یک دستورالعمل برای بازاریابی از طریق COVID-19 Pandemic 2021 شروع در تجارت ، داشتن مرجع معتبر در فضای خود بهترین راه برای جلب اعتماد مشتریان است. یا راه دیگری در اطراف آن است؟ آیا با جلب اعتماد مشتری و مشتری خود در طول زمان به مقام و مرجعی در فضای خود تبدیل می شوید؟
اقتدار ، نفوذ ، اعتبار – اعتماد مشتری بلافاصله به دست آمده از طریق شاخص های کاملاً اجتماعی یکی از محبوب ترین جایگاه ها به عنوان یک مارک یا تجارت است. برای درک چگونگی کسب اقتدار و اعتماد ، باید دو نوع اقتدار را که بیشترین اهمیت را در قرن 20 دارند ، درک کنیم و از آنها برای رسیدن به حداکثر موفقیت استفاده کنیم.
منظور من از كلمه مرجعيت ، شخص يا سازماني است كه در يك حوزه خاص ، معمولاً سياسي يا اداري ، قدرت يا كنترل دارد.
بنابراین چگونه ما ، به عنوان مشاغل تجاری یا مارک های شخصی ، سهم خود را از قدرت در حوزه خود کسب می کنیم؟ چگونه رهبر فكر می شویم و رهبری فكر و اعتبار را نشان می دهیم؟
با درک دو نوع اختیار که به مشتریان شما کمک می کنند: اقتدار الگوریتمی و اقتدار اجتماعی.
اقتدار الگوریتمی
در رابطه با شبکه های اجتماعی و رسانه ها ، اقتدار الگوریتمی توانایی دیده شدن توسط مخاطبان شما به صورت ارگانیک یا پولی است. الگوریتم ها پیچیده هستند. آنها جدیدترین و جدیدترین زیرساخت های دیجیتالی هستند که جامعه را اداره می کنند.
الگوریتم هایی ساخته شده اند تا ما را فریب دهند ، و توجه خود را با یک وعده پایان ناپذیر بخرند. اگر به پیمایش ادامه دهید ، سرانجام چیز متفاوتی خواهید دید ، و سرانجام ، آنچه می بینید شما را راضی خواهد کرد ، توجه شما را جلب کرده و سرگرم خواهد کرد.
اقتدار گيمينگ شده است. ما باید درک کنیم که اقتدار در رابطه با الگوریتم ها برای موفقیت یک کسب و کار از اهمیت حیاتی برخوردار است. توانایی شما در حضور در برابر مشتری ایده آل یا مشتری شما اولین قدم در قیف بازاریابی شما است. درک نحوه مکالمه با آنها و درست رساندن پیام رسانی در مراحل بعدی خواهد بود. اما قبل از اینکه بخواهید یک برنامه بازاریابی را تنظیم کنید ، مهم است که بفهمید کدام الگوریتم ها را باید هدف قرار دهید و چگونه آنها را برای به دست آوردن اقتدار الگوریتمی استفاده کنید.
اگر هر زمان را در فیس بوک ، لینکدین ، ​​اینستاگرام یا تعدادی دیگر از شبکه های اجتماعی که توسط این الگوریتم های پیچیده اداره می شوند ، سپری کنید ، احتمالاً دوست یا مجموعه ای از دوستان خاص دارید که همیشه آنها را می بینید. خیلی اوقات وقتی این شخص را ارسال می کنید ، احتمالاً خیلی زود در فید خود می بینید. به احتمال زیاد افرادی هستند که بندرت از آنها می شنوید یا متوجه می شوید از آنها دور هستید بدون اینکه لزوما بخواهید آنها را داشته باشید. متأسفانه ، چون این یک شبکه اجتماعی است ، الگوریتم ها اکنون شبکه های اجتماعی ما و کسانی را که می بینیم دیکته می کنند.
هدف این الگوریتم ها این است که سرگرم کننده ترین یا مرتبط ترین اطلاعات را به شما نشان دهند. بیایید به گوگل نگاهی بیندازیم ، هدف آن ارائه ارزشمندترین ، مرتبط ترین و واضح ترین پاسخ ، در سریع ترین زمان ممکن است. بنابراین هدف آن در اینجا این نیست که شما را از چیزهایی که می خواهید به آن متصل شوید دور کنید ، بلکه صرفاً پیش بینی ، فرض بردن از مواردی است که ممکن است از آن لذت ببرید و قرار دادن آن در بالای SERP (صفحه نتایج موتور جستجو).
از طرف دیگر ، شما فیس بوک دارید که هدف آن به شرح زیر است:
“مأموریت فیس بوک این است که به مردم قدرت ایجاد جامعه و نزدیک کردن جهان به هم را بدهد. مردم از فیس بوک برای برقراری ارتباط با دوستان و خانواده ، کشف اتفاقات در دنیا و به اشتراک گذاشتن و بیان موارد مهم برای آنها استفاده می کنند. ”
فیس بوک از الگوریتم خود استفاده می کند تا به شما نشان دهد افراد دیگری که با آنها تماس می گیرید چه افرادی هستند که دوستشان هستند.
و سپس سمت پولی الگوریتم وجود دارد. چگونه فیس بوک یا گوگل درآمد کسب می کنند؟ تبلیغات.
بنابراین برای نشان دادن تبلیغات شما باید یک سرویس رایگان بسیار با ارزش داشته باشند. آیا تاکنون به این فکر کرده اید؟ عملکرد اصلی Google رایگان است. میلیاردها صفحه ارجاع متقابل در میلی ثانیه.
فیس بوک زیرساخت دیجیتالی میلیاردها پروفایل و صدها میلیون کسب و کار را اداره می کند. همه به صورت رایگان برای کاربران آن است. به نظر می رسد رایگان ، داده ها و املاک و مستغلات مورد توجه کاربران اکنون اجاره ای هستند.
بنابراین شما می توانید یک تن پول برای تبلیغات هزینه کنید ، و باید این کار را انجام دهید ، اما همچنین باید بدانید که چگونه می توانید پیرو ارگانیک را پرورش دهید و به صورت ارگانیک و بدون صرف هزینه ای ترافیک ایجاد کنید. و این همان اقتدار الگوریتمی است.
پتانسیل ویروسی شدن و دیده شدن آن توسط میلیون ها نفر. این موارد در موارد مختلفی پیش بینی شده است اما شما می توانید آن را به چند ویژگی اصلی خلاصه کنید:
بسیار سرگرم کننده
مربوط
تکان دهنده / متفاوت / باعث کنجکاوی می شود
در مدت زمان کوتاهی دارای بینایی است که به سرعت افزایش می یابد
آموزنده یا بحث برانگیز
اغلب خنده دار یا بسیار احساساتی استناد می کند
اما این ویدئوها به طور کلی بعد از فیلم اول ویروسی نمی شوند ، این یک روند ایجاد مخاطب شما و یادگیری نحوه استفاده از اقتدار الگوریتمی برای نمایش در مقابل مشتریان و مشتریان ایده آل شما با اطلاعات مربوطه است.
هر الگوریتم دارای مجموعه متغیرهای متفاوتی است که به وسیله آنها اقتدار الگوریتمی کسب می کنید. مانند گوگل ، و عوامل موثر در سئو و رتبه بندی شماره 1. حتی اگر Google و YouTube متعلق به یک شرکت باشند ، الگوریتم های حاکم بر آنها کمی متفاوت است.
اینستاگرام و فیس بوک همانند ، حتی اگر متعلق به یک شرکت باشند ، الگوریتم های حاکم بر میزان دیده شدن شما و پیروان یا افرادی که شما را دنبال نمی کنند ، بین هر سیستم عامل متفاوت است.
برای اینکه موفقیت را با اقتدار الگوریتمی ببینید ، باید درک کنید که با کدام الگوریتم شروع کنید و همه کارها را انجام دهید. یک دنباله روی یک الگوریتم بسازید ، با الگویی که بیشترین معنی را دارد شروع کنید و پس از ایجاد یک دنباله روی در یک شبکه اجتماعی ، آن را بسازید ، عمل ایجاد یک دنباله روی یک الگوریتم بسیار آسان تر می شود. شما نه تنها می دانید که چگونه افراد زیر را ایجاد کنید ، بلکه می دانید چه محتوایی کار می کند و روند کار چقدر طاقت فرساست …
با استفاده از اقتدار الگوریتمی به مشتریان ایده آل خود دسترسی پیدا کنید ، بهترین روش ها را درک کنید و همه کارها را برای انجام بازی های الگوریتم انجام دهید.
اقتدار اجتماعی
اقتدار اجتماعی اعتماد فوری مصرف کننده به مردم است که از نظر آنها بسیار معتبر است. اگر می خواهید بهترین مسقف در سطح شهر را بشناسید که ممکن است در Google جستجو کنید ، اینجاست که اقتدار الگوریتمی وارد می شود ، می توانید با همسایگان خود که یک سقف جدید گذاشته اند تماس بگیرید و از تجربه آنها بپرسید. یا ممکن است با دوست خود که یک پیمانکار عمومی است تماس بگیرید و از او بپرسید که بهترین و مقرون به صرفه ترین بام در شهر چه کسی است.
بسته به اینکه چه پاسخی می گیرید ، اعتماد به نفس زیادی در انتخاب خود دارید یا کمی. این بر اساس اقتدار اجتماعی یا میزان اعتباری است که شما بر اساس مارک تجاری و اقتدار نام تجاری خود ، وب سایت ، بررسی های خود ، جایی که در مجله ها معرفی شده اید یا چه جوایزی را برده اید ، دوست و خانواده شما ممکن است کسب کنید در مورد تجربیات خود و هر نشانه دیگری که ممکن است مشتری را متقاعد کند اعتماد کند که شما به وعده نام تجاری خود عمل خواهید کرد ، بگویید.
اقتدار اجتماعی از همان اولین مشتری شما ساخته می شود و در هر قسمت از سفر یا تجربه مشتری ریخته می شود. من به یاد می آورم که در یک مراسم در لاس وگاس در حال تماشای سخنرانان در یک کنفرانس بودم … مطمئن نیستم چه کسی آن را گفت اما خدمه یک ترکیب تمام ستاره بودند. میلیاردر Naveen Jain و دیگران در آنجا بودند و کسی گفت ، “شما میراث خود را می سازید یا آن را نابود می کنید” ، و من از صمیم قلب با این احساس موافقم. شما یا میراث و اقتدار اجتماعی خود را می سازید یا آن را از بین می برید و باید اطمینان حاصل کنید که در هر مرحله از راه آن را می سازید.
ضروری است که هر قطعه از مسافرت مشتری تجربه مثبت مشتری را ایجاد کند ، بنابراین وقتی می خواهید تجربیات آنها را مرور کنید ، نه تنها بیش از هر چیزی بود که انتظار داشتند ، بلکه آنها می خواهند هر زمان که از آنها خواسته شود به دوستانشان بگویند در مورد تجربه ای که با شما داشتند
اقتدار اجتماعی از طریق برندسازی قدرتمند ساخته می شود ، نوعی نام تجاری که بیش از هر چیز با سبک و لطف ، طرفداران پرشور ، بررسی های عالی و ایجاد اعتبار شما در حوزه اجتماعی تحقق یابد. به نظر می رسد مانند نمایش در Entrepreneur باشد ، می تواند مانند 10 یا 100 بررسی 5 ستاره باشد ، می تواند مانند یک حضور دیجیتال آنلاین حرفه ای به نظر برسد ، اما بهتر است وقتی از روز اول ساخته شده است با تمام موارد فوق و موارد دیگر استفاده شود .
بنابراین برای پاسخ به س questionsالات من در ابتدا ادعا کردم. اعتماد یا اقتدار کدام یک حرف اول را می زند؟ خوب ، آنها هر دو به طور همزمان ساخته شده اند ، یک سری چیزهای کوچک و مفید بین تظاهرات اقتدار و جلب اعتماد مشتریان شما ، سرویس دهی به نیازهای آنها و کسب اعتماد بیشتر و ایجاد قدرت بیشتر از طریق صدای آنها و تایید شما و محصول یا نام تجاری شما.
اقتدار اجتماعی و اقتدار الگوریتمی از ضروریات نه تنها موفقیت در تجارت بلکه تسلط بر بازار شما و ایجاد حضوری قدرتمند در مهمترین قطعه املاک و مستغلات است که این روزها وجود دارد – صفحه نمایش ما. از آنها استفاده کنید تا مطمئن شوید برند شما در دوره داروینیسم کارآفرینی موفقیت می بیند و رشد می کند.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *