مریم امیر جلالی با انتشار این عکس در فضای مجازی غم سالگرد فوت برادرش را به اشتراک گذاشت
مریم امیرجلالی بازیگر مطر ح و خوشنام کشورمان است که در تاریخ 29 آذر 1326 در تهران متولد شده. مریم امیرجلالی ازدواج کرده است و یک فرزند دختر به نام هدیه حاصل ازدواج ایشان می باشد. دختر مریم امیرجلالی در کانادا زندگی می کند و ایشان زیاد برای دیدن دخترش به کانادا سفر می کند. شایعات زیادی مبنی بر ازدواج علی دایی با دختر مریم امیرجلالی بر سرزبان ها افتاده است که ایشان این شایعات را تکذیب کرده اند.
مریم امیرجلالی
نام : مریم امیرجلالی
زمینه فعالیت : سینما و تلویزیون
متولد : 29 آذر 1326 تهران
محل زندگی تهران
پیشه : بازیگر
تحصیلات : فوق دیپلم حسابداری
سال های فعالیت : 1374 تاکنون
فرزندان : هدیه
دارای مدرک فوق دیپلم حسابداری بوده و چهار خواهر و برادر دارد ، پدرش مرحومش بازنشسته ارتش بود و شهرت وی بیشتر به خاطر بازی در مجموعه های طنز سال های دهه 80 خورشیدی می باشد.
مریم امیرجلالی
اصالت
من بارها گفتم که ملایری و اراکی و … نیستم و تنها مادر من متولد اراک بوده. او هم پس از ازدواج به تهران آمد و من نیز متولد همین جا هستم.
شروع فعالیت
او از وقتی که در سریال های طنز شروع به بازی کردن کرد ، به شهرت فراوانی رسید . به خصوص در سریال های ماه رمضان رضا عطاران . مریم امیر جلالی از سال 73 وارد دنیای بازیگری شد که اولین مجموعه ی همکاری اش با خانم مینا جعفر زاده و آقای بهمن زرین پور بود که در سریال زیر گنبد کبود اولین نقش خود را ایفا کرد .
کارمند وزارت بازرگانی
مریم امیرجلالی قبل از شروع بازیگری کارمند وزرات بازرگانی بود.
او به عنوان رییس تمرکز حساب ها در شهر و روستا مشغول بوده و همزمان با انتشارات خوارزمی به عنوان مدیر مالی و در شرکتهای ساختمانی سنگ و ستون نیز که در سال 1378 بازنشسته شد.
مریم امیرجلالی
وضعیت ازدواج و همسر مریم امیرجلالی
من 29 بهمن سال 49 روز عیدغدیر ازدواج کردم. آن زمان عروسی ها خیلی ساده بود. مثل الان نبود که هزارتا چشم و هم چشمی و تجملات باشد. من سفره عقدم را خودم چیدم. سفره عقد خودم که سهل است حتی سفره عقد دخترم را هم که سال ها بعد بود (سال 73) خودم چیدم. کارت عروسی هم نداشتم. همه مهمان ها را حضوری یا تلفنی دعوت کردیم. عروسی ساده و کوچکی بود. اصلا کارت عروسی هم مثل الان از واجبات عروسی نبود.
تاکنون هیچ عکسی از همسر مریم امیرجلالی منتشر نشده است.
اطلاعات زیادی از خانواده وی در دسترس نیست ولی او یک دختر بنام هدیه و دو نوه دارد که یک نوه او به نام کمند است .دختر خانوم امیر جلالی در خارج از ایران ساکن هستند و همانجا زندگی میکنند.
مریم امیرجلالی
ماجرای ازدواج علی دایی با دختر مریم امیر جلالی
مدتی از مجید یاسر بعنوان داماد وی یاد میشود و بعد از مدتی نیز علی دایی را داماد وی معرفی کرده که هر دو مورد کذب بود و دخترش در خارج از ایران زندگی میکند.
در کلبه ما رونق اگر نیست صفا هست
من دختر یک درویش هستم. بنابراین از تجملات بیزارم. تنها چیزی که من از پدرم به خاطر دارم این است که تابلویی روی دیوار داشت که روی آن یک بیت شعر نوشته شده بود : در کلبه ما رونق اگر نیست صفا هست هرجا که صفا هست در آن نور خدا هست.
شهرت و تئاتر !
بازی زیبای وی در سریال خانه بدوش رضا عطاران در سال 1383 مورد استقبال مردم قرار گرفت و از وی چهره شناخته شده ای ساخت ، علاقه ای به تئاتر ندارد و می گوید صریح تر بگویم کار در تئاتر را دوست ندارم.
مریم امیرجلالی
وضع مالی و ماشین قبل از انقلاب
عده ای فکر می کنند که اگر خانم امیرجلالی ماشین فلان قیمت زیر پایش است پولش را از بازی در نقش هایی که بازی کرده به دست آورده است. در صورتی که به این افراد می گویم 
نه عزیز من بنده از این راه به این پول ها نرسیده ام.
کسانی که من را می شناسند می دانند که قبل از بازیگر شدنم و قبل از انقلاب بهترین ماشین زیر پایم بوده است آنقدر به شخصیت کاری ام اهمیت می دهم که به دلیل پول در هر کاری بازی نمی کنم.
مریم امیرجلالی
علاقه من به موسیقی بر کسی پوشیده نیست
من از دوران کودکی ام به این حرفه علاقمند بودم و همیشه دوست داشتم در بستری درست این هنر را دنبال کنم و خب مدتی قبل شرایط پرداختن به موسیقی برایم فراهم شد و به همین دلیل تصمیم گرفتم در راستای بازیگری به هنر موسیقی که همواره برای من در الویت قرار داشت بپردازم.
وی تا کنون چندین کنسرت حضور داشته و رسما او را باید یک خواننده تمام عیار بدانیم.
مریم امیرجلالی
آشپزی و دست پخت
خدا را شکر دست پختم هم خوب است و میهمانانم موقع خوردن راضی بوده اند. من همیشه با عشق آشپزی می کنم ، آشپزی ای که با عشق نباشد اصلا به درد نمی خورد.
آدم رک و صریحی هستم
من آدم خیلی رک وصریحی هستم و احساسم را نسبت به آدم ها بروز می دهم و برخلاف عده ای بیخودی نقش بازی نمی کنم.
علاقه به گل و گیاه
از خرید وسایل اضافی به خصوص در سفر بیزارم. به همه کسانی هم که به منزل من می آیند گفتم که برای من هیچ وسیله ای نیاورند. تنها چیزی که علاقه دارم ، گل و گلدان است.

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

source

توسط admin