دنیای متفاوت تکنولوژی
گوگل طی مراسمی از دو گوشی پیکسل ۷ و ۷ پرو رونمایی کرد. طبق گفته گوگل این دو گوشی مجهز به به سرویس VPN داخلی هستند که مربوط به سرویس گوگل وان و بصوزت رایگان عرضه میشود. به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل در زمان ارائه گوشی های جدید خود از قابلیت […]
گوگل طی مراسمی از دو گوشی پیکسل ۷ و ۷ پرو رونمایی کرد. طبق گفته گوگل این دو گوشی مجهز به به سرویس VPN داخلی هستند که مربوط به سرویس گوگل وان و بصوزت رایگان عرضه میشود.
به گزارش‌ سرویس اخبار فناوری و تکنولوژی تکنا، گوگل در زمان ارائه گوشی های جدید خود از قابلیت های نرم افزاری اختصاصی در این گوشی ها نیز رونمایی می کند که می تواند آنها را برای کاربران و مخاطبان جذاب کند. استفاده از تراشه تنسور در این گوشی ها باعث شد که هوش مصنوعی نیز کاربرد ویژه ای پیدا کند.
تبلیغات :
Neuralink Marketcap
گوگل با معرفی این دو گوشی اعلام کرد تراشه استفاده شده در آن به پردازش های مبتنی بر یادگیری ماشینی و هوش مصنوعی متکی است. تراشه بکار رفته در سری جدید گوشی های پیکسل پرقدرت تر از نسل قبلی است و به لطف وجود تراشه تنسور G2 در آنها امکان استفاده از قابلیت Magic Eraser یا همان قابلیت پاک کردن اشیاء در تصاویر فراهم شده است.
از دیگر ویژگی های مهم گوشی های پیکسل ۷ و ۷ پرو استفاده از سرویس VPN گوگل وان در آنهاست. کلیه خریداران گوشی های جدید بصورت رایگان می توانند از این سرویس استفاده کنند. هزینه اشتراک این سرویس در پلن دو ترابایتی مبلغ ده دلار بصورت ماهانه است.

document.getElementById( “ak_js_1” ).setAttribute( “value”, ( new Date() ).getTime() );
آژانس خبری فناوری Technology news agency (به اختصار تکنا Techna) سال 1389 با مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد اسلامی با نام تکنولوژی نیوز (tech-news.ir) تاسیس شد و از بهمن 1392 فعالیتهای خود را بطور جدی آغاز کرد. تکنا آژانس خبری مستقل و غیرانتفاعی میباشد و متعلق به هیچ یک از نهادها و دستگاه های دولتی نیست. تکنا در طی این سالها توانست بیش از 10 هزار مقاله اختصاصی در حوزه علم و فناوری تالیف و ترجمه کند. تکنولوژی نیوز در سال 1398 به «آژانس خبری فناوری تکنا» تغییر نام داد. رسالت ما انعکاس دستاوردها و رخدادهای داخلی و بین المللی حوزه علم و فناوری مانند رویدادهای زیست محیطی، نجوم، پزشکی، اختراعات، کشفیات، اخبار گجتها و… تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران میباشد.
source

دنیای متفاوت تکنولوژی
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin