و آنها را به طور دقیق در قالب های شما جا می دهد. سایت های شما به معنای واقعی کلمه خود رشد می کنند.
من همچنین به طور خودکار ورودی های جدید را به وبلاگ هایم ارسال می کنم. این ورودی ها از مقالات جدیدی که به پایگاه داده اضافه شده اند یا از مقالات از پیش انتخاب شده ای که برای آنها درخواست کردم ، نشأت می گیرند. من در حالی که در ماهیگیری در خلیج مکزیک مشغول ماهیگیری هستم ، به بازدیدکنندگان وبلاگم پستهای جدیدی می دهم که دقیقاً شامل اطلاعاتی است که آنها به دنبال آن می گردند. شما به راحتی می توانید همان کار را انجام دهید.
مطمئن هستم که تاکنون می توانید قدرت نحوه راه اندازی و راه اندازی بسیاری از “سایت های پول” خود را ببینید. تمرکز من بر روی ایجاد سایت های با کیفیت است که موتورهای جستجو عاشق آن خواهند بود ، سایت های شما را ممنوع نمی کند ، بازدیدکنندگان از آن بهره مند می شوند و هزاران درآمد کسب می کنند.
اعضای منشور به عنوان بخشی از عضویتشان 1500 مگ فضای دیسک دارند که ماهیانه 197 دلار هزینه دارد. همچنین شما 180 گیگ پهنای باند ماهانه دریافت می کنید. این 180،000 مگ پهنای باند ماهانه. لطفا توجه داشته باشید که این فضا فقط برای میزبانی سایت های خود شما است. نمی توان آن را فروخت و یا بخشید!
قبلاً اشاره کردم که ، برای اهداف بهینه سازی موتور جستجو ، گسترش دامنه های مرتبط در بین بلوک های IP مختلف گاهی مهم است. میزبانی رایگانی که اعضای منشور Content Desk دریافت می کنند در تعدادی از بلوک های IP پخش می شود.
اگر سایت های محتوای ساده و بدون تعداد زیادی فایل بزرگ راه اندازی کنید ، می توانید آنها را به راحتی فقط در ماه 2-3 مگ نگه دارید. اگر از ابزارهای تعاملی مانند وبلاگ استفاده می کنید ، می خواهید برای رشد چندین ساله جا بگذارید. به همین دلیل 10 مگ فضای دیسک را برای بسیاری از سایتهای خود اختصاص داده ام.
1500 مگ میزبانی رایگان خود را بر 10 مگ به ازای هر سایت تقسیم کنید و در نهایت 150 سایت می توانید میزبانی کنید. شما در واقع تصمیم می گیرید که چگونه می خواهید فضای دیسک اختصاص داده شده را تقسیم کنید. من از 10 مگ استفاده می کنم زیرا برای اکثر سایت ها کافی است.
بازگشت به ریاضیات … 150 سایت با عضویت 197 دلار در ماه شما برابر است با 1.31 دلار برای هر سایت (دور آن). 8.75 دلار در سال (73 سنت در هر ماه) برای یک نام دامنه اضافه کنید و کل هزینه ماهانه شما برای سایت 2.04 دلار است. با میزبانی وب از این ارزان ، در واقع نیازی به فروش زیاد برای سودآوری ندارید. برای دستیابی به اهداف درآمد 7 رقمی من باید فروش زیادی انجام دهم …-)
در صورتی که فکر می کنید دامنه ها را فقط با 8.75 دلار در سال میزبانی کنید ، خدمات ثبت دامنه تخفیف را در اینجا بررسی کنید:
بعلاوه ، این مورد را برای مشتریان خصوصی تنظیم کردم زیرا از دیدن اینکه چگونه خدمات ثبت نام دامنه بزرگ مردم را از بین می برد بیزار شدم. به شما توصیه می شود که از آن برای ثبت یا تمدید نام دامنه خود استفاده کنید. شما بسیار نزدیک به نرخ عمده فروشی هستید. شرکتهایی که هزینه کمتری از شما دریافت می کنند به نوعی ضرر و زیان را جبران می کنند ؛-)
اگر فقط در حال راه اندازی سایت های محتوا یا مینی سایت ها بودید ، بسیار آسان است که در واقع همه سایت های خود را در زیر 5 مگ بگویید. بنابراین همان فضای دیسک می تواند میزبان 300 سایت باشد.
اگر هزینه 197 دلار در ماه را بر 300 سایت تقسیم کنید ، فقط 66 سنت در ماه ، به ازای هر حساب برای میزبانی ، به اضافه 73 سنت در ماه برای ثبت نام دامنه ، پرداخت می کنید. این هزینه شما را برای هر دامنه میزبانی شده فقط به 1.39 دلار کاهش می دهد.
بسیاری از بازاریابان اینترنتی حق چاپ مجدد صدها کالای مختلف را دارند که در واقع هرگز با آنها کاری نمی کنند. با استفاده از سیستمی که برای شما آماده می کنم ، شما می توانید:

* یک سایت کوچک ایجاد کنید که صفحه فروش محصول را به عنوان صفحه فهرست خود قرار دهد.

* از ابزارهای Content Desk برای ایجاد ده ها صفحه مقاله مرتبط و کاملاً مستقل استفاده کنید.

* صفحه فهرست را به یک صفحه فهرست مقاله پیوند دهید ، جایی که به مقالات مرتبط میزبانی شده در سایت خود پیوند می دهید.

* پیوندهایی در تمام صفحه مقاله با اشاره به صفحه فهرست خود (صفحه فروش خود) داشته باشید.

* در صورت تمایل ، Google AdSense یا درآمدزای دیگری را به صفحات مقاله خود اضافه کنید.

* سایت خود را مستقیماً یا با پیوند دادن به آنها از سایتهایی که قبلاً نمایه شده اند و به طور مکرر خزیده می شوند ، به موتورهای جستجو ارسال کنید.

* مقالاتی را بنویسید که مربوط به جایگاه شما باشد. پیوند بازگشت به سایت کوچک خود را در جعبه منابع قرار دهید. برای ارسال این مقالات به یک شبکه فوق العاده گسترده از فهرست راهنمای مقاله ها ، از آزمایشگاه پیشران محتوا استفاده کنید. آزمایشگاه محرک محتوا را در اینجا خواهید یافت:
توجه: اعضای منشور Content Desk در آزمایشگاه پیشران محتوا عضویت رایگان دریافت می کنند.

* از ابزارهای Content Desk برای افزودن دوره ای ، افزودن خودکار صفحات جدید به مینی سایت خود برای تازه نگه داشتن آن و آموزش عنکبوت های موتور جستجو برای جستجوی مجدد سایت های خود به طور مرتب استفاده کنید.

* فروش این محصولات را که حق فروش مجدد دارید کاملاً بدون هندزفری مشاهده کنید.
برنامه ریزی یک سایت کوچک که فقط از 5 مگ فضای دیسک استفاده می کند غیر واقعی نیست. بسیاری از سایتهای 1 صفحه ای من که نامه های فروش مستقیم هستند ، کمتر از 1 مگ برای صفحه فروش ، “صفحه متشکرم” و محصولات دیجیتالی ذخیره شده در سایت استفاده می کنند. اگر سایتی حاوی فایل های صوتی ، فایل های فشرده و غیره داشتید ، انتظار دارید از فضای دیسک بیشتری برای آن سایت استفاده کنید.
برای صرفه جویی در فضای دیسک ، می توانید پرونده های بزرگتر خود را در خارج از سایتهای کوچک خود ذخیره کنید. فضای سرور و پهنای باند آن ارزان است ، بنابراین می توانید مکان هایی را پیدا کنید که به شما امکان ذخیره همه پرونده های بزرگتر خود را فقط در چند ماه در یک مکان بدهند. بسیاری از شرکت های میزبان رایگان فضای دیسک کافی برای انجام این کار را در اختیار شما قرار می دهند. شما نمی خواهید از شرکت های میزبان رایگان برای میزبانی سایت اصلی خود استفاده کنید زیرا این سایت عموماً غیرحرفه ای به نظر می رسد و بر فروش آن تأثیر می گذارد.
با استفاده از آزمایشگاه محرک محتوا می توانید فایل های صوتی بزرگ خود را بر روی سرور آنها ذخیره کرده و از آنجا پخش جریانی کنید و فضای زیادی را نیز در خود ذخیره کنید.
با داشتن 1500 مگ فضای دیسک رایگان و میزبانی وب رایگان ، به هر حال داشتن فضای کافی بر روی دیسک واقعاً مسئله ای نخواهد بود.
یکی از اولین بهانه هایی که مبتدیان برای عدم استفاده از مشاغل وب خود ارائه می دهند این است که توانایی پرداخت آن را ندارند. آنها ادعا می کنند که حتی پول میزبانی وب را ندارند. من به شما نشان دادم که وقتی از الگوی من پیروی می کنید ، می توانید وب سایتهای خود را برای هیچ چیز میزبانی نکنید.
این کاملا رایگان نیست ، اما راه اندازی یک تجارت وب هزینه زیادی دارد. راه اندازی و راه اندازی یک تجارت وب سرمایه بسیار کمتری از یک تجارت آنلاین آفلاین را می طلبد.
من به شما نشان دادم که چگونه می توانید تجارت خود را با هزینه کمی از رقبای خود اداره کنید. این یک مزیت رقابتی قابل توجه به شما ارائه می دهد.
من همچنین به تازگی بخشی جدایی ناپذیر از سیستم عامل تجارت خود را برای شما آشکار کردم. من می توانم با خیال راحت این را فاش کنم زیرا ، حتی اگر شما رقیب مستقیم من باشید ، من می دانم که اکثر مردم با این دانش شگفت انگیز هیچ کاری انجام نمی دهند. اگر شما رقیب مستقیم من نیستید ، امیدوارم که از این اطلاعات استفاده کنید. زندگی را تغییر داده است!

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *