استودیوی Firaxis Games اخیرا از جزئیات محتوای سیزن پس بازی استراتژی Marvel’s Midnight Suns رونمایی کرده است.

گفتنی است که این سیزن پس به طور مجزا قابل خرید است و البته در نسخه‌ی لجندری (Legendary Edition) نیز در دسترس بازیکنان خواهد بود. محتویات این سیزن پس شامل ۴ شخصیت جدید برای بازی خواهد بود. محتوای دانلودی اول، شخصیت ددپول را به بازی اضافه می‌کند که میل شدیدی به خشونت زیاد و شکستن دیوار چهارم دارد. بسته‌ی دوم شامل دشمن مرد عنکبوتی و یکی از باس‌های اصلی بازی یعنی ونوم است که در اینجا تبدیل به یک قهرمان قابل بازی می‌شود.

بسته‌ی سوم شامل موربیوس، یک بیوشیمی‌دان ماهر می‌شود که در تلاش برای درمان بیماری خونی نادر خود، خود را به یک خون‌آشام تبدیل کرده است. در نهایت بسته‌ی آخر شخصیت استورم را در دسترس قرار می‌دهد. به عنوان یکی از اعضای قدرتمند مردان ایکس، او توانایی تولید و دستکاری باد، رعد و برق، باران و به طور کلی المان‌های مختلف آب و هوا را دارد.
سیزن پس Midnight Suns
علاوه بر این قهرمانان و توانایی‌های جدید مربوط به آن‌ها، هر یک از چهار بسته‌ی ذکر شده ماموریت‌های داستانی جدید، ارتقاهایی برای ابی (Abbey) و مجموعه‌ای از پوسته‌ها و لباس‌های جدید را ارائه می‌دهند. ابی به عنوان مقر و پایگاه بازیکنان در بازی عمل می‌کند. اتاق‌های مختلف در این مکان به شما این امکان را می‌دهند که از پاداش‌هایی که از ماموریت‌ها بدست آورده‌اید، استفاده کنید.
سیزن پس بازی همچنین شامل همچنین شامل پک Legendary Premium است که دارای ۲۳ لباس جذاب برای شخصیت‌ها نظیر لباس Blade 1602 برای بلید، لباس Future Soldier برای کاپیتان آمریکا، زره‌ی Iron Knight برای مرد آهنی و لباس Demon Spider برای اسپایدر من است. این لباس‌ها در روز عرضه در دسترس هستند.
بازی Marvel’s Midnight Suns در تاریخ ۲ دسامبر (۱۱ آذر) برای پلی‌استیشن ۵، ایکس‌باکس سری و رایانه‌های شخصی منتشر خواهد بود. نسخه‌های پلی‌استیشن ۴، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ بازی نیز در تاریخی نامشخص در آینده در دسترس قرار خواهند گرفت.

منبع: Gematsu
صفحه اصلی بازی - اخبار بازی - تریلر بازی - نقد و پیش نمایش | دیجی‌کالامگ


source

توسط admin