تیم ملی ایران در جام جهانی قطر در هتل لوکس و زیبای الریان اقامت دارد که حواشی زیادی داشته است
تیم ملی ایران توانسته برای دومین بار پیاپی در رقابت ها جام جهانی حضور یابد و افتخار آفرینی کند. این دوره از مسابقات جام جهانی در کشور قطر برگذار خواهد شد که این موضوع خودش حواشی زیادی داشته است. جام جهانی قطر بیست و دومین دوره از سری رقابت های جام جهانی می باشد که در تاریخ 29 آبان به صورت رسمی آغاز خواهد شد. تیم ملی ایران در جام جهانی قطر در هتل لوکس الریان اقامت دارد که در مرکز شهر می باشد. هتل الریان یکی از هتل های گران قیمت دنیا می باشد که با نزدیک شدن به تاریخ شروع جام جهانی قطر قیمت ایقامت در این هتل نیز روزانه افزایش پیدا می کند.
جام جهانی قطر
هتل «الریان» قطر که در مرکز شهر دوحه قرار داد، به عنوان محل اقامت تیم ملی فوتبال ایران در مسابقات جام جهانی ۲۰۲۲ انتخاب شده است؛ هتلی که با بیش از ۲۰۰ اتاق، علاوه‌بر میزبانی از تیم ملی فوتبال ایران، می‌تواند پذیرای گردشگران فوتبالی باشد که برای تماشای مسابقات تیم‌های کشورشان از مقاصد گوناگون به قطر سفر می‌کنند.
هتل الریان قطر در سال ۲۰۱۶ ساخته شده و تنها یک سال بعد از ساخت، بازسازی شد. این هتل از مجموعه هتل‌های گروه «هیلتون» محسوب می‌شود که در فاصله ۲۲ کیلومتری فرودگاه بین‌المللی «حمد» دوحه قرار داد و به‌واسطه واقع شدن در مرکز شهر، مکانی ایده‌آل برای مسافران جام جهانی به شمار می‌آید. هرچند در داخل کشور، انتقادهایی به محل انتخاب کمپ اقامتی تیم ملی فوتبال ایران به دلیل اشرافی که از برج‌های اطراف به زمین تمرین این تیم وجود دارد، وارد شده است.
جام جهانی قطر
جام جهانی قطر
هزینه هر شب اقامت در این هتل مجلل و لوکس، در حال حاضر و پیش از شروع رقابت‌های جام جهانی از حدود ۲۶۰ دلار (حدود ۸ میلیون و ۸۰۰ هزار تومان) آغاز می‌شود اما با نزدیک شدن به تاریخ آغاز جام جهانی فوتبال (۲۰ نوامبر-۲۹ آبان)، هزینه یک شب اقامت در این هتل روند صعودی می‌گیرد و تا یک روز پیش از آغاز جام جهانی حداکثر به ۴۳۰ دلار (حدود ۱۴ میلیون و ۶۰۰ هزار تومان) برای هر شب می‌رسد، درحالی‌که با شروع جام جهانی قطر، هزینه هر شب اقامت در این هتل به ۱۰۶۶ دلار (حدود ۳۶ میلیون و ۲۰۰ هزار تومان) نیز می‌رسد.

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

source

توسط admin