5 کلید برنده وب سایت استراتژی محتوا گرفتن بازدید کنندگان واجد شرایط به وب سایت شما مانند جام مقدس بازاریابی آنلاین است. و وقتي اونا اونجا هستن ميخواي اونا رو اونجا نگه داري
داشتن محتوایی که مربوط، جذاب و قانع کننده است، کلیدی برای نگه داشتن بازدید کنندگان در وب سایت شما است. اما چطور يجوري اينکارو ميکني؟
در اینجا پنج راه برای ساخت توجه گرفتن محتوا بازدید کنندگان خود را نمی تواند مقاومت در برابر.

* Less is MoreOn your home page, visitors want to know immediately who you are, what you do, how you help them, and why they should choose you.
انتخاب کلمات درست برای این واقعا مهم است. شما می خواهید از نظر عاطفی درگیر متن و تصاویر است که به نفع غنی، توجه فرمان، کنجکاوی را به هم می زند، و آنها را به عمل منجر می شود.
تیترهای قدرتمند کرافت.
در جملات کوتاه بنویسید.
ساده نگهش دار .
کپی نویسان حرفه ای می توانند به شما کمک کنند تا پیام خود را به شیوه ای قدرتمند بیان کنید تا بازدیدکنندگان شما بلافاصله بدانند که در جای مناسب قرار دارند.

* Keyword RichWrite for your audience but also keep search engines in mind. آیا تحقیقات برای دیدن چه عبارات کلمه کلیدی بالا مخاطبان بازار هدف خود را با استفاده از برای پیدا کردن انواع خدمات و یا محصولات شما ارائه می دهند.
بدون “پر کردن”، ترکیب این کلمات کلیدی در متن کپی وب سایت خود را. نه تنها شما خواهد بود صحبت کردن زبان مخاطبان خود را، اما شما رتبه بهتری در نتایج جستجو نیز هست.

* Build TrustPeople want to do business with those who are professional, reliable, and get proven results. بهشون دليلي نده که بهت شک کنن
اطمینان حاصل کنید که شما این پایگاه های تحت پوشش:
• با دقت غلط وب سایت خود را برای خطاهای املایی و دستور زبان
• تمام لینک ها را بررسی کنید تا اطمینان حاصل شود که همه آنها به درستی عمل می کنند
• اضافه کردن گواهی نامه از مشتریان شاد
• نتایجی را که برای دیگران ایجاد کرده اید آشکار کنید
• نشان دادن رهبری فکر خود و مزایای رقابتی.

* آسان به بازدید کنندگان ScanBusy کلمه وب سایت خود را برای کلمه نمی خواند. این واقعا مهم است که مطمئن شوید که نکات برجسته پیام خود را می توان از یک نگاه سریع به پایین صفحه gleaned.
این بدان معنی است که با استفاده از نام تجاری هماهنگ عنوان رنگ است که با یک فونت بزرگتر و همچنین چهره فونت های مختلف جسورانه برای کمک به راهنمای چشم بازدید کننده خود را پایین صفحه.
استفاده از نقاط گلوله (اما نه بیش از حد بسیاری) و جعبه تماس با توجه به نقاط کلیدی تماس بگیرید. اضافه کردن عکس های مربوطه و گرافیک برای جلب چشم در و اضافه کردن علاقه. همچنین استفاده از فضای سفید.

* Calls to ActionEvery page should be designed and written with a logical call to action you’d like them to take. گذشته از داشتن لینک یا دکمه در پایین هر صفحه که خواننده را به گام بعدی خود هدایت می کند، در اینجا برخی پیشنهادهای دیگر:
• ارائه giveaway رایگان مربوطه است که می تواند اطلاعات تماس خود را که شما را قادر به ساخت عامل دانستن، مانند و اعتماد با مخاطبان خود را ضبط
• نمایش شماره تلفن خود را در یک مکان برجسته برای افزایش بیشتر عامل اعتماد
• ارائه مشاوره رایگان
• ویژگی کوپن یا پیشنهاد ویژه.
اگر وب سایت شما تبدیل بازدید کنندگان به منجر و یا فروش نیست، ترکیب این راهنمایی برای کمک به شما اهرم وب سایت خود را به عنوان یک راه قدرتمند برای اتصال با چشم انداز. نیشگون گرفتن ساده می تواند متفاوت بزرگ در نتایج شما رسیدن به و با تبدیل را.
و اگر شما بسیاری از این راهنمایی در محل اما وب سایت خود را هنوز هم انجام ضعیف است، سپس آن زمان برای صحبت کردن با یک حرفه ای وب سایت است که می تواند تجزیه و تحلیل سایت انجام دهد و کشف مشکلات دیگر شما ممکن است آگاه نیست اتفاق می افتد.

توسط irmusic4

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *