اولین قدم برای تغییر رنگ مو، استفاده از پودر یا کرم دکلره است. ترکیب اکسیدان مناسب و پودر دکلره، باعث خارج شدن پیگمنت موها میشود. یعنی با قرار دادن این ترکیب بر روی مو، رنگدانه های مو از بین رفته و مو عملا بی رنگ میشود. در این حالت میتوانید رنگ موهای خود را به هر رنگی که دلتان میخواهد تغییر دهید. بنابراین اگر سعی دارید موهای تیره ی خود را بلوند نمائید، ابتدا باید پایه ی رنگ موهای خود را چند درجه روشن کنید که این وظیفه را دکلره انجام می دهد.
یکی از بهترین برندهای پودر دکلره، پودر دکلره آوایی می باشد که در بین آرایشگران زنانه، از محبوبیت بالایی نیز برخوردار است که در این مقاله به بررسی کامل این پودر دکلره خواهیم پرداخت.
پودر دکلره می تواند در زمان کم موها را چندین درجه روشن کند کاری که رنگ مو نمی تواند انجام دهد. در مقایسه با رنگ مو پودر دکلره بسیار قوی تر است و زمان استفاده از آن باید دقت بیشتری کرد. اکثر برندها در ترکیبات پودر دکلره از آمونیاک به عنوان ماده ایی برای باز کردن فولیکول مو استفاده می کنند. آمونیاک باعث باز شدن فولیکول مو می شود با باز شدن فولیکول مو رنگدانه های مو از آن خارج شده و مو روشن می شود.
پودر دکلره آوایی خوبه؟
از آنجایی که آمونیاک یک ماده بسیار آسیب رسان به مو می باشد برند آوایی با جایگزین کردن ترکیبات دیگر میزان آمونیاک موجود در این محصول را به صفر رسانده و با وجود روشن کردن موها تا پایه مورد نظر هیچگونه آسیبی به آنها نمی رسد. به دلیل باز شدن فولیکول های مو بعد از دکلره کردن موها ممکن است رطوبت خود را از دست بدهند و خشک و زبر شوند به همین دلیل پودر دکلره آوایی حاوی آلوئه ورا می باشد تا رطوبت از دست رفته موها را به آنها برگرداند و باعث افزایش شادابی و زیبایی موها شود.
 یکی از مشکلاتی که اکثر افراد در استفاده از پودرهای دکلره دارند ایجاد گرد و غبار در زمان استفاده می باشد که می تواند مشکلات تنفسی ایجاد کند. در این میان برند آوایی پودرهای دکلره را به گونه ایی ترکیب کرده که هیچگونه گرد و غباری ایجاد نکند. همچنین پودر دکلره آوایی رایحه خوشایند وانیل دارد که استفاده از آن را لذت بخش تر می کند.
پودر دکلره آوایی خوبه؟
پودر دکلره آوایی خوبه؟
پودر دکلره آوایی خوبه؟
برند آوایی از سال ۱۳۸۴ با تولید لوازم آرایشی برای مو و ناخن از مشهورترین های این حوزه می باشد. استفاده از عصاره آلوئه ورا، روغن آرگان، کراتین و رایحه های جذاب و بیاد ماندنی وجه تمایز این برند با سایر برندها می باشد. همچنین طراحی، ظاهر زیبا و کیفیت بالا این برند را در گروه محصولات لوکس قرار داده است، که باعث شده جایگاه ویژه ایی در میان کشورهای خاورمیانه پیدا کند.
محصول پودر دکلره این شرکت یکی از بهترین محصولات این شرکت است. با توجه به توضیحاتی که در بالا ارائه شد، میتوان گفت که نسبت به سایر برندهای داخلی، کیفیت بالاتری دارد و برای استفاده مناسب تر است.

source

source

توسط admin