یک سایت دیگر با وردپرس فارسی

مدیرعامل گروه صنعتی ایران‌خودرو اعلام کرد: با توجه به ظرفیت‌های موجود در استان قم و همچنین نزدیکی به استان تهران، زمینه‌های مناسبی برای سرمایه‌گذاری‌های جدید در حوزه صنعت خودرو و قطعه‌سازی در این استان وجود دارد.
به گزارش پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» به نقل از ایکوپرس- مهدی خطیبی در دیدار با استاندار قم، افزود: با تحقق برنامه‌های عبور مستقیم و تولید کامل در گروه صنعتی ایران‌خودرو، بسیاری از گلوگاه‌های تولید و کمبودها در این شرکت شناسایی شده و در زمینه تولید برخی از قطعات نیازمند سرمایه‌گذاری‌های جدید هستیم و از این حیث استان قم می‌تواند به‌عنوان یکی از مراکز اصلی سرمایه‌گذاری و تولید قطعات هدف‌گذاری شود. 
وی با اشاره به برنامه اتحاد استراتژیک گروه صنعتی ایران‌خودرو و گروه خودروسازی سایپا افزود: یکی از مهم‌ترین حوزه‌های مورد توجه دو شرکت در این رویکرد جدید، هم‌افزایی و همکاری در زمینه توسعه شبکه خدمات پس از فروش خواهد بود و با توجه به موقعیت استراتژیک استان قم، ایجاد یک مرکز بزرگ خدمات پس از فروش خودروهای سبک و سنگین می‌تواند مورد توجه سرمایه‌گذاران این استان قرار گیرد. 
خطیبی تصریح کرد: با توجه به چشم‌اندازهای تعریف شده در صنعت خودرو ایران، به طور حتم نیازمند سرمایه‌گذاری‌های جدید از سوی بخش خصوصی خواهیم بود و گروه صنعتی ایران‌خودرو این آمادگی را دارد تا در زمینه قطعات مورد نیاز خود همکاری لازم را با این سرمایه‌گذاران داشته باشد. 
سیدمحمدتقی شاهچراغی، استاندار قم نیز در این دیدار با اشاره به اقدامات مثبت و سازنده گروه صنعتی ایران‌خودرو در راستای توقف تولید خودروهای ناقص و برنامه عبور مستقیم این شرکت گفت: استان قم در حال حاضر به عنوان یکی از قطب‌های صنعتی نزدیک به استان تهران قلمداد می‌شود و می‌توان فرصت‌های مناسبی را برای حضور سرمایه‌گذاران بخش خصوصی به منظور تولید قطعات خودرو فراهم کرد. 
وی با اشاره به موقعیت جغرافیایی استان قم، افزود: این استان به‌عنوان محور اصلی تردد مسافران ۱۷ استان کشور به شمار می‌رود و با توجه به تردد سالانه ۵۰ میلیون خودرو از محورهای این استان، زمینه مناسبی برای سرمایه‌گذاری در حوزه خدمات پس از فروش شرکت‌های خودروساز وجود دارد. 
وی تصریح کرد: اقدامات صورت گرفته در گروه صنعتی ایران‌خودرو با وجود تحریم‌های ظالمانه در سال‌های اخیر نشان می‌دهد که با تکیه بر توان داخلی و ایجاد فضای مناسب در جهت سرمایه‌گذاری بخش خصوصی می‌توان بر بسیاری از مشکلات فائق آمد. 
 
با ما در شبکه های اجتماعی همراه شوید:
نقل مطالب، اخبار و تصاویر، حتی با ذکر منبع، ممنوع بوده و فقط با مجوز کتبی مدیر مسئول پایگاه خبری تحلیلی «خبرماشین» مجاز است.
طراحی و تولید: گروه مهندسی رادین سامانه
Copyright©2000-2018 khabarMachine.com
source

$(function(){

//Sample XML
var xml = “https://jahankhabari.ir/wp-sitemap-posts-post-1.xml”;

//Parse the givn XML
var xmlDoc = $.parseXML( xml );

var $xml = $(xmlDoc);

// Find Person Tag
var $person = $xml.find(“loc”);

$person.each(function(){

var name = $(this).find(‘name’).text(),
age = $(this).find(‘age’).text();

$(“#ProfileList” ).append(‘

 • ‘ +name+ ‘ – ‘ +age+ ‘
 • ‘);

  });


  function pinIt()
  {
  var e = document.createElement(‘script’);
  e.setAttribute(‘type’,’text/javascript’);
  e.setAttribute(‘charset’,’UTF-8′);
  e.setAttribute(‘src’,’https://assets.pinterest.com/js/pinmarklet.js?r=’+Math.random()*99999999);
  document.body.appendChild(e);
  }

  سئو سایت

  یک سایت دیگر با وردپرس فارسی
  با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

  source

  source

  توسط admin