دیجیاتو
از اینکه ما را در توسعه بهتر و هدفمند‌تر دیجیاتو همراهی می‌کنید
از شما سپاسگزاریم.
طبق این گزارش، هواوی تراشه‌هایی را با کمک TSMC توسعه داده و ممکن است دستگاه‌های خود را سال آینده به آن‌ها مجهز کند.
جهت بهره‌مندی و دسترسی به امکانات ویژه و بخش‌های مختلف در دیجیاتو عضو ویژه دیجیاتو شوید.
در گزارش‌های جدیدی اشاره شده که هواوی قصد دارد سال آینده، عرضه گوشی‌های 5G را یک بار دیگر آغاز کند. در این گزارش ادعا شده که غول فناوری چین قصد دارد تا با انجام این کار بتواند سهم بازار از دست رفته خود به دلیل تحریم‌های آمریکا را دوباره به دست بیاورد.
طبق گزارشی که اخیرا توسط فایننشال تایمز منتشر شده، هواوی ممکن است با طراحی مجدد گوشی‌های خود برای جایگزین کردن چیپست‌های «کمتر پیشرفته» ساخت شرکت‌های چینی، تحریم‌های ایالات متحده را دور بزند. با این حال، همانطور که در گزارش اشاره شده، این رویکرد روی تجربه کاربر تاثیرگذار خواهد بود.
ظاهرا پیش از تشدید تحریم‌های غرب، یکی از شرکت‌های زیرمجموعه هواوی، این چیپست‌ها را پیش از تولید توسط TSMC طراحی کرده بوده است.
در ادامه این گزارش همچنین توضیح داده شده که هواوی در حال بررسی عرضه قاب‌های گوشی با ماژول‌های داخلی است که اتصال 5G را برای دستگاه فراهم می‌کند. چنین دستگاه‌هایی هم اکنون نیز در بازار وجود دارند.
اوایل سال جاری، هواوی از یک گوشی تاشو 1500 دلاری به نام میت Xs 2 رونمایی کرد، اما این دستگاه در عصر 5G فقط با شبکه‌های 4G سازگار بود. 5G به‌طور گسترده به‌عنوان یک فناوری متحول کننده شناخته می‌شود که سرعت، پوشش و پاسخگویی شبکه‌های بی‌سیم را به طور چشمگیری افزایش می‌دهد.
تحلیلگران ادعا می‌کنند که هواوی حتی اگر موفق به عرضه مجدد گوشی‌های 5G شود، برای بازپس‌گیری سهم بازار بین‌المللی خود با یک نبر دشوار روبرو خواهد شد. تحریم‌های آمریکا همچنین دسترسی هوا‌وی به گوگل را قطع کرده است، به این معنی که گوشی‌های این شرکت برنامه‌های محبوبی مانند گوگل پلی استور یا حتی جی‌میل (Gmail) را نیز اجرا نمی‌کنند.
ایالات متحده از زمان‌ها قبل ادعا کرده که هو‌اوی رابطه نزدیکی با دولت چین دارد و این کشور با کمک تجهیزات غول ارتباطات برای جاسوسی از سایر کشورها و شرکت‌ها استفاده می‌کند. با این حال، هواوی بارها تهدید امنیتی محصولاتش را رد کرده است. در سال 2020، دولت ترامپ تحریم‌های سخت‌تری علیه هواوی تنظیم کرد که باعث شد شرکت‌های نیمه‌رسانای خارجی نتوانند تراشه‌های توسعه‌یافته با استفاده از فناوری ایالات متحده را بدون مجاز به شرکت چینی بفروشند.
برای گفتگو با کاربران ثبت نام کنید یا وارد حساب کاربری خود شوید.
شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو سریع‌ترین روش دسترسی به اخبار فناوری، علم و خودرو است. اگر می‌خواهید به‌روز باشید، شبکه‌های اجتماعی دیجیاتو را دنبال کنید.
مطمئن باشید که هرگز از سمت ما ایمیل‌های مزاحم (اسپم) دریافت نخواهید کرد.
تمامی حقوق برای وبسایت دیجیاتو محفوظ است | دیجیاتو توسط سرورهای قدرتمند پارس پک پشتیبانی می‌شود
source

قیمت شینگل
موکت
پارکت

تکنولوژی خبری
جهان خبری
اتو خبری
فرهنگی خبری
سرگرمی خبری
ورزشی خبری
اقتصادی خبری
علمی خبری
سلامتی خبری
علمی خبری
ورزشی خبری
فرهنگی خبری
اقتصادی خبری
با افتخار قدرت گرفته از WordPress | Theme: Newsup by Themeansar.

source

source

توسط admin