eMarketing اصول اولیه چگونه به درخواست چند eMarketing مبانی برای بهبود کسب و کار آنلاین
eMarketing، که معمولاً به عنوان یک ابزار بازاریابی اینترنتی شناخته می شود، اشاره به ‘چگونه’ کسب و کارها خدمات یا محصولات خود را به صورت آنلاین به بازار عرضه می کنند. در این عصر جدید فناوری، حضور اینترنت به طور مستقیم بر موفقیت یک کسب و کار تأثیر می گذارد. از یک سایت تجارت الکترونیک تا یک سایت اطلاعاتی، eMarketing در صفحه اصلی شما آغاز می شود. استفاده از وب سایت هر وب سایت تا به یک هدف است و این است که افزایش علاقه خواننده. برای صفحه اصلی به یک ابزار موثر eMarketing، محتوای وب نیاز به دنبال موتور جستجو بهینه سازی شده (سئو) تکنیک های مشخص شده توسط دامنه موتور جستجو مانند گوگل و یاهو. پس از فرود بر روی سایت شما، محتوا به عنوان یک نامه فروش عمل خواهد کرد.
این که آیا شما عمل یک سرویس و یا فروش محصولات، eMarketing مقرون به صرفه تر از وسایل سنتی بازاریابی است. روزانه بیش از ۱۳۰٬۰۰۰٬۰ نفر در اینترنت گشت و گذار می کنند. این یک سرمایه گذاری سنگین برای رسیدن به این تعداد از مردم در وسایل سنتی تر از بازاریابی را.
تولید یک وب سایت است که رتبه خوبی در موتورهای جستجو، شما را در به دست آوردن بازدید کنندگان بیشتر و بازدید کنندگان به راحتی به مشتریان با نرخ نسبتا شگفت انگیز تبدیل کمک کند. مقایسه هزینه چاپ مواد تبلیغاتی می تواند کاملا پر هزینه است. با یک وب سایت، این هزینه به طور قابل توجهی پایین تر است زیرا سایت شما نیاز به بروشور یا فراوانی کارت های وزین را از بین می برد. به جای ارسال یک ادبیات آینده نگر جدید در الکترونیکی، آنها را دوباره به وب سایت خود هدایت کنید. این مشتریان بالقوه را از طریق اصول اولیه کسب و کار خود را هدایت.
مطالعات نشان می دهد که نرخ پاسخ هر خواننده تبلیغات روزنامه پایین است. این به دلیل تعداد خوانندگانی است که اسکن بیش از اضافه کردن خود را که واقعا علاقه ای به خدمات و یا محصولات خود را ندارد. اما خوانندگان آنلاین نتیجه مستقیم موتورهای جستجو هستند. این افراد می خواهند در مورد خدمات یا محصولات شما بیشتر بدانند. احتمال تبدیل بازدیدکنندگان به مشتریان بیشتر است. کمپین تبلیغاتی با eMarketing، هزینه یک کمپین تبلیغاتی به شدت پایین تر است. همین قوانین اعمال می شود اما با تلاش کمتر. شما نیاز به پیدا کردن بازار هدف خود را، آدرس علاقه خود را، و نشان می دهد که چگونه آنها می توانند بهره مند شوند.
معمولی، ezines و یا اطلاعیه ها به عنوان یک رسانه مبارزات انتخاباتی eMarketing خدمت می کنند. استفاده از این رسانه ها کسب و کار آنلاین شما را بهبود بخشد. در اینجا چگونه شما می توانید شروع:
Ezines: Ezines چیزی بیش از خبرنامه الکترونیکی نیست. چندین سرویس آنلاین وجود دارد که شما را در نوشتن یک ezine کمک خواهد کرد. اما از احتیاط استفاده کنید! بد کاريه که يه يزین براي کسي بفرستي که مشترک نشده باشه
اطلاعیه ها: اطلاعیه ها شبیه به یک اطلاعیه مطبوعاتی است. با استفاده از انتقال الکترونیکی اخبار به یک جعبه ایمیل، شما می توانید رویدادهای جدید، خدمات جدید، و محصولات جدید را بسیار سریع تر اعلام کنید. داغترین ابزار eMarketing امروز، کتاب های الکترونیکی داغ ترین ابزار بازاریابی قرن بیستم هستند. هنگامی که گوروهای اینترنتی مفهوم فروش خدمات یا محصولات خود را با یک کتاب الکترونیکی درک می کنند، بازار پرید. اضافه کردن یک کتاب الکترونیکی به ابزار خود را از eMarketing یک حرکت هوشمند است.
کتاب های الکترونیکی شامل پیوندهای پنهان (همانطور که در، آشکار نیست) است که کتاب خوان الکترونیکی بی تجربه نمی تواند آن ها را ببیند. این لینک ها به ترویج برنامه های وابسته و فروش خدمات یا محصولات شما کمک می کنند. خوانندگان از طریق کتاب الکترونیکی کلیک کنید و خود را در سایت خود را پیدا کنید.
کتاب های الکترونیکی یک رسانه eMarketing هستند که نیاز به برنامه ریزی دقیق دارند. در صورت فروش لوازم خانگی، توسعه یک کتاب الکترونیکی در مورد سگ ها منطقی نیست. برای موفقیت در eMarketing با کتاب های الکترونیکی، باید محتوای مربوط به کسب و کار خود را بنویسید. به عنوان مثال:
• بهبود صفحه اصلی – چگونه به طراحی آشپزخانه
• حسابدار – چگونه کسب و کارهای کوچک می تواند از CPA بهره مند شوند
• توسعه دهنده وب – چگونه یک وب سایت می تواند خط پایین کمک
eMarketing کسب و کار هزاران دلار تبلیغاتی را نجات داده است. این یک ابزار بازاریابی موثر است که هر کسب و کار باید استفاده از. با درک بهتری از اینکه چگونه eMarketing می تواند به بهبود کسب و کار شما کمک کند، شما می توانید برای یک کمپین eMarketing آماده شوید که از تمام انتظارات شما تجاوز خواهد کرد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *