راهنمای خرید برای خودرو اولی‌ها
بلاگ دیوار –
زامیاد از جمله شرکت‌های تولیدکننده خودروهای تجاری است که در حال حاضر در زمینه فروش خودروهای حمل مسافر، وسایل نقلیه سبک، نیمه سنگین و سنگین تجاری و ماشین‌آلات تجاری بیشترین فروش را دارد. از جمله وانت‌های معروف این شرکت نیز وانت پادرا پلاس، پیکاپ زاگرس و وانت نیسان است. در ادامه با ما همراه باشید تا شرایط فروش وانت زامیاد را به همراه به بررسی محصولات وانت زامیاد در بازار داخلی و عملکرد شرکت زامیاد را در شش ماه نخست امسال پرداخته‌ایم.
عناوین این مطلب
همانطور که گفته شد وانت پیکاپ زاگرس از جمله وانت‌های معروف گروه خودروسازی زامیاد است که به زودی قرار است توسط شرکت زامیاد وارد بازار شود. تولید آزمایشی این محصول از آبان ماه امسال شروع شده است. 
وانت پیکاپ زاگرس
از جمله مشخصات فنی این خودرو می‌توان به این موارد اشاره کرد:
وانت پادرا پلاس
این محصول جزو خودروهای قدیمی شرکت زامیاد است که در دو تیپ بنزینی و دو گانه سوز به بازار عرضه می‌شود. تیپ بنزینی آن به قیمت ۳۸۳ میلیون تومان و تیپ دو گانه سوز آن به قیمت ۴۵۰ میلیون تومان در بازار فروخته می‌شود.
وانت نیسان زامیاد
این خودرو جزو قدیمی‌ترین خودروهای شرکت زامیاد است که پیش از ۴ دهه حضور فعال داشته و هوادار زیادی دارد. شرایط فروش وانت زامیاد برای ان خودرو به شرح زیر است:
باید توجه داشت هرگونه افزایش هزینه‌های دولتی و قانونی تا قبل از فاکتور این خودروها بر عهده مشتریان محترم است. نوع لاستیک نیز بر مبنای موجودی زمان تحویل مشخص و دعوتنامه بر آن اساس صادر می‌شود.
آگهی‌های خرید و فروش خودرو
به گفته سید محسن مرتضوی، مدیر عامل شرکت زامیاد،‌ این شرکت توانسته در شش ماه ابتدایی سال جاری بیش از ۲۰ هزار نوع خودرو تجاری تولید نماید که از جمله آنها وانت پادرا پلاس بنزینی و دوگانه سوز، وانت زامیاد بنزینی، دوگانه سوز، دیزل و کارون است.
این فروش سبب شده تا نسبت به سال گذشته شرکت زامیاد ۲۰ درصد افزایش فروش داشته باشد. همچنین این شرکت توانسته رشد ۱۶۰ درصدی به لحاظ تعداد و ۲۶۹ درصدی به لحاظ ریالی را نسبت به مدت مشابه در سال گذشته کسب نماید که این مقدار قابل توجه است.
از دیگر دستاوردهایی که مدیر عامل شرکت زامیاد به آنها اشاره کرد شامل این موارد است:
در دیوار بخوانید:
***
شما می‌توانید جدیدترین اخبار خودرو را در بلاگ دیوار بخوانید
چری اومودا؛ شاسی‌بلند باشکوه و اسپرت با نام جدید فونیکس FX
مراحل ترخیص خودرو از پارکینگ؛ راهنمای کامل فرایند ترخیص و مدارک لازم
واردات کیا سراتو ۲۰۲۲ توسط سایپا! بله یا نه؟
فروش لیزینگی محصولات سایپا و ایران خودرو
آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
سلام! به اکانت کاربری خود وارد شوید
بازیابی پسورد
پسورد شما به ایمیل شما ارسال خواهد شد

source

source

توسط admin