آنلاین و آفلاین منفعل جریان درآمد هر دو حقایق هدایت جریان درآمد منفعل
جریان درآمد منفعل است اما یکی که شما تنها مورد نیاز برای صرف کار سخت به در آغاز، پس از آن شما ممکن است اجازه دهید آن را بدون هیچ ورودی اضافی اجرا، در حالی که هنوز هم نگه داشتن یک جریان منظم از پول نقد است. شما ممکن است جریان درآمد منفعل هر دو آنلاین و آفلاین ایجاد کنید. جریان درآمد منفعل آفلاین شامل اجاره آپارتمان، سهام و اوراق قرضه، و حق امتیاز است. جریان درآمد منفعل آنلاین شامل ایجاد سایت های اینترنتی، بازاریابی وابسته، عامل یک وبلاگ و وب سایت های عضویت منظم است. توضیحاتی که چرا استراتژی آنلاین تولید درآمد، به جای روش های آفلاین، جریان های درآمد منفعل بهتری ایجاد خواهد کرد.
جریان درآمد منفعل آنلاین نیاز به بسیار کمتر راه اندازی پول نقد
به طور معمول ، به جریان درآمد منفعل آنلاین خواهد شد مقدار راه اندازی بزرگ تقاضا نیست ، در حالی که برای ایجاد جریان درآمد منفعل آفلاین به احتمال زیاد نیاز به مقدار قابل توجهی از پول در شروع استفاده می شود. به عنوان مثال، اگر شما با خانه های لیزینگ به عنوان رویکرد آفلاین خود را کار می کنند، شما پرداخت اصلی برای به دست آوردن خانه ها در آغاز نیاز دارد. در مقابل، هنگامی که شما در حال ساخت وب سایت هستید، این کار را می توان عملاً بدون هیچ هزینه ای به هیچ وجه انجام داد.
جریان درآمد منفعل آنلاین به شما اجازه می دهد برای دریافت قابلیت های بازاریابی عالی
رویکرد آنلاین کمک خواهد کرد که شما ساخت مهارت شما لذت ببرید، مانند وبلاگ نویسی و یا ایجاد وب سایت، که می تواند کاملا رضایت بخش است. این به شما این فرصت را به بیرون رفتن در اصل به هر چیزی. همه ما ترجیح می دهیم برای به انجام رساندن چیزی که ما صرفا قدردانی نیست، اما کارآمد در، و شما حتی می توانید تولید بارهای heck از سرگرمی خود را با استفاده از استراتژی های آنلاین. اگر دوست دارید آماده سازی مواد غذایی، استخدام انتخاب کلیپ های ویدئویی که در آن شما به مردم نشان می دهد که چگونه شما دستور العمل های کامل خود را ایجاد کنید. هنگامی که شما را به مد هستند، ایجاد یک کتاب الکترونیکی و یا شاید مقالات محتوا است که تخصص خود را در طراحی و یا سبک نشان می دهد. قطعا شرایط متعددی وجود دارد که مردمی نمی خواهند برای تولید پول زیادی آفلاین مانند آنها باید آنلاین.
جریان درآمد منفعل آنلاین اجازه دهید شما انجام کسب و کار از هر نقطه شما هستند
جریان درآمد منفعل آنلاین را می توان از راحتی خانه خود را توسعه یافته است. لپ تاپ همراه با اتصال به اینترنت و شما باید در حال رفتن باشد. ایجاد جریان های درآمد منفعل آفلاین نه تنها یک کامپیوتر همراه با یک اتصال آنلاین را ضروری می کند.
با جریان درآمد منفعل آنلاین شما می توانید سرمایه گذاری های مختلف در یک زمان کوتاه توسعه
پس از شما کامل یک رویکرد کسب و کار آنلاین خاص و با بهره گیری از جریان درآمد منفعل از آن، آن را بسیار آسان برای کپی کردن روند. روش upswing و تکراری در کسب و کار آفلاین ساده نیست. شما حتی لازم نیست به یک بازار خاص بچسبید، شما می توانید به هر آنچه شما می خواهید را وارد کنید. این فقط در مورد گرفتن قابلیت های بازاریابی کامل است. لحظه ای که فتح می شود می توانید بر هر نوع بازار آنلاینی که ترجیح می دهید تسلط داشته باشد!
از طریق کل من بین رویکردهای آنلاین و آفلاین تفاوت و از شما خواسته اند به در نظر گرفتن یکی یا دیگری هنوز به عنوان اینترنت در حال تبدیل شدن به بخشی از فعالیت های روزمره در حال حاضر، هر نوع کسب و کار است که شهرت آنلاین ندارد به طور قابل توجهی از دست دادن. هر تکنیک آفلاین که انتخاب می کند به بی اعتنایی به اینترنت ارائه رقبای خود بخش شیر از بازار است.
اما اگر قرار است یک کسب و کار را شروع کنید، یک کسب و کار آنلاین می تواند نقطه شروع بزرگی باشد. شما هیچ کارگری برای پرداخت، بدون اجاره، درآمد سریع تر و جزئی راه اندازی پول نقد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *