عکس الهام چرخنده با آرایشی عجیب و غریب و لباس متفاوت در فضای مجازی منتشر شده است
الهام چرخنده بازیگر پر حاشیه و مطرح کشورمان است که حواشی زیادی در زندگی خود پشتسر گذاشته است. الهام چرخنده در تاریخ 4 تیر ماه 1357 در کاشان متولد شده است و تا حالا سه مرتبه ازدواج کرده است. الهام چرخنده دو پسر به نام های شایان و ارسطو دارد که به ترتیب از همسر اول و دوم خود است. ایشان با همسر سوم خود زندگی می کنند و ای ن ازدواج و تغییر سبک در زندگی برایشان حواشی زیادی در پی داشته است.
الهام چرخنده
نام اصلی : الهام چرخنده
متولد : 4 تیر 1357 کاشان
زمینه فعالیت : سینما ، تئاتر و تلویزیون
پیشه : بازیگر
علت شهرت : چادری شدن یک شبه
مدرک تحصیلی : دانشجوی انصرافی معماری
سالهای فعالیت : 1375-1394
قد : 175 سانتیمتر
همسرها : آقای شعبانی(همسر اول) ، فرشید نوابی(همسر دوم) و محمد درویشی(همسر سوم)
فرزندان : شایان شعبانی(از همسر اول) و ارسطو نوابی(از همسر دوم)
الهام چرخنده متولد 4 تیر 1357 در کاشان بازیگر سینما ، تئاتر و تلویزیون و مستندساز ایرانی است.
دانشجوی انصرافی رشته مهندسی معماری است ، فعالیت خود را از بازیگری شروع کرد سپس به سمت موسیقی و خوانندگی رفت و حالا فعال تبلیغی چادر است.

چهره جنجالی
هنگامی که نام الهام چرخنده را جستجو کنید با عبارات همسر سوم الهام چرخنده کیست و الهام چرخنده الان کجاست و چرا الهام چرخنده مومن شد و الهام چرخنده بی حجاب و عروسک الهام چرخنده و پیمان شعبانی همسر الهام چرخنده و الهام چرخنده در شبکه مهاجر مواجه می شوید که اوج جنجالی بودن این چهره را نشان می دهد.
اصالت و محل تولد
در یک خانواده سنتی بدنیا آمده است و اصالتا بختیاری از طایفه هفت لنگ است ، او پس از یک ترم تحصیل در دانشگاه انصراف داد و فعالیت خود را در طراحی و نقاشی در اصفهان پی گرفت.

از تئاتر تا سینما
بازیگری را با تئاتر شباشب آغاز کرد سپس با معرفی همسرش فعالیت خود را در سینما از سال 1375 با بازیگری در فیلم عروسی مهتاب آغاز کرد.
درخشش با فیلم سینمایی شب یلدا در سال 1380 چهره اش را شناخته تر شد.
الهام چرخنده تاکنون سه بار ازدواج کرده که دو مورد آن به طلاق ختم شده.
الهام چرخنده
ازدواج اول و دوم
خانم چرخنده از ازدواج اول خود که تاریخ آن اعلام نشده صاحب یک فرزند پسر بنام شایان است که این ازدواج به طلاق و جدایی ختم شد.از افرادی چون پیمان شعبانی و عباس شعبانی به عنوان همسر اول الهام چرخنده نام برده می شود.
او برای بار دوم در سال 1375 وقتی 18 ساله بود با فرشید نوابی بازیگر 19 ساله ازدواج کرد که ثمره این زندگی هم یک فرزند بنام ارسطو می باشد.
با وجود اینکه سال 1392 در سریال پروانه با همسرش فرشید نوابی همبازی بود اما چند هفته بعد و نزدیک عید نوروز همان سال خبر طلاق این دو منتشر شد.
ازدواج سوم و مهاجرت
در شهریور ماه 1396 الهام چرخنده خبر ازدواج سومش را رسانه ای کرد.
سید محمد درویشی از روحانیون کشورمان میباشد که تحصیلات حوزوی دارد و همسر سوم خانم الهام چرخنده میباشد که به تازگی با هم ازدواج کرده اند و در حال حاضر در شهر کربلا اقامت دارند.
بنده به مدت سه سال همراه همسرم که یک روحانی است در شهر کربلا زندگی می کنم. مهاجرت من به کشور عراق به این شکل نیست که نخواهم به کشور بازگردم ، به واسطه شغل همسرم در این کشور زندگی می کنم.
الهام چرخنده
فعالیت در ماهواره
او و همسر سابقش فرشید نوابی در دهه 1380 مجری برنامه «ستاره مهاجر» در شبکه ماهواره ای مهاجر بودند که برنامه ای به سبک آمریکن آیدل بود.
این زوج به مدت 8 سال در خارج از کشور با شرایط آزاد مشغول کار بودند.
خوانندگی و ترانه سرایی
چرخنده پیش تر به عنوان ترانه سرا و خواننده نیز سابقه کاری دارد و یک آلبوم موسیقی نیز ضبط کرده است.
زیور آوای باران
در سال 1388 با ممنوع شدن فعالیت شبکه های ماهواره ای به ایران بازگشت و در سال 1392 در نقش زیور با سریال آوای باران به شدت طعم شهرت را تجربه کرد.
الهام چرخنده
جنجال چرخش چرخنده و چادری شدن
خانم بازیگر نوروز سال 1393 وقتی 36 ساله بود با انتشار یک ویدیو با پوشش چادر و تبریک عید به رهبر انقلاب خبر از چرخش ناگهانی روحیات اش داد.
همین اقدام با حمایت گروهی باعث شد او بعنوان سمبل تبلیغاتی چادر شروع به فعالیت های اجتماعی کند ، وی در مراسم اکران های دانشجویی جشنواره مردمی ادعا کرد که 3٬900 نفر با کمک او حاضر به استفاده از چادر شده اند.
توهین ناموسی!
ایشان در یکی از سخنرانی های خود در دانشگاه برای دانشجویان از حضور آنجلینا جولی در افغانستان صحبت می کرد که یکی از دانشجویان از او پرسید که شما آنجا بودید؟!
در این لحظه چرخنده با الفاظی ناپسند پاسخ داد : نه مامانت بوده!
او در دفاع از توهین خود به مادر دانشجو گفت : زدی ضربتی ، ضربتی نوش کن … وی باز هم ادامه می دهد کسی که اینطور میگه باید اینطور پاسخ بشنود.
الهام چرخنده
گلشیفته فراهانی
وی در کنایه ای تند گلشیفته فراهانی را چنان کوچک خواند که به بیان خود او «اسمش را هم در خاطر نداشت». وی در مورد او گفت که در خارج لباس های نامرئی می پوشد «کنایه به ماجرای برهنگی اش» و اخیرا نیز مدعی شد که در یک فیلم «افغانی» برهنه شده است.
والیبالیست تیم ملی بودم
چند سال در عرصه ملی در رشته والیبال توپ زدم و با افتخار قاری قرآن در مهدیه تهران بودم و سال ها در بسیج مساجد نقاشی را تدریس می کردم.
گوگوش دوم
سال ها پیش موقعیتی که من داشتم و می توانستم در بهترین سالن های خارج از کشور کنسرت بگذارم و بروم جای کسانی چون گوگوش بنشینم را نپذیرفتم.
الهام چرخنده
زینب زمان
بارها هم خودم و هم فرزندم کتک خوردیم و می دانم حفظ این حجاب و حسینی بودن سخت است ولی من راهم را انتخاب کرده ام چون از یک پاپتی پرگناه برگشته ام.
از حضرت زینب و امام حسین کمک گرفته ام و فکر می کنم در برابر سختی های حضرت زینب که ایشان را در خار مغیلان کشیدند من کسی نیستم.این سختی ها چیزی نیست و همه می توانیم زینب زمان خود باشیم.
ما مسلمانان و شیعیان بزرگانی چون حضرت خدیجه و زینب و فاطمه را به عنوان قهرمانان واقعی داریم و نباید اسیر سلبریتی ها که هیچ عمقی ندارند و تو خالی هستند شویم.
افشاگری خواهران منصوریان
در سال 97 خواهران ورزشکار منصوریان افشا کردند 4 سال پیش خانم چرخنده با وعده پول آنها را چادری کرده اما بعدا به وعده هایش عمل نکرده است.
الهام چرخنده
در قطعه هنرمندان دفنم نکنید
الهام چرخنده در یکی از سخنرانی هایش گفت دوست ندارد که در قطعه هنرمندان ، دفن شود؛ البته پیش از او فرج الله سلحشور نیز چنین مطلبی را گفته بود که از دیدگاه هنرمندان ، توهین آمیز بود.
بازیگری الهام چرخنده
الهام چرخنده بازیگری خود را برای اولین بار با فیلم عروسی مهتاب به کارگردانی خسر ملکان در سال 1375 آغاز کرد. سریال داروخانه پرماجرا به کارگردانی رسول نجفیان اولین کار تلویزیونی الهام چرخنده است که در سال 1379 پخش شد.
الهام چرخنده در سریال من یک مستاجرم
من یک مستاجرم عنوان سریالی به کارگردانی پریسا بخت آور و نویسندگی شادمهر راستین است که در سال 1383 از شبکه سه سیما پخش شد. این سریال در مورد ساختمانی 5 واحدی بود که که صاحبخانه پس از بازگشت از خارج تصمیم به اجاره دادن آن گرفت و هر مستاجر داستان متفاوتی را در سریال بازگو می کرد.
الهام چرخنده در نقش نگار به همراه هنرمندانی همچون کتیون امیر ابراهیمی، امیر جعفری، ریما رامین فر، سعید آقاخانی، سپند امیرسلیمانی، نگار فروزنده، فرشید نوابی، جواد عزتی و … حضور داشت.
الهام چرخنده
الهام چرخنده در دایره تردید
دایره تردید مجموعه ای تلویزیونی به کارگردانی امیر قویدل و به قلم فرهاد توحیدی و خشایار الوند است که در سال 1385 از شبکه جام جم پخش شد. هر قسمت از سریال دایره تردید یک ماجرای پلیسی، جنایی را روایت می کرد.
فرامرز صدیقی، علی اوسیوند، رضارضوی، محمد فیلی از بازیگران ثابت این مجموعه و داوود رشیدی، فخری خوروش، الهام چرخنده، فرشید نوابی، جعفر بزرگی، مهدی میامی، بهزاد خداویسی، صالح میرزاآقایی، الهام بوشهری در قسمت های مختلف حضور داشتند.
الهام چرخنده در سریال پروانه
پروانه نام یک مجموعه تلویزیونی به کارگردانی جلیل سامان است که در فروردین 1392 از شبکه سوم سیما پخش شد. این سریال داستانی را در اواخر دهه پنجاه روایت می کند که جوانی با گروهی مبارز همراه شده و زندگی پرحادثه ای را تجربه می کند.
الهام چرخنده در نقش نیلوفر به همراه حامد کمیلی، نیما رئیسی، مهدی سلوکی، قطب الدین صادقی، هدایت هاشمی، شهرام عبدلی، فرشید نوابی، سپیده خداوردی و سارا بهرامی در سریال پروانه حضور داشت.
الهام چرخنده
الهام چرخنده در آوای باران
آوای باران یکی از سریال های موفق دهه نود است که حسین سهیلی زاده کارگردان و سید مهحمد هاشمی تهیه کننده آن می باشد. الهام چرخنده در نقش زیور همسر نادرتوتونچی با بازی سام درخشانی، بازی کرده است.
این سریال در مورد دختر نوجوانی است که پدر او به جرم قاچاق دارو در ترکیه زندانی شده و نادر و زیور سرپرستی او را بر عهده می گیرند اما بعد از مدتی به دلیل آزار و اذیت آن ها فرار کرده و میان گروه های تکدی گری زندگی می کند.
الهام چرخنده در آسمان من
سریال آسمان من مجموعه ای به کارگردانی و تهیه کنندگی محمدرضا آهنج است که در سال 94 از شبکه افق و سپس در سال 94 از شبکه سوم پخش شد. این سریال داستان زندگی اشخاصی بی ادعا را روایت می کند که سفری خوش را برای مسافران هواپیما آرزو می کنند.
آسمان من سریالی پر بازیگر است و الهام چرخنده به همراه افشین زی نوری ، حمیدرضا عطایی، عمار تفتی، شهرام عبدلی، صالح میرزاآقایی، امیررضا دلاوری، بهرام ابراهیمی، محمد عمرانی، فرخ نعمتی، مجید مشیری، سیروس کهوری نژاد، امیر کاوه آهنین جان، امیرمحمد زند، رحمان باقریان، فرهاد جم و آتش تقی پور و هنرمندان بسیار دیگر نقش آفرینی کرده است.
الهام چرخنده
الهام چرخنده در سریال حانیه
سریال حانیه به کارگردانی سیدجلال دهقانی اشکذری که در سال 1393 از شبکه یک سیما پخش شد داستانی بر اساس روایت های واقعی و مکتوب از شخصیت های فعال انقلابی است که در زمان انقلاب رخ می دهد.
الهام چرخنده در کنار بازیگران دیگر همچون جعفر دهقان، میر طاهر مظلومی، محمد کاسبی، عباس غزالی،  زهرا سعیدی، هستی مهدوی فر، سیما خضرآبادی و رزیتا غفوری در سریال حانیه حضور داشت.
الهام چرخنده در بزم آخر
بزم آخر نام سریالی کوتاه به کارگردانی سجاد شهریاری است که به مناسبت ایام فاطمیه از شبکه دو تلویزیون پخش شد. الهام چرخنده در نقش رضوان دختر سید احمد و دانشجوی تئاتر در حال تحقیق در مورد تعزیه است که با اتفاقات عجیب و غریبی روبه رو شده و پی به حقایقی درباره گذشته پدرش می برد.
الهام چرخنده در کنار بازیگران مطرحی چون آتیلا پسیانی، امید روحانی، انوشیروان ارجمند، امیرحسین رستمی، کامران تفتی، علیرام نورایی، مهدی ماهانی، مهدی فقیه و زهره حمیدی در سریال بزم آخر حضور دارد.
الهام چرخنده
الهام چرخنده جرا دیگر بازیگری نمی کند؟
الهام چرخنده بازیگر سینما و تلویزیون که مدتی است در کسوت بازیگری کاری را انجام نداده است، در خصوص فعالیت هایش غیر از بازیگری اظهار داشت:«هم اکنون دوسال است که در سینما نقشی به من پیشنهاد نشده و دلیل این موضوع را نمی دانم؛ ولی در حال حاضر مشغول ساخت برنامه ای 30 قسمتی با نام «با من قدم بزن» با موضوع معضلات اجتماعی هستیم. من در این کار به عنوان مجری برنامه و البته تهیه کننده مشغول به فعالیت هستم. قرار است این برنامه از شبکه دو پخش شود.»
بازیگر سریال «آوای باران» ادامه داد:«در این مدت که کار بازیگری انجام ندادم، به مستند سازی مشغول بودم و مستندی 10 قسمتی با موضوع شهدای اقلیت را ساختم.»
چرخنده در انتها اظهار داشت:«امیدوارم در ادامه مسیر هموار شود و باز هم به بازیگری بپردازم.»

قیمت تور کیش
دانلود جوکر
Kim Kardashian
بلیط چارتر هواپیما
آراد برندینگ
سنگ فاخر
سویا استور
سیر کار
سیم جوش ساز
روغن موتور
آی روفرشی
روکش صندلی
آی ریمل
پیستو رینگ

source

source

توسط admin