دنیای متفاوت تکنولوژی
ممیزی محتوا بررسی محتوای قدیمی برای به روز رسانی یا تغییر آن است. تولید کنندگان محتوا آنقدر بر روی ایجاد محتوای جدید تمرکز کرده اند که فراموش می کنند آنچه را که قبلا نوشته اند بررسی کنند. ما در این مقاله اهمیت ممیزی محتوا را به شما نشان می دهیم و راهکار هایی برای انجام ممیزی محتوا در اختیار شما قرار می دهیم.
در این قسمت چند دلیل برای اهمیت ممیزی محتوا و انجام آن می آوریم. این دلایل عبارتند از:
شاید جمع آوری تمام پست ها زمان بر به نظر برسد. خوشبختانه ابزار های تجزیه و تحلیل سایت مانند گوگل آنالیتیکس می تواند به شما کمک کند. شما باید موارد زیر را در ممیزی محتوا بررسی کنید:
در این قسمت معیار هایی را معرفی می کنیم تا در ممیزی محتوای خود بررسی کنید:
اگر یکی از اهداف محتوای شما ایجاد یک انجمن در وبسایت شماست، باید بدانید که چه نوع محتوا و موضوعاتی باعث ایجاد گفتگو می شوند. اگر قسمت نظرات وبلاگ شما فعال نیست، نظرات پست های اجتماعی خود را بررسی کنید.
برخی از بازاریابان محتوا، اشتراک گذاری را یکی از مهم ترین معیار های محتوای خوب تلقی می کنند. نظارت بر محوبیت محتوای شما می تواند به شما کمک کند موضوعاتی را که احتمالا مخاطبان را جذب می کند، پیدا کنید. برای مثال کسب و کار هایی که می دانند که بیشتر نرخ تبدیلشان از صحفه اینستاگرام است، دوست دارند در اینستاگرام محتوای جذاب تولید کنند.
در حالت ایدئال محتوای شما ترافیک ارگانیک زیادی دریافت خواهد کرد. اگر این اتفاق نمی افتد، احتمال دارد در این موارد مشکل داشته باشید:
با ارزیابی منظم معیار های ترافیک ارگانیک در ممیزی محتوای خود، می توانید کار خودتان را اصلاح کنید یا از نو شروع کنید.
آیا بازدیدکنندگان وبسایت وارد سایت شما می شوند و بدون درگیر شدن با محتوای شما از آن خارج می شوند؟اگر گوگل آنالیتیکس نتوانید اسکرول، کلیک یا سایر تعاملات با محتوای شما را قبل از خروج کاربر تشخیص دهد، این عامل را یک پرش در نظر می گیرد. نرخ پرش بالا نشانه محتوای بد است.
بک لینک های شما تغییر خواهند کرد. روز اول که یک محتوای جدید منتشر می کنید، ممکن است دو تا سه بک لینک داشته باشید. یک سال بعد احتمالا حدود ۶۰۰ بک لینک خواهید داشت؛ اما همه بک لینک ها خوب نیستند. اگر ۵۰۰ بک لینک به طور بالقوه برای وبسایت شما خطرناک باشد، منجر به تولید اسپم می شود.
کاربران بازگشتی برای کسب و کار شما بسیار مفید هستند. البته هدف شما باید جذب مخاطبان جدید باشد. در حالت ایدئال، ترکیبی از این دو بسیار عالی است.
اگر بیشتر ترافیک شما از گوگل است، بر روی تولید محتوا در سایت سرمایه گذاری کنید. اگر ایمیل مارکتینگ برای شما جواب می دهد، این کار را انجام دهید.
اگر هدف شما برای ایجاد محتوای جدید افزایش نرخ تبدیل است، باید بر روی این قسمت تمرکز کنید. ممیزی محتوا به شما کمک می کند تا تصمیم های هوشمندانه ای برای رسیدن به اهدافتان بگیرید.
براساس اهداف محتوایی خود، باید تصمیم بگیرید که آیا محتوای شما مفید است یا خیر. هر قسمت از محتوایی که بررسی می کنید، باید اهداف خود را در نظر بگیرید. تکرار موفقیت هایتان می تواند به شما در تولید محتوا کمک کند.
اگر می خواهید اطلاعاتی اضافی برای ممیزی محتوا به دست آورید، در این قسمت به طور خلاصه به موارد بیشتری اشاره می کنیم. شما در ممیزی محتوا باید به این موارد توجه کنید:
اکنون که دانش کافی درمورد ممیزی محتوا و نحوه انجام آن دارید، وقت آن است که این موارد را در سایت خود پیاده کنید. ممیزی محتوا را امتحان کنید و از آن برای بهبود سئو سایت خود استفاده کنید.
info@bizzone.ir آدرس ایمیل
02191004425
تیم تخصصی بیزون متشکل از افرادی است که دقیقا متناسب با اهداف شما دیجیتال مارکتینگ کسب و کارتان را به عهده می گیرد. مهم نیست کجای مسیر قرار دارید، همیشه راهی برای پیشرفت هست.
تمامی حقوق مادی و معنوی این وبسایت متعلق به گروه دیجیتال مارکتینگ بیزون می باشد.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin