LinkedIn استراتژی بازاریابی – چه چیزی باعث می شود آن را مقدماتی برای شروع LinkedIn marketing_ با داشتن یک استراتژی بازاریابی مناسب برای بازاریابی در LinkedIn، شما در حال پاکسازی راه خود را به موفقیت. شما به راحتی می توانید به مردم هدف، به راحتی می توانید آنها را در مبارزات بازاریابی خود را اضافه کنید و به راحتی می تواند مبارزات انتخاباتی خود را موفق است.
شبکه LinkedIn تنها برای سالک های کار و همچنین جوانب مثبت کسب و کار نیست. البته، کارشناسان کسب و کار با استفاده از آن به طور مداوم برای توسعه ارتباطات کسب و کار و تبلیغات جای خالی، با این حال، آیا شما هر گونه سرنخ در مورد LinkedIn نیز می تواند برای دادن افزایش به ROI و درآمد کسب و کار خود را با رشد کسب و کار استفاده می شود. توسعه کسب و کار خود را، و همچنین؟ از ایجاد انجمن با تولید منجر، ساخت سازمان ها و ساخت ذهن آگاهی با نام تجاری بهتر، LinkedIn باعث می شود گسترش قابل توجهی به روش تبلیغات کامپیوتری خود را.
لینکداین در مرکز خود یک جامعه غیررسمی متخصص است. این در مورد بهبود حرفه ای، انجمن های علمی، مبادلات صنعت و انواع مختلف تمرینات مربوط به کسب و کار است. این مراقبت از دیگر مراحل ترویج شبکه آنلاین نیست. سازمان ها دسترسی مستقیم به مشتریان دارند که می توانند خدمات کسب و کار خود، محصولات سودآور را به شیوه ای آسان تبلیغ کنند.
علاوه بر این ، بی شباهت به LinkedIn ، ارادتمندان نام تجاری در این جوامع غیر رسمی دیگر از هم اکنون انتظار می رود و یا در هر نرخ مراقب هستند که سازمان ها با استفاده از مراحل برای انجام بازاریابی آیتم و همچنین دولت. از آنجا که این سیستم شامل یک گردهمایی کاملا غیر منتظره از مردم، LinkedIn showcasing نیاز به یک نوع جایگزین از راه برای مقابله با گرفتن نتایج شما نیاز دارید.
به شما ارائه برخی از کمک با مرور LinkedIn به عنوان یک مرحله تبلیغاتی، در اینجا 6 از استراتژی بازاریابی LinkedIn استفاده می شود شما می توانید استفاده کنید برای کشف مشتریان جدید، ایجاد مخاطبین جدید و، در نهایت، توسعه کسب و کار خود را.

* دریافت مشتریان و انجمن ها با توجه به بازاریابی خود را نیاز لینکداین مشتری هدف قرار دادن چیزی است که در حال حاضر مورد اعتماد ترین راه را به افزایش به توسعه کسب و کار است. سازمان های کوچک می توانند بر روی کسب و کار دقیق تمرکز, برآورد سازمان و بخش کار است که آنها می دانند به طور منظم مورد یا دولت خود را خرید. به عنوان مثال ، در شانس خاموش است که شما ارائه مشتری تقویت برنامه نویسی به سازمان های کوچک در ایالات متحده ، شما می توانید تلاش ترویج خود را فقط به نظر می رسد به سازمان های زیر 100 نماینده ، واقع در آمریکا مجموعه.

* Sponsored Update of LinkedIn- The worthiest-Sponsored Update in LinkedIn can offer a push to the LinkedIn. پرداخت در هر کلیک ارائه می دهد جمعیت شناسی دقیق از چگونگی کسب و کار در حال انجام است. مشتریان می توانند شرکت های تجاری جذاب را هدف قرار دهند، بدون اینکه در برابر اغتشاش سازمان ها و پیام های غیر مادی دیگر بالا برند. تبلیغات تبلیغاتی می تواند یک رویکرد با شکوه برای پیشبرد محتوای فکر اقتدار مفید عمدتا به تجمع مردم با دعوت جامد به اقدام متمرکز شده است. افراد ترجیح می دهند دیگر ترویج بی عیب و نقص را نبينند و به چيز ارزشمندی برای هيچ چيز نياز دارند.

* کیفیت محتوا نیاز به محتوای بسیار عالی چشمگیر در شبکه رسانه های اجتماعی را می توان عمیقا بر روی تمرکز و باید برای رسیدن به دو هدف. در ابتدا باید به دیگران نشان دهد که چگونه از یک مسئله مراقبت کنند یا چگونه اشتغال خود را بهتر انجام دهند. علاوه بر این، سپس شما را به عنوان یک پیشگام ایده در آن فضا تنظیم می کند. هر دیدگاه در واقع باعث کسب و کار بیشتر، در شانس خاموش است که شما به آنها ارائه کیفیت واقعی است. این تحقیقات ضروری مغز است، و نتایج واقعی می شود.

* نگه دارید تا بازاریابی خود را با تبلیغات ویروسی – ارسال به طور خاص در LinkedIn موثرترین و پیشرفته ترین ابزار بازاریابی در دسترس امروز است. در شانس خاموش است که یک شروع به افزایش برخی از نیرو، LinkedIn نور افکن پشت آن در یکی از طبقه بندی های خود قرار داده است، و می تواند تعداد زیادی از perusers دریافت کنید. این یک رویکرد فوق العاده برای افزایش قابلیت تراموا خود را در حالی که آمدن به perusers در راه است که نمی توانست قابل تصور همه به تنهایی سایت / وبلاگ و یا با توجه به ارسال یک مقاله پیوستن به LinkedIn است.

* اقامت به طور فعال با گروه های LinkedIn – یک نوک من به طور کلی برای کارآفرینان کمی به اشتراک بگذارید این است که پیوستن به گروه های کاربری LinkedIn که مربوط به هدف خود را. نه تنها این یک رویکرد باور نکردنی به “گوش دادن در” در آنچه گروه خود را از onlookers در حال بحث است، ممکن است زمان برای کارآفرینان کمی برای اتصال و یا ارائه توصیه خود را وجود دارد. خدمات InMail پشتیبانی شده توسط LinkedIn شامل به سرعت، بنابراین این یک رویکرد عالی نسبت به صرفه جویی در پول در حالی که ساخت انجمن با مشتریان بالقوه است.

* شروع با انجمن ها و سپس تشکیل اتصالات – درک است که LinkedIn یک سازمان غیر رسمی برای کارشناسان برای پیوستن به کارشناسان مختلف است. کارآفرین می تواند ، و باید ، مرتبط با چشم انداز ، همدستان کلیدی ، همدستان ارجاع و کارآفرینان مختلف است. با ایجاد گروه ها، شما شانس خوبی برای تبلیغات حرفه ای خود را، که شما می توانید در بازاریابی کسب و کار در LinkedIn استفاده کنید.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *