تمجید رسانه آمریکایی از خط دفاعی و ستاره گلزن ایران
رسانه آمریکایی خط دفاع تیم ملی فوتبال ایران را قدرتمند خواند و از «آزمون» و «طارمی» به عنوان ستاره‌‌های تیم ملی یاد کرد.
به گزارش خبرگزاری فارس، سایت «هرالد» ضمن تمجید از خط دفاعی تیم کارلوس کی‌روش نوشت: تیم ملی ایران در مسابقات مقدماتی جام جهانی فوتبال با 8 پیروزی و یک تساوی از 10 بازی پرقدرت ظاهر شد.، با این حال، برابر تیم‌های آمریکا، ولز و انگلیس بازی‌های دشواری در پیش دارد.البته فوتبال یک بازی بسیار غیرقابل پیش بینی است.
این رسانه آمریکایی از خط دفاعی ایران صحبت کرد و نوشت که ایران یک ساختار دفاعی قوی دارد زیرا تنها دو بار در مرحله گروهی جام جهانی 2018 مقابل تیم‌هایی مانند اسپانیا و پرتغال گل خورد.
سایت هرالد متذکر شد: سردار آزمون، مهاجم 27 ساله بایرلورکوزن، بهترین گلزن این کشور است. او در این فصل در «بوندس‌لیگا» در بهترین حالت خود قرار نداشت، اما انگیزه دارد تا برای کشورش در جام جهانی بازی کند.
این رسانه آمریکایی در ادامه نوشت: از طرفی «مهدی طارمی» برای پورتو پرتغال عالی کار کرده است. ایران به یک تمام کننده باکیفیت نیاز دارد که بتواند موقعیت های خود را از روی ضربات به پایان برساند و طارمی این گزینه برای آنها خواهد بود.
 
ویژه :
کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت متعلق به سایت فوتبال ایران است و استفاده از مطالب با ذکر منبع بلا مانع است.

source

source

توسط admin